Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

A co do postu Rappara, to post świetny, ale wrzucanie go bez podania, że to cytat, to jak dla mnie słabiutkie.  

Na pierwszy rzut oka widać, że to copy pasta. Sam dopiero co wrzuciłeś mema bez dopisku, że ten nie został mem zrobiony przez Ciebie. Ten popis hipokryzji jest dopiero słabiutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widać, że to copy pasta. Sam dopiero co wrzuciłeś mema bez dopisku, że ten nie został mem zrobiony przez Ciebie. Ten popis hipokryzji jest dopiero słabiutki. 

Nie widać, bo...

 

 

to było widać od razu po tym, że czcionka nie była jednolita, nie widać tego tylko w wersji mobilnej

 

Ja to przeczytałem w wersji mobilnej i nie wiedziałem, że to jest kopiuj-wklej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widać, że to copy pasta. Sam dopiero co wrzuciłeś mema bez dopisku, że ten nie został mem zrobiony przez Ciebie. Ten popis hipokryzji jest dopiero słabiutki. 

 

nie wiem, ja zupełnie tego nie widze, spojrzałem drugi raz, w dwóch linijkach jest nieco inna czcionka - jeśli dla większości ludzi to oczywisty znak że to jest copy paste to ok, dla mnie absoutnie nie jest, ale może jestem stary, zrzędliwy i jeszcze mam słaby wzrok. 

 

 

Co do memów, to raczej nieudany joke z Twojej strony. 

Lol, jestescie nowi w internecie czy o co chodzi?

 

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ja zupełnie tego nie widze, spojrzałem drugi raz, w dwóch linijkach jest nieco inna czcionka - jeśli dla większości ludzi to oczywisty znak że to jest copy paste to ok, dla mnie absoutnie nie jest, ale może jestem stary, zrzędliwy i jeszcze mam słaby wzrok. 

 

 

Co do memów, to raczej nieudany joke z Twojej strony. 

 

?

Bardziej chodzi o to, że copy pasta mają bardzo specyficzny styl pisania, po których można je od razu rozpoznać, jeśli się widziało chociaż jedną. Podobnie jak łatwo zrozumieć o co chodzi w memie po obrazku, jeśli się widziało kilka podobnych i wie co konkretne zdjęcie/obrazek mają symbolizować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, że copy pasta mają bardzo specyficzny styl pisania, po których można je od razu rozpoznać, jeśli się widziało chociaż jedną. Podobnie jak łatwo zrozumieć o co chodzi w memie po obrazku, jeśli się widziało kilka podobnych i wie co konkretne zdjęcie/obrazek mają symbolizować.

fajne tłumaczenie, ale i tak wiesz, że nie dałeś źródła czy cytatu celowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co?

Zapewniam Cię że Maciej w życiu by nie pomyślał że ktoś może ten tekst uznać za jego :D

to wiadomo, że to nie jego, nie chciałoby mu się, ale jak widać po reakcji flubera spora część mogła tak pomyśleć, zwłaszcza, że sporo osób korzysta z telefonu przy przeglądaniu forum, post wisiał w łapu capu kilka godzin jako "epicki" czy coś, żenująca akcja

 

ps. a nie, to wisi jako "czyste złoto", moje uznanie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę drugi raz edytować

 

jeśli masz coś totalnie nieswojego, ale wiesz, że jest to dobre i mimo wszystko wrzucasz bez cytatu czy podpisu, to chyba z jakiegoś powodu to robisz, choć za nic nie wiem po kiego grzyba, raczej by mu prawda nie zaszkodziła, treść byłaby ta sama

 

finalnie na forum pojawił się tekst z wykopu, który nie dość, że nie jest autorski to jeszcze nawet tamten nie jest oryginalny tylko jest przeróbką czegoś tam innego

 

fluber się przyznał, że został wprowadzony w błąď, ale nie dość, że wrzutki nie usunął to nawet nie dopisał, że nie jest autorstwa usera(może dlatego, że wtedy takie coś nie ma najmniejszego sensu?)

 

bardzo dojrzale i z klasą

Kuuurrrwwwaaa

Podawać źródło do copypasty?

Internet Ci w taczkach dowożą czy co?

no k****aaaa

 

jak widać należałoby się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LBS - serio, menopauze przechodzisz czy co?

 

Najpierw jakies poematy nt tego ze mlodzi userzy sa zli a sam to czekales lata zeby zaczac pisac na tym elitarnym forum (sic)

 

Teraz jakas walka z pasta

 

dafuq

wyjaśniłem o co mi chodziło, pewnie, że gdybym się nad tym zastanowił jeszcze raz to bym raczej tego nie poruszał, nie było warto, zwłaszcza, że chyba mało kto zrozumiał co chciałem przekazać, swoje zdanie wyraziłem i tyle, możesz sobie to odbierać jak Ci się tylko podoba Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjaśniłem o co mi chodziło, pewnie, że gdybym się nad tym zastanowił jeszcze raz to bym raczej tego nie poruszał, nie było warto, zwłaszcza, że chyba mało kto zrozumiał co chciałem przekazać, swoje zdanie wyraziłem i tyle, możesz sobie to odbierać jak Ci się tylko podoba

Myslę ze co chiales przekazać każdy zrozumial po prostu nikt nie wie po co...

Stad dafuq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem wrzutki...

 

wielu na forum twierdzi że teraz Pop jest stary i chce dociągnąć do emerytury i stąd zrobił błąd i zamiast pakietu przyszłościowego od Bostonu wziął na teraz wafla Rozana

 

popatrzyłem sprawdziłem i twierdze ze wyszarpnał wiecej niz sie tu wam wydaje

 

ba

 

niektórzy widza spurs poza po 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem wrzutki...

 

wielu na forum twierdzi że teraz Pop jest stary i chce dociągnąć do emerytury i stąd zrobił błąd i zamiast pakietu przyszłościowego od Bostonu wziął na teraz wafla Rozana

 

popatrzyłem sprawdziłem i twierdze ze wyszarpnał wiecej niz sie tu wam wydaje

 

ba

 

niektórzy widza spurs poza po

wymień tych "wielu tutaj" najlepiej z cytatami, a to, że ludzie piszą o braku PO to nie z niechęci do Popa tylko patrzą na resztę stawki, mając na uwadze, że bez strzelców będzie trzeba wszystko przemeblować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze pop ma dobra opinie przecież każdy wie.

 

Ale on jest jeszcze lepszy niż się nam wydaje.

A dopiero zbieram się do opisu Poetla ktory szybki na nogach w obronie może być wisienka na torcie wymiany w której spurs mieli koszmarny poziom negocjacyjny.

 

Dodanie dziada Greena oraz nie otrzymanie OG lub Siakam a było odebrane jak klapa.

 

Rzeczywistość może to zweryfikować.

 

W obie strony.

Dodatkowo cześć twierdziła ze geniusz popa wynikał z tego ze dostał 3 gwiazdy oraz ze budował na Duncanie.

 

Śmieszne jest to ze częściowo jest to zarzut tez do Duncan. Ze miał popa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.