Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerujesz ze juz po kwietniu PS2 umrze?

Umrzeć na pewno nie umrze, ale nie ma co się spodziewać, jakiś specjalnych hitów :wink: Ot jakieś porty z next-genów.

 

Nie znosze tego pytania, ale ... dlaczego? Razz Przeciez jest ok :>

Już pisałem :wink: Chodzi o radość płynącą z grania ale to już tylko moje osobiste subiektywne odczucie :wink: Pod względem technicznym nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przy tym oczywiście nic nie gwarantuję że się nie popsuje czy coś. Po prostu ja osobiście nigdy nie spotkałem się z przypadkiem aby konsola się po przerobieniu popsuła :wink:

 

No dobra, spoko, tylko nie da rady przeczytac w recenzji "ta gra jest specyficzna" Razz Musialbys mi mowic konkretnie...

No to już zależy od tytułu, jednak na PS2 jest tyle tytułów, że każdy bez większego problemu powinien znaleźć koło 50 które akurat jemu pasują :wink:

 

Znowu nie mam pojecia o czym mowisz

DMC = Devil May Cry :wink:

Ogólnie wyszlo ze nic nie rozumiem z tych wypowiedzi, bo tylko co chcwila pytania jak, po co i dlaczego. Oczywiscie tak nie jest, a niektore dodatkowe pytania wynikają ze wzmożonej ciekawosci

I bardzo dobrze, im więcej wiesz tym mniej niemiłych niespodzianek po ewentualnym kupnie danej konsolki :wink:

 

Dlatego pisałe o ogólnej wyższości Wink Ale niech piszą fani FIFY dlaczego wolą FIFE, moze czegos nowego sie dowiemy a i beda nas w stanie czyms przekonac

FIFA jako gra ogółem jest duuużo gorsza niż PES i co do tego nie powinno być wątpliwość chociaż ja tam nikogo przekonywać nie zamierzam, bo każdy gra w to co lubi :wink: Nie oznacza to jednak, że PES jest super ekstra bo po prostu nie jest :wink: Był ale z każdą kolejną częścią po 3 (drobny wyjątek przy 5) jest coraz gorzej i że tak powiem bardziej "masowo". Mi tam licencje specjalnie nie są potrzebne, pamiętam jak kiedyś się siedziało i kolejnych graczy drużyny i całe ligi wklepywało, natomiast najważniejsza jest perfekcyjny grywalność a z tym coraz gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot jakieś porty z next-genów.

Eee... nextgeny to wiem ze to te konsole nowej generacji, a porty? :P

 

Pod względem technicznym nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przy tym oczywiście nic nie gwarantuję że się nie popsuje czy coś. Po prostu ja osobiście nigdy nie spotkałem się z przypadkiem aby konsola się po przerobieniu popsuła

To chciałem usłyszeć ;-)

 

I bardzo dobrze, im więcej wiesz tym mniej niemiłych niespodzianek po ewentualnym kupnie danej konsolki

Niektórzy juz tych ptan nie wytrzymują, ciesze sie ze Ty sie masz poki co jeszcze dobrze ;-)

 

PS. Sprawdzaj PMy :>

 

Co o tym myślicie?

 

http://allegro.pl/item151376653_playsta ... _pad_.html

 

Brac czy spokojnie poczekać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek masz szczescie ze nie mam tego XBoxa i nie mozemy zagrac, kazdy mecz, faul na odleglosci 20-30 m i Ronaldinho by Ci udowadnial jak "chimeryczny" jest

 

ja mam i zapraszam :) na xboxie jeszcze tak super nie wymiatam ale jak grałem na pc to byłem niepokonany w necie :roll: a teraz na xboxie mam już 21 porażek w 43 meczach :roll: wrrr

 

i wcale nie uważam tego za szczęście - nie ma nic lepszego niż granie z kimś w PES6 8) nawet jeśli się przegrywa :) porażki są o tyle dobre, że często z nich wyciągam wnioski i udoskonalam swoją grę :) perfekcja gry na konsoli jeszcze troche mi może zająć

