Skocz do zawartości

Rookie watch / ROTY votning


Julius

Kto jest ROTY 2014/2015  

55 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto jest ROTY 2014/2015



Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy dobrze pamiętamy, miała być to piekielnie mocna klasa draftu.

 

Początek był jednak bardzo mizerny - od razu wiadome było, że nie zagra #3 Embiid i #12 Sarić, #7 Randle połamał się w 1 meczu w lidze, #1 Wiggins grał padlinę, Noel był jednym z najgorszych ofensywnych zawodników w lidze, #10 Payton miał duże problemy z punktowaniem i stratami, Mirotić grał mało, za chwilę wypadł #2 Parker (który nie błyszczał nader, ale był częścią dobrego zespołu), # 4 Gordon totalnie zielony + kontuzja, #5 Exum chyba jeszcze zieleńszy niż Gordon z kłopotami kondycyjnymi, #6 Smart solidny w obronie, ale z duuużymi problemami w ataku, #8, #9, #15, #17, #18,  (Stauskas, Vonleh, Payne, Ennis, Young) prawie nie powąchali parkietu.

 

Swoje dobre niezłej gry mieli Zach LaVine, KJ McDaniels, czy Nurkić.

 

Dzisiaj ten draft wygląda już duuużo lepiej. 

 

Wiggins po tym jak w Minny zrobił się szpital ewidentnie wybuchł, miał kilka gier na +20 pts, nawet jakies +30 i wyglądał jak na jedynkę draftu przystało.

 

Mirotić - już nie taki żółtodziób, ale również debiutant w ostatnim miesiącu notuje 20/7.

 

Noel - chyba najrówniejszy debiutant w tym roku w ostatnim miesiącu robi 14/11/1.6/2,5/2,5 będąc wysoko w statystykach defensywnych nie tylko wśród rookies, ale przede wszystkim w lidze.

 

do gry włączył się jeszcze Payton 12/5/8/2 poprawiając FG% i notujące mniej niż na początku strat (3.1)

 

Jest kilku grajków solidnych, zaczął grać całkiem nieźle m.in. Payne, Hood, rozegrał się troszke Exum, Jerami Grant, a za rok czekają nas debiuty zdrowiejących Hansa Embiida i Julka Er... Randla. Będzie dobrze.

 

Ale do tematu wracając

 

Who is your ROTY ?

Edytowane przez Julius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiggins raczej niezagrożony ROTY, ale Noel <3

 

Lubię Sixers i życzę im powrotu na właściwe tory + jaram się Nerlensem jak pedofil Disneylandem = Hinkie pewnie przehandluje Noela za picki potrzebne mu do zdobycia kolejnych grajków przeznaczonych na handel za picki przeznaczone do zdobycia kolejnych grajków :(

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też uważam, że Wiggins nie zagrożony raczej, bo noel jednak pół sezonu nie trybił jak zdobywać te 10pts na mecz chociaż..

Ale dzisiaj np jebnął 30-14 i gdyby sezon trwał dłużej to kto wie. 
Powiedzcie po co Rockets był ten jednoroczny kontrakt McDanielsa, jak z niego w ogóle nie korzystają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powiedzcie po co Rockets był ten jednoroczny kontrakt McDanielsa, jak z niego w ogóle nie korzystają?

Houston obniża jego wartość, żeby mógł po sezonie wrócić za mniejszą cenę do Sixers. Przysługa Moreya dla byłego podopiecznego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby zjebać jego rozwój i co jak co ale dosyć dobry sezon...:/

I bardzo dobrze, następnym razem następny McDaniels zastanowi się czy skupić się, na grze i rozwoju czy zaprzątać sobie myśli o kontakcie, kasie i gdzie zagram w przyszłym sezonie. 

 

Podpisujesz 4 letni kontrakt tak jak 1 runda draftu i się rozwijasz, nie myślisz o kasie ale o grze jak się poprawiać, jesteś dobry to potem będziesz miał kasy jak lodu. 

 

Zresztą sama wymiana na plus dla Philly, Canaan pozytywnie mnie zaskoczył.

Oddanie MCW też nie osłabiło Philly a mają kolejny cenny asset. 

 

Noel, obejrzałem sobie jego akcje z meczu z Clippers, on może być też bestią w ofensywie, ostatnia akcja miodzio.

