Skocz do zawartości

All Time Soccer Fantasy - Grupa D (dyskusja)


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

naprawde swietne składy sa u nas w grupie :)

 

o ozilu tylko napisze , rzeczywiscie mocno przegialem z ta jego obrona ;] , wiem ze sie nie wracał nigdy i nigdy w niej nie pracował, staralem się ratowac jakoś swój srodek pola , ktory chce by walczyl w obronie, wiec musialem cos napisac ( zmyślić :P) o szwabie. ogolnie bylem w c*** zly ze go wybralem, co zreszta pisalem ze to byl moj najtrudniejszy wybor. duze dylematy tam byly przy tym picku wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe barca ma ból dupy, że nie doceniam geniuszu Busquetsa czy innych grajków Barcelony (co w sumie zabawne jest, Barcelona to mój drugi ulubiony zagraniczny zespół), więc w sumie Marcowi zagwarantował tym pierwsze miejsce (zakładając, że reszta głosujących zachowa tendencję - choć z tak wyrównaną grupą wszystko jeszcze może się do góry nogami odwrócić). ale cóż, i tak jestem zdziwiony, że na samo dno mnie nie rzucił.

 

faktycznie fajna grupa nam się zebrała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner, w sumie to Ty i Greg byliście w moich oczach o jeden lepszy ruch w drafcie od dużej szansy na solidne wywrócenie wyników w grupie D (dobranie do Baggio kogoś bardziej pasującego niż Del Piero i wybranie zamiast Williana jakiegoś pasującego do ATF skrzydłowego z dośrodkowaniem).

Ale i z tym co mieliście to szkoda Waszych teamów, że nie awansują, bo jednak są tu solidne defensywy z bramkarzami z najściślejszej czołówki draftu (Schmeichel i Buffon to nawet 2 pierwsze wybory wśród GK). Akcje takich teamów rosną w fazie pucharowej, kiedy nawet na 0:0 można każdego wyeliminować po karnych. Na pewno te dwa teamy byłyby bardzo groźne dla każdego w PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę jest to dziwne, że taki fan włoskiej piłki jak Koelner postawił na taki atak. Przecież to klasyczny kazus z MŚ '98, kiedy jedynym stałym elementem w ataku Włochów był Vieri, a z nim w duecie grali na zmianę Del Piero i Baggio właśnie (zresztą dokładnie to samo było w innych latach, tylko w innym układzie personalnym). Wnioski choćby z tego turnieju nasuwają się same, ale też łatwo się mówi po fakcie, a błędy zawsze się zdarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.