 

ps: Kore w takim razie zakup sobie tego Ps2 ;) obowiązkowo kup mikrofony i załatw sobie gierkę SingStar :) coś wspaniałego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wcale nie uważam tego za szczęście - nie ma nic lepszego niż granie z kimś w PES6

8)

 

perfekcja gry na konsoli jeszcze troche mi może zająć

tzn. ze inaczej sie gra na konsoli i PCie? w suie moze to i glupie pytanie no ale przeciez i tu pad i tu pad :P

 

Kore w takim razie zakup sobie tego Ps2

Tego co dalem linka? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. ze inaczej sie gra na konsoli i PCie? w suie moze to i glupie pytanie no ale przeciez i tu pad i tu pad

ja przeważnie grałem na klawiaturze, ale pad który miałem do kompa tak czy siak nie był zbyt podobny do tego z xboxa360

 

Tego co dalem linka? :>

tego to ja już nie wiem bo linka nie otwierałem :) a jeśli ten PS2 był przerobiony to ja nie będę cię naklaniał do jego zakupu :P więc niech doradzi ci kto inny :) ja tylko mówie że w twojej sytuacji PS2 byłby optymalny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do PESa6 to powiem ze ta gra wciaga jak zadna inna zreszta to samo bylo w 5 :) ja gram teraz nonstop w 6 przy tym co mi ostatnio przyszlo, nawet nie ruszam tych gier bo wole pograc z bratek a przyszly mi CoD 3,NFSu Carbon,Yakuza,NBA 2k7,Spirintel Cell Double Agent, Hitman Blood Money, NBA live 07,NFL street 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

koledzy, pomozcie! :/

 

chce sobie dokupic multitapa oraz 2 pady... doradzcie mi ktora z ponizszych ofert najlepsza, a moze w zupelnie innym sklepie powinienem kupic? :/

 

SKLEP NR 1

 

http://www.gameshop.pl

 

2 x ten pad:

 

Dołączona grafika

 

CENA: 23,99 zł za jeden

 

Analog Controler 2 DragonPlus.

 

Doskonały kontroler w pełni kompatybilny z DUAL SHOCK 2 SONY

 

Rozpoznawalny przez wszystkie gry PS2 ( 100% tryb DUAL SHOCK 2)

 

Z powodzeniem pasuje również do PS ONE / PSX.

Dwa silniczki dają silne wibracje – dokładnie jak w oryginalnym padzie. Ten sam ergonomiczny rozkład klawiszy – bez żadnych udziwnień.

 

Wzmocniony kabel o długości 1.8m.

Dobra jakość za rozsądne pieniądze.

 

Gwarancja 6 miesięcy

 

Opakowanie: zalaminowany blistr

 

 

I Multitap:

 

Dołączona grafika

 

CENA: 37,99 zł

 

Dołączona grafika

 

MultiTap SONY do Ps Two i PS2.

 

Przejściówka umożliwiająca podłączenie 4 joypadów do 1-go portu konsoli – przeznaczona do gier multiplayer.

 

Sprzęt działa ze wszystkimi modelami Ps Two Slim oraz dużej PS2.

 

Wysoka jakość wykonania i bezawaryjne działanie.

 

Gwarancja 12 miesięcy

 

 

 

 

SKLEP NR 2

 

http://www.norbit.pl

 

PADY (do wyboru mam stąd DWA z TRZECH):

 

Dołączona grafika

 

CENA: 39 zł

 

JOYPAD MICROCON MADCATZ

 

SUPER JAKOŚĆ! NOWY joypad 100% kompatybilny z DualShock 2 firmy MADCATZ do konsoli PlayStation 2. Znakomita jakość wykonania, mały sympatyczny pad, bardzo trwały, świetnie sie sprawuje w praktyce - szczerze polecam! Dostępne pady w kolorze fioletowym.

 

 

Dołączona grafika

 

CENA: 34 zł

 

PS2 ANALOG GAMEPAD BLAZE/XTREME

 

SUPER CENA! NOWY joypad 100% kompatybilny z DualShock 2 do konsoli PlayStation 2 z dodatkowymi opcjami: TURBO (AUTO-FIRE) i SLOW (SLOW-MOTION). Znakomity zamiennik pada SONY, w pełni analogowe przyciski, opcja Turbo Fire i Slow Motion ustawiana niezależnie dla dowolnie wybranego przycisku. Dostępne pady w kolorze czarnym (BLAZE) oraz pady w kolorze czerwonym lub niebieskim (XTREME).

 

 

Dołączona grafika

 

CENA: 24 zł

 

JOYPAD POWER PAD 2

 

NAJLEPSZA CENA! NOWY joypad 100% kompatybilny z DualShock 2 firmy WAREZ do konsoli PlayStation 2. Znakomity zamiennik pada SONY. Kolor czarny.

 

I Multitap:

 

Dołączona grafika

 

CENA: 39 zł

 

MULTI PLAYER ADAPTOR DO PS2

 

EXTRA CENA! NOWY 'Multi-Player Adaptor' firmy 2-TECH do konsoli PS2. 'Multi-Player Adaptor' pozwala na podłączenie do czterech padów do jednego portu w konsoli PS2 i wielo-osobową grę na konsoli PlayStation2.

Adpator działa z każdym modelem PS2 oraz z modelami PS TWO 'SLIM'!!

 

 

 

 

SKLEP NR 3

 

http://www.video-play.pl

 

Pady (tutaj też do wyboru)

 

DWUPAK:

 

Dołączona grafika

 

CENA: 49,90 zł za dwa

 

JOYPAD MicroCON "MADCATZ" DO PS2 DWUPAK !

 

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam zestaw składający się z dwóch joypad'ów MicroCON firmy "MadCatz".

 

Mini - wspaniały. Mniejszy o piętnaście procent od standardowego kontrolera, joypad MicroCON firmy "Mad Catz" zapewnia wspaniały komfort i pełną kontrolę nad każdą grą. Stworzony dla graczy w każdym wieku, MicroCON jest idealny dla tych, którzy pragną posiadać nieskrępowaną swobodę ruchów.

 

ZA SZTUKĘ PŁACISZ TYLKO 24,95 zł

 

Ten rewelacyjny joypad uznany został za najbardziej wytrzymałego joyopad'a do konsoli PS2/PSslim/PSX. Wielką zaletą są jego niewielkie wymiary, jest on mniejszy o 15% od standardowego joypada co czyni go bardziej wygodnym.

 

główne cechy produktu:

 

* bardzo solidne wykonanie

* pełna funkcja wibracji i analog, dwa silniczki pobudzające do wibracji

* gumowe antypoślizgowe uchwyty na bokach

* mniejsze wymiary od standardowego pada

* kompatybilny z wszystkimi konsolami i grami PS2/PStwo i PSX/PSone

* producent "MadCatz"

* długość kabla ~ 2,3m

* kolor: czarny i niebiesko-fioletowy

* joypady są nowe oryginalnie zapakowane w jeden wspólny karton

 

 

Dołączona grafika

 

CENA: 29,90 zł - przecenione z 49,90 zł

 

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam... joypad'a MicroCON firmy: "MadCatz".

 

Mini - wspaniały. Mniejszy o piętnaście procent od standardowego kontrolera, joypad MicroCON firmy "Mad Catz" zapewnia wspaniały komfort i pełną kontrolę nad każdą grą. Stworzony dla graczy w każdym wieku, MicroCON jest idealny dla tych, którzy pragną posiadać nieskrępowaną swobodę ruchów.

 

Ten rewelacyjny joypad uznany został za najbardziej wytrzymałego joyopad'a do konsoli PS2/PSslim/PSX. Wielką zaletą są jego niewielkie wymiary, jest on mniejszy o 15% od standardowego joypada co czyni go bardziej wygodnym.

 

główne cechy produktu:

 

* bardzo solidne wykonanie

* pełna funkcja wibracji i analog, dwa silniczki pobudzające do wibracji

* gumowe antypoślizgowe uchwyty na bokach

* mniejsze wymiary od standardowego pada

* kompatybilny z wszystkimi konsolami i grami PS2/PStwo i PSX/PSone

* producent "MadCatz"

* długość kabla ~ 1,8m

* kolor: niebieski

 

 

I Multitap:

 

Dołączona grafika

 

CENA: 32,90 zł

 

Pasuje do wszystkich modeli Sony Playstatiom 2 jakie są dostępne na rynku: Wszystkie duże modele konsol od ver.V3 do V11, i oczywiście wszystkie modele PStwo slim V12-V15. Z tym "muli tap-em" masz możliwość podłączenia do max. czterech różnych kontrolerów np. joypad, kierownice, matę do tańca...Po podłączeniu 2 takich samych multi tap-ów, aż do 8 graczy może grać jednocześnie np. w piłkę nożną itp..