Edytowane przez mcreativo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McDaniels nie chciał długiego kontraktu, bo spodziewał się że w nędznych Sixers się wykaże i dostanie kupę kasy. 76ers pokazali, że w takim wypadku się nie pierdolą i wysłali go za byle co do innego klubu. Ciekawe, jaki klub się na niego skusi w lato i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wes Matthews poszedł drogą Mc Danielsa kilka lat temu i chyba nie żałuje tego

Z Drugiej strony po roku nie masz praw Birda i możesz liczyć max na kontrakt a'la Lin czy Asik a Parsons po 3 latach dostał maxa.

 

Z perspektywy 6 lat obie wersje są dość zbliżone do siebie choć ta Parsonsa lepsza o kilka baniek - z drugiej strony bardziej realne jest że ktoś da ci MLE niż że po 3 latach ktoś da Mc Danielsowi maxa po 3 latach gry

 

Co do samego dratftu to o ile Mirotić i Noel są w wyścigu po ROY to ich wyniki będą liczone do innych draftów.

 

ROYem będzie Wiggins i to raczej jednogłośnie - ma duży potencjał , podoba mi się jak gra , kiedy miał Rubio obok siebie to oglądanie ich dwójkowej współpracy to była poezja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

największy impakt na grę ma Noel, który jest jednym z czołowych obrońców w lidze już teraz, i to on powinien być najlepszym rookie sezonu. Wiggins do połowy sezonu był minusowym zawodnikiem po obu stronach parkietu, Noel od samego początku grał co najmniej dobrze w defensywie - i tak, Kanadyjczyk notuje od nowego roku już 18,4ppg, ale taki sam ewidentny jest progres Nerlensa w ofensywie, przy czym w obronie pokazuje gigantyczny potencjał.

 

najlepszym graczem z tego draftu będzie Wiggins, polecam wczorajszy mecz z Rockets, gdzie w 20 minut miał dwanaście FT, a na izolacjach robił w pierwszej połowie co chciał z Arizą. albo to ->

 

https://www.youtube.com/watch?v=iOWqtq8tFvs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie to roty, bo mamy tu przeciez graczy świeżo po studiach lub z euroazji, a to zupełnie inne granie i nigdy nie oceniałem ich za to jak zaczynali przygode z Ligą.

Jednych to peszy, inni maja gorzej, bo trener ich nie docenia (pozdro thibs), jeszcze inni maja kilo w gaciach jak widza cały ten pierdolnik wkoło

 

No, ale w ameryce czym wiecej statuetek tym fajniej, dlatego też Oskarów nie da sie obejrzeć od początku do konca

 

A że panuje moda na robienie rankingów wg własnego widzi mi się to i ja sie pokusze i ocenie ich za ten rok 2015 a nie cały sezon. Potraktuj te dwa miechy grania jako okres przejściowy, na zmiane pieluchy lub wyleczenie kaktusa po pierwej nocy w hotelu na wyjeździe

 

Wiggins mnie rozczarował osobiscie, rozdmuchali mu balon a chłopak miał pełne portki, teraz się ustabilizował, ale do grania na poziomie no.1 mega mocnego draftu mu troche brakuje

 

Mirotica nie biorę pod uwagę, bo chłopak musi przestać robić te swoje pumpfake na które nit sie nie nabiera, poza tym on na tle tegorocznych debiutantów to dziadek ;) Choc przyznam, że zero głosów na niego trochę rozczarowuje

 

Bardzo za to mi sie podoba Noel, bo nie spodziewałem sie po debiutancie takiego grania po tej trudniejszej stronie boiska

I to własnie Noela kliknąłem, choc za hype dostanie wiggins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Randle i Parker się połamali, bo walka mogłaby być jeszcze ciekawsza. Po ASG wygląda to naprawdę nieźle dla tegorocznych rookie. 

 

ROTY dostanie Wiggins. W tym sezonie większy impact ma Noel i moim zdaniem to on powinien dostać tą nagrodę, ale na Wigginsa jest większy hype. 

 

btw. Wiggins mnie pozytywnie zaskakuje, miał być strasznie surowy, nie było aż tak źle + robi szybko postępy i rozgrywa naprawdę fajny sezon.

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Wiggins mnie pozytywnie zaskakuje, miał być strasznie surowy, nie było aż tak źle + robi szybko postępy i rozgrywa naprawdę fajny sezon.

bo dostaje bardzo duże minuty - stąd łatwiej o postęp. Minny ma komfortową sytuację, że coach i GM to ta sama osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.