Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

syndrom sztokholmski wersja interracial i jako bonus, darmowe porady dla wszystkich, którzy szukają lifehacków do fantasy w dziale NBA

 

huh

 

 

Poważnie? To już takie coś ląduje w ŁC?

Jasne, że nie powinienem się wypowiadać we własnej sprawie, ale srlsy - takie ciśnienie żeby błysnąć wrzutką do ŁC? Wow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam KATa w fantasy, ale nie lecę na forum cisnąć ludzi, których śmieszy, że ktoś sobie własne cytaty na ścianie powiesił i jako argument dawać, to ile zarabia, srlsy?

 

zresztą możesz sobie uważać, że chciałem "zabłysnąć" mnie ta cała konwersacja po prostu szczerze rozbawiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Whatever, jak dla mnie KAT może sobie wytatuować Myszkę Miki i Kaczora Donalda na czole, czy na członku - wedle upodobania. Niech tylko przestanie grać jak Channing Frye....

Wg mojej analizy kolo z tatuazem Myszki Miki na czole musialby byc ostrym zawodnikiem. W przeciwienstwie do motywacjnego kasztana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie Myszka Miki, ale Marbury miał wytatuowaną "3" w okolicach skroni... choć kto wie, może coś się zmieniło - dawno nie widziałem go na zdjęciach.

 

A co do Jok - KAT comparision: Jok wszedł w sezon jak Rocco do burdelu, a KAT wciąż ciuła bilon żeby dobić na lodzika za 50 PLN, więc ciężko dyskutować z faktami. Tym niemniej na razie mamy październik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie Myszka Miki, ale Marbury miał wytatuowaną "3" w okolicach skroni... choć kto wie, może coś się zmieniło - dawno nie widziałem go na zdjęciach.

 

A co do Jok - KAT comparision: Jok wszedł w sezon jak Rocco do burdelu, a KAT wciąż ciuła bilon żeby dobić na lodzika za 50 PLN, więc ciężko dyskutować z faktami. Tym niemniej na razie mamy październik.

 

tym niemniej Jok nigdy nie miał tak c***owego okresu jak KAT teraz, oby to nie była jakaś ostra deprecha, bo o ile nie cenię go jak większość, to dalej jest jednak gracz topowy i byłoby szkoda gdyby się coś mu z głową stało

 

ps. nie może sobie cytatów poczytać? :grin:

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.