Skocz do zawartości

TUTAJ KOMENTUJEMY ŁAPU-CAPU


Findek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
10 minut temu, Eld napisał:

To chcesz nam powiedzieć, że jest jeszcze wyższy poziom zidiocenia, niż ostatnie 20 lat Knicks?

Na mięciutko. Mają najwięcej kasy  do wydania, kiedy nie będzie na rynku nikogo, kto na tę kasę zasługuje. 

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Eld napisał:

Czy jest już tak późno i mi się oczy kleją, czy ja widzę Roberta Sacre w Twoim avatarze?

Tak. Trzeba honorować trudne czasy. Wybór był pomiędzy nim, a Jordanem Hillem. W sumie to chyba nie temat na normalne posty więc oby grube ryby tego forum nie miały o to pretensji. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, Lucas napisał:

@ely3 miało być, ze pomagał Bartonowi, ale juz zly pisalem i się jebłem :D No ale chociaz ktos czyta te moje wypociny :P 

To był świetny opis i oczywisty był ten chochlik drukarski. Logiczne było co chciałeś tam przekazać i mimo ze się malutki uśmiech pojawił na chwile to odpuściłem komentarz na taki nieznaczący błąd. Same opisy masz zawsze na dobrym poziomie a to ze jesteście we trzech zapalczywymi miłośnikami Serba to ma to swój urok. To jeden z symboli tego forum. Jak wiersze mvp Przemka czy narzekanie Józka na byczki lub Orła na spodenkowcow. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

To był świetny opis i oczywisty był ten chochlik drukarski. Logiczne było co chciałeś tam przekazać i mimo ze się malutki uśmiech pojawił na chwile to odpuściłem komentarz na taki nieznaczący błąd. Same opisy masz zawsze na dobrym poziomie a to ze jesteście we trzech zapalczywymi miłośnikami Serba to ma to swój urok. To jeden z symboli tego forum. Jak wiersze mvp Przemka czy narzekanie Józka na byczki lub Orła na spodenkowcow. 

Nie no mysle, ze ely to wrzucil jako sympatyczny żart, a nie jako jakaś przyjebka :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Nie no mysle, ze ely to wrzucil jako sympatyczny żart, a nie jako jakaś przyjebka :P 

Ely jest dosyć surowym cenzorem ale co do zespołów czy zawodników. Dosyć ostro czasem przyatakuje. Ale nie pamietam aby gdzieś mocniej atakował userow forum AD personam. Cenie jego poglądy nawet gdy gdzieś się nie zgadzam. Wiec wrzutka oczyeiscie jest żartem. Tu wątpliwości nie mam 

Ten epizod z Raparem bodajże był spinka i to tyle. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 minut temu, ely3 napisał:

To na temat Lakers , ktore odwiedziło Milwaukee, Chicago, Cleveland, i Filadelfie ... W życiu nie wiedziałem ,że Wisconsin to inna strefa niż Ohio no ale człowiek uczy się cały życie

yes, a tydzie\n temu byli w Los Angeles, Nowym Orleanie, Houston. Chyba inne juz, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Me Myself and I napisał:

yes, a tydzie\n temu byli w Los Angeles, Nowym Orleanie, Houston. Chyba inne juz, co?

No nie bardzo bo w Nowym Orleanie w tym sezonie nie byli a w Houston 2 tygodnie temu. A już całkowicie pomijam co oznacza strefa klimatyczna z definicji. Lakers od tygodnia jest w trasie po rejonie Wokół Wielkich Jezior - mają krótkie skoki a tym samym loty pomiędzy miastami .Można ich porażki tłumaczyć na wiele sposobów ale tłumaczenie częstymi zmianami stref klimatycznych to jakies novum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Me Myself and I napisał:

yes, a tydzie\n temu byli w Los Angeles, Nowym Orleanie, Houston. Chyba inne juz, co?

kuwa, jak zawodnik  Śląska Wrocław w weekend 2tygodnie temu miał mecz ligowy, wieczorem na dworze było -15, to w drodze na mecz (dom -> oddrapanie samochodu ze śniegu / lodu  ->samochód ->hala orbita ) miał więcej zmian temperatury i wilgotności niż Lakersi na trasie Los Angeles -> Houston -> New Orleans. A ci co grali mecze w Białymstoku to dopiero mieli przeje*ane

Także ogólnie LOL, poza Denver gdzie wiadomo, wysokość npm robi różnicę, to tłumaczenie czegokolwie innego w NBA zmianą klimatu jest śmiechu warte (rozumiem jeszcze to tłumaczenie przy outdoor sportach, gdzie np. wysoka wilgotność + temperatura w niektórych miejscach na świecie & porach roku też daje popalić, ale nie gdy się gra w klimatyzowanych halach)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 19:48, ttr napisał:

Tak. Trzeba honorować trudne czasy. Wybór był pomiędzy nim, a Jordanem Hillem. W sumie to chyba nie temat na normalne posty więc oby grube ryby tego forum nie miały o to pretensji. 🙃

No to fani nyk ida tym samym tropem, tylko maja 20 lat mielizny i wielu “ojcow” tego sukcesu - a ty im odmawiasz sledzenia i kibicowania! Wchodzilbys do tej samej grubej kategorii (dekalog biedy) gdyby nie papa Bron - z ta roznica ze mialbys trochej wiecej “historii i banerow” ktorych i tak wiekszosci pewnie nie pamietasz albo nie widziales.

NYK to jest styl i to sie szanuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Czujne oko Julka w formie.

Tak czy siak. Wchodzisz? Jest coś grubego do wzięcia! 

nah

tak jak pisałem -> dla mnie beGM to bardzo rozbudowana wersja atfów, która skupia się akurat na tych elementach których w atfach nie lubię (opisy + głosowania) :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie trzeba napisać ze wtedy rosną szanse Joka na wygranie w beGM. 

Teraz, julekstep napisał:

nah

tak jak pisałem -> dla mnie beGM to bardzo rozbudowana wersja atfów, która skupia się akurat na tych elementach których w atfach nie lubię (opisy + głosowania) :P 

Ostateczny argument. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.