 

w skrócie :

 

* możliwość podłączenia 4 kontrolerów na jeden port PS2

* funkcja wszystkich przycisków na padzie i innych kontrolerach

* możliwość podłączenia 4 kart pamięci jednocześnie

* działa funkcja Dual-Shock analog i wibracje na joypadach

* kompatybilny z wszystkimi joypadami do PSX/PS2

* Plug & Play (podłącz i graj)

* producent 2-TECH

* polski opis /instrukcja

 

 

 

 

Mam nadzieję że ktos doszedl do konca :) Bardzo proszę o pomoc, nie chce kupic konkretnego badziewia albo dac sie nabrac :/ Czy te pady dadzą rade jako tako, czy jakosc / firma multitapa bardzo sie liczy ?

 

Z gory dzieki kazdemu kto sie udzieli / pomoze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

temat zdechł z powodu zawiści wszystkich uczestników rozmowy, którzy nie mogą sobie darować, że Kore dorobił się konsoli :twisted:

 

jak tam Wasze, że tak powiem dokonania konsolowe :P ja dzięki wzrostowi zarobkow mam na dzień dzisiejszy już 5 gier (oryginalnych oczywiście - bo to pewnie niektórych interesuje) na x360 :P

- Project Gotham Racing 3

- Pro Evolution Soccer 6

- Fight Night Round 3

- Battlefield: Modern Combat

i świeżutkie 2k7 NBA :P :P :P jeeea :)

 

 

ma ktoś xboxa360 z xbox live GOLD, żeby pograć tak po znajomości i dla przyjemności :) :) :?:

 

 

Kore i jak sobie poradziłeś z problemem związanym z szałem zakupów 8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat zdechł z powodu zawiści wszystkich uczestników rozmowy, którzy nie mogą sobie darować, że Kore dorobił się konsoli :twisted:

 

jak tam Wasze, że tak powiem dokonania konsolowe :P ja dzięki wzrostowi zarobkow mam na dzień dzisiejszy już 5 gier (oryginalnych oczywiście - bo to pewnie niektórych interesuje) na x360 :P

- Project Gotham Racing 3

- Pro Evolution Soccer 6

- Fight Night Round 3

- Battlefield: Modern Combat

i świeżutkie 2k7 NBA :P :P :P jeeea :)

 

 

ma ktoś xboxa360 z xbox live GOLD, żeby pograć tak po znajomości i dla przyjemności :) :) :?:

 

 

Kore i jak sobie poradziłeś z problemem związanym z szałem zakupów 8) ?

Heh. Po prostu nic nie kupilem ;-) Chwilowo temat pada i multitapa zostawilem z wielu wielu roznych powodow, ktorymi nie chce nikogo zanudzac. Ale temat powroci ;-)

 

Co do gierek ktore wymieniles;

 

NBA 2K7 realistyką gry i grywalnoscia bije "ciut" na głowe Live'a. To "ciut" znaczy "calkowicie" innymi słowy. Super gierka, choc grafa gorsza niz w Live, ale odczuc gry to zbytnio nie zmienia. Powtarzam - realizm gry stokroć wiekszy. Grales juz Maciek ?

 

FNR 3 - zagrałem 2 razy... :roll: Ale tyle wlasnie wystarczylo mi zeby zobaczyc ze dwojki nie przebije :) tamta gierka to jednak wymiatala niesamowicie. Trzykrotnie obronione tytuły mistrza wagi ciezkiej, sredniociezkiej, sredniej, wszechwag, interkontynentalnego (chyba :P) i jakiegos tam jeszcze mowią same za siebie ;-)

 

Ja sie Tobie Maciek dziwie ze nie masz jeszcze Gears Of War... nigdy nie gralem, ale to logiczne bo gierka z exlusivem na X-a, no ale czytalem same rewelacyjne opinie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie będę chwalił co mam oryginalne bo to nie ładnie ;)

 

Po dłuższej przerwie w graniu odpaliłem sobie Metal Gear Solid 3. Jak usiadłem tak nie wstałem przez 8 godzin ;) . W sumie grę przeszedłem na dwa razy właśnie tak po 8 godzin każde posiedzenie. No poprostu magia chociaż jest trochę gorzej w stosunku do dwójki i sporo gorzej w porównaniu z jedynką. No ale tak czy siak w końcu to cały czas MGS jak by nie było top5 wśród obecnych gier ;) .

 

Ostatnio też zacząłem grać w Okami i znowu muszę uwarzać bo to kolejna gra z rodzaju tych, że siadasz wieczorem a orientujesz się że trochę za długo grasz jak już świta ;) . Niesamowity pomysł no i wykonanie. Za to właśnie cenię konsole Sony bardziej niż resztę czyli pojawianie się gier, które można nazwać czymś więcej niż grami. Takie małe dzieła sztuki w które można się wciągnąć czasami bardziej niż w najlepszy film. ICO, Shadow of the Collosus czy też właśnie Okami są tego najlepszym przykładem.

 

Pogrywam, też sobie w Winning Eleven 2007 ale to tak bardziej z nudów dla zabicia czasu jak na coś czekam ;) . Nie powiem jest trochę lepiej niż w Pro Evo 6 ale cały czas jest tam tyle błędów, że czasami człowiek ma ochotę wszystko za okno wyrzucić ;) . Już raczej straciłem wiarę w Konami i czekam aż wyłoni się jakaś nowa malutka firma, i dostarczy jakąś fajną świerzą piłeczkę na konsole ;) . Chociaż i tak lepiej jest skoczyć na bojo i normalnie pokopać (nawet jak umiejętności brak :lol: ) .

 

Grałem też przez moment w NBA 2K7 ale panowie z 2K Sports polecieli w chu*a chyba nawet bardziej niż ci z EA Sports i wydali grę, dzięki której znowu nachodzi mnie pytanie czy rzeczywiście piracenie jest złe :? .

 

Wstydź się Maciek. Tyle czasu konsole masz i jeszcze się w Gearsów nie zaopatrzyłeś ? ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K7 realistyką gry i grywalnoscia bije "ciut" na głowe Live'a. To "ciut" znaczy "calkowicie" innymi słowy. Super gierka, choc grafa gorsza niz w Live, ale odczuc gry to zbytnio nie zmienia. Powtarzam - realizm gry stokroć wiekszy. Grales juz Maciek ?

 

jasne ze grałem :P i to dość sporo bo trudno się od niej oderwać ;) a co do grafiki...nie wiem dlaczego mówisz że w Live jest lepsza :roll: nie wydaje mi się...w 2k7 nba jest ona bardziej żywa i realistyczna, w live też ale jakbym miał oceniać to grafika w 2k7 jest o pół oceny lepsza niż w live

 

Ja sie Tobie Maciek dziwie ze nie masz jeszcze Gears Of War... nigdy nie gralem, ale to logiczne bo gierka z exlusivem na X-a, no ale czytalem same rewelacyjne opinie...

Wstydź się Maciek. Tyle czasu konsole masz i jeszcze się w Gearsów nie zaopatrzyłeś ? .

wiem...wstyd jak cholera, ale:

- nigdy nie dam za grę 200<= dlatego też nie mam jeszcze Gears of War ;) a promocja mnie ominęła więc lipa

- jakoś tak wyszło, że już dwukrotnie byłem w sklepie by ją kupić ale cena...249zł, na allegro szukałem i akurat nie było taniej niż 199zł... ale to kwestia hmmm może nawet 10 dni jak będę miał GoW :)

 

Pogrywam, też sobie w Winning Eleven 2007 ale to tak bardziej z nudów dla zabicia czasu jak na coś czekam . Nie powiem jest trochę lepiej niż w Pro Evo 6 ale cały czas jest tam tyle błędów, że czasami człowiek ma ochotę wszystko za okno wyrzucić

dałbym sobie rękę uciąć, że Winning eleven 2007 i PES6 to ta sama gra, tylko że ten drugi to tytuł na swiat, a pierwszy to tytuł na japonię... i jestem w 85% pewien tego co mówie, bo 15% umknęło przez twój post który wprawił mnie w zdziwienie z tym związane :roll:

 

Grałem też przez moment w NBA 2K7 ale panowie z 2K Sports polecieli w chu*a chyba nawet bardziej niż ci z EA Sports i wydali grę, dzięki której znowu nachodzi mnie pytanie czy rzeczywiście piracenie jest złe

bardzo chętnie podyskutowałbym o wadach tej gry (póki co widze tylko jedną) ale nie raczyłeś o nich wspomnieć, a z taką krytyką trudno dyskutować ;) gra jest swietna, grafika niebywała (na LCD w HD...mniam) grywalność idealna, systemy rozgrywki bardzo ciekawe (street, gra raperami, 24/7 mode itp.) więc nie bardzo wiem, co w tej grze takiego odpychającego i co sprawia, że chcesz wrócić na/kontynuować drogę pirata :twisted:

 

 

 

a tak w ogóle to ściągnąłem sobie zapowiedź gry Battlefield Bad Company i... mam nadzieję że szybko się nie pojawi bo dopiero co kupiłem Modern Combat, a jakby wyszedł następny produkt z tej serii to odrzuciłbym ten natychmiast i byłoby mi szkoda kasy wydanej na Modern Combat :)

 

 

co do Gears of War jeszcze jedno zdanie...nie grałem, słyszałem recenzje (z pierwszej ręki również) itd. i powiem szczerze, że ta gra to taki "must have" jakiego dawno nie było na rynku w ogóle, nie tylko na xboxa ;) jeśli gra zgarnia 8 z 14, 9 z 13, 7 z 10 itd. nagród na targach gier, to musi być to genialny tytuł, szczególnie że nie bierze udziału w kategoriach np. gra sportowa :)

 

 

a ja dalej poluje na Gears of War :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dałbym sobie rękę uciąć, że Winning eleven 2007 i PES6 to ta sama gra, tylko że ten drugi to tytuł na swiat, a pierwszy to tytuł na japonię... i jestem w 85% pewien tego co mówie, bo 15% umknęło przez twój post który wprawił mnie w zdziwienie z tym związane

PRAWIE ta sama gra. Opcje wszystkie takie same menu itd. również (chociaż w WE2007 jest znaczek Pumy w prawym dolnym rogu w menu ;) ). Tylko system gry trochę inny. Przede wszystkim łatwiej się drybluje no i sporo poprawiono "grę" napastników, których jest sporo trudniej dogonić niż w zwykłym PESie. Ale i tak chała, lipa i dno ;) .

 

bardzo chętnie podyskutowałbym o wadach tej gry (póki co widze tylko jedną) ale nie raczyłeś o nich wspomnieć, a z taką krytyką trudno dyskutować gra jest swietna, grafika niebywała (na LCD w HD...mniam) grywalność idealna, systemy rozgrywki bardzo ciekawe (street, gra raperami, 24/7 mode itp.) więc nie bardzo wiem, co w tej grze takiego odpychającego i co sprawia, że chcesz wrócić na/kontynuować drogę pirata

Dopiero teraz jak przeczytałem cytat zauważyłem, że nie wspomniałem o jednej bardzo ważnej rzeczy mianowicie o tym, że chodzi mi o wersję na PS2 ;) . Jest poprostu identyczna jak 2k6 nie ma nawet grama różnicy poprostu dokładnie taka sama gra tylko, że ze zmienioną planszą startową. Jednym słowem skandal ;) . Strasznie mnie to boli bo od pierwszego NBA 2K (jeszcze na Dreamcascie ;) ) gra poprostu mnie powaliła i co roku kolejne części zapewniały mi rozrywkę na wiele godzin, a tutaj taka chu*nia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra odświeże temat bo w moim mniemaniu jest ku temu dobra okazja, a mianowicie chodzi o God of War II.

 

Gra jest poprostu NIESAMOWITA. Sony pokazało, że można jeszcze zrobić grę na PS2, która praktycznie pod żadnym względem nie ustępuje next-genowym produkcjom. Ba, nie dość że nie ustępuje to pod wieloma względami je przewyższa i to o "lata świetlne" ;) . Grafika cudowna, muzyka to samo, no a jeśli chodzi o grywalność to poprostu brak słów. No i przy tym całkiem ciekawa historyjka ;) . Dla takich gier warto mieć starsze konsole i w tym momencie za nic w świecie nie zamienił bym drugiego plejstejszyn na którąś z najnowszych konsol (no może na PS3 bo tam chyba idzie odpalić GOW2 i to nawet w 480p ;) ).

 

W 100% POLECAM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gry.o2.pl/zapowiedzi/?co=pokaz&id=646

 

 

To dodałem skoro już Kfadrat postanowił odświeżyc temacik :wink:

 

Jak dla mnie gra graficznie swietna ,ale pod względem grywalności ? Kto wie :twisted:

 

Napewno gry mieć nie będę ( Xboxa tez nie :P ), ale już na wstępie mogę zarzucić ,że panowie z EA chyba nie mieli co z czasem robić umieszczając mozliwość wybicia się z kucającego partnera. Widziałem screen pokazujący AI ( oj tak Iverson ) wyskakującego w taki sposób i jego nogi były na wysokości obręczy :roll:

Realistyka rodem z NBA Live 2006 ,2007 ... itd. :P

P.S. Mój ulubiony screen http://gry.o2.pl/zapowiedzi/screeny/646.2.jpg :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym nba street to raczej nie chodzi o realistykę skoro można zrobić dunk, złapać piłkę między nogi, zrobić salto w powietrzu i włożyć ją do kosza jeszcze raz zdobywając drugi punkt więc nie wiem czy ty żartowałeś czy na serio jesteś oburzony tym, że nogi na wysokości obręczy są na screenie ;) tam na wysokości 5 metrów można blokować lecące w kierunku kosza piłki i je zbijać (nawet w locie opadającym) więc lepiej zapoznaj się z tą grą jeśli chcesz o niej pisać :P

 

Sony pokazało, że można jeszcze zrobić grę na PS2, która praktycznie pod żadnym względem nie ustępuje next-genowym produkcjom. Ba, nie dość że nie ustępuje to pod wieloma względami je przewyższa i to o "lata świetlne"

dobre

 

Dla takich gier warto mieć starsze konsole i w tym momencie za nic w świecie nie zamienił bym drugiego plejstejszyn na którąś z najnowszych konsol (no może na PS3 bo tam chyba idzie odpalić GOW2 i to nawet w 480p ).

 

czuje przez monitor to przekonanie z którym to mówisz :) szczególnie że to jest ostatni wielki tytuł na PS2 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre

dzięki

 

czuje przez monitor to przekonanie z którym to mówisz szczególnie że to jest ostatni wielki tytuł na PS2

Gdybym miał w tym momencie opcję zamiany PS2 na nowego X-boxa, PS3 czy też Wii bankowo bym tego nie zrobił. Na nową konsole jeszcze przyjdzie czas (niestety coraz bliżej) a póki co skoro mam w co grać na starym pleju to po co mi nowy... Wole kilkanaście "starych" hitów niż 1-2 nowe (oczywiście różnie możemy postrzegać słowo "hit").

 

W Gearsy które są chyba jedyną grą która z tych next-genowych kusi mnie tak naprawdę (no może jeszcze Resistance i Motorstorm) jeszcze zdąże pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym nba street to raczej nie chodzi o realistykę skoro można zrobić dunk, złapać piłkę między nogi, zrobić salto w powietrzu i włożyć ją do kosza jeszcze raz zdobywając drugi punkt więc nie wiem czy ty żartowałeś czy na serio jesteś oburzony tym, że nogi na wysokości obręczy są na screenie tam na wysokości 5 metrów można blokować lecące w kierunku kosza piłki i je zbijać (nawet w locie opadającym) więc lepiej zapoznaj się z tą grą jeśli chcesz o niej pisać

 

Ależ skądże ... Nie oburzam się tym jednak sądze iż jest to trochę przesadzone... Zresztą co ja tam mogę wiedzieć o stree'cie ? Panowie z EA wiedzą lepiej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dobra jako, że szkoła się kończy a i gotóweczki trochę wpadnie zamierzam jakoś teraz dokonać zakupu nowej konsoli Microsoftu. I w związku z tym, mam do Ciebie Maćku jedno małe pytanko. Z tego co pamiętam jesteś chyba posiadaczem NBA 2K7. Tak więc chodzi o to czy mógłbyś skrobnąć jakieś 2-3 zdania (najmniej ;) ) na jej temat. Wiem, że są recenzje i takie tam ale zazwyczaj są one pisane przez osoby z koszykówką mające średnio dużo wspólnego. A chciał bym usłyszeć (zobaczyć) relację kogoś dla kogo NBA nie kończy się na Wadzie Bryancie i Lebronie ;) . Przedewszystkim chodzi mi o to jak tam zachowuje się konsola, czy gracze przeciwnej drużyny grają podobnie do prawdziwych odpowiedników czy też jak w Live PG rzuca po 40-50 pkt. a lider ma piłke ze 3 razy na cały mecz. Zresztą interesuje mnie wszystko co tam masz na jej temat do powiedzenia ;)

 

Oczywiście jak nie będzie Ci się chciało to nie będę miał pretensji, ale jak już byś się na to zdobył był bym bardzo wdzięczny ;)

 

Myślę nad kilkoma innymi grami ale ta jest priorytetowa, na resztę mogę poczekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA 2K7

 

coś mi świta, że bodajże z tobą już na temat 2k7 rozmawiałem no ale skoro chcesz poznać moje zdanie to miło mi :)

 

gra jest niesamowita (i nie mówie tego ze względu na nagrody które zdobyła bo ja się tym nigdy nie sugeruje) i godna polecenia z pewnością - nie tylko fanom NBA ;)

 

A chciał bym usłyszeć (zobaczyć) relację kogoś dla kogo NBA nie kończy się na Wadzie Bryancie i Lebronie

gra jest praktycznie dopracowana w każdym szczególe, nawet pod względem zawodników* - składy można sobie aktualizować (w przeciwieństwie do np. PES6 gdzie "edit mode" praktycznie nie ma) więc ja osobiście nie zamierzam kupować 2k8 (bo na pewno taki tytuł będzie) o ile nie wygram jakichś wielkich pieniędzy bo i po co

 

* jeden poważny dość błąd, który rzuca się od razu w oczy to brak Millsapa :/ troche to dla mnie niezrozumiałe

 

 

co do zawodników i rookies - są oni zrobieni naprawde perfekcyjnie, oddany jest praktycznie każdy ich charakterystyczny ruch czy gest (chociażby przymiarki Nasha przed rzutem osobistym/wolnym) a to naprawde dodaje kolorytu rozgrywce ;) opcja różnego rodzaju "drillów" i ogólnie trenigów są bardzo ciekawie zrobione (np. w sezonie menadżerskim zwanym "association") z draftem i testami zawodników przed nim włącznie

 

w nba live praktycznie zawsze było tak, że rookie nie mógł praktycznie miec większego overalla niż powiedzmy 70 ;) pamiętam, że LBJ miał overall 68 ;) w 2k7 czy to prawdziwi rookies czy to ci z draftu w trakcie grania sezonu nie mają takich ograniczeń, zdarzył mi się rookas z overallem 91 (to był pg, późniejszy roty i uczestnik meczu gwiazd) więc chociażby to jest fajne, że tutaj DRAFT to naprawde szansa na wzmocnienia

 

Przedewszystkim chodzi mi o to jak tam zachowuje się konsola, czy gracze przeciwnej drużyny grają podobnie do prawdziwych odpowiedników czy też jak w Live PG rzuca po 40-50 pkt. a lider ma piłke ze 3 razy na cały mecz.

fajnie zrobione jest to, że każdy praktycznie może mieć słabszy dzień (chociaż to w 99% zależy od gracza, jak dany zawodnik zagra) a tym samym ciężar gry na barki bierze inny zawodnik albo