Skocz do zawartości

All Time Soccer Fantasy - Grupa B (dyskusja)


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze co do tego Lopeza, bo widzę sporo krytyki na jego temat (w sumie to mój ostatni pick, razem z Gamarrą, więc logiczne że powinien być najsłabszym punktem mojego teamu).

Czemu go wziąłem (i ustawiłem na niekoniecznie nominalnej pozycji) - czułem, że bez jednego mega szybkiego grajka (a Claudio Lopez to najwyższa półka - razem z różnymi Overmarsami, Bale'ami itepe), trochę będzie się marnował potencjał Laudrupa - czyli gracza puszczającego chyba najlepsze prostopadłe podania w historii. Dodatkowo jest to gracz bardzo bramkostrzelny (świetny strzał z dystansu), czego potrzebowałem (Laudrup to aż przesadzony boiskowy altruista, Hassler to głównie gole ze stałych fragmentów).

Klasycznych, robiących grę skrzydłowych raczej nie potrzebowałem nastawiając się głównie na grę środkiem (inna sprawa, że zostawiłem te miejsca puste bardzo długo w drafcie, więc wszyscy najlepsi 'klasyczny skrzydłowi' zostali już wcześniej powybierani)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że Rijkaard to zły pick, ale już nie dawał takiego impactu w ofensywie. On potem to już grał w środku obrony.

 

Tyły miał P_M miał najlepsze w grupie. W ofensywie niby fajny atak, druga linia wyglądała miodzio, ale taki urok ATFu, że decydowały detale i jakoś mimo, że czułem dużą sympatię do tego teamu to wyszedł mi dopiero na 4 miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze co do zgrzytu na linii Laudrup/Litmanen/Hassler - poza tym, że Laudrup to mistrz tego 'jednego' podania, to też świetnie sprawdzał się w grze kombinacyjnej na małej przestrzeni. Hassler i Jari mają mu to umożliwić (co może ułatwić znalezienie 'tego' podania do szybkiego Lopeza, albo zabójczego Jurgena!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że Rijkaard to zły pick, ale już nie dawał takiego impactu w ofensywie. On potem to już grał w środku obrony.

 

Tyły miał P_M miał najlepsze w grupie. W ofensywie niby fajny atak, druga linia wyglądała miodzio, ale taki urok ATFu, że decydowały detale i jakoś mimo, że czułem dużą sympatię do tego teamu to wyszedł mi dopiero na 4 miejscu.

 

Dlatego u mnie nie miał zadań ofensywnych.

 

Co do reszty. Skoro atak fajny, druga linia miodzio, tyły najlepsze w grupie, to za cholerę nie wiem jak Ci wyszło 4-te miejsce :D No ale trudno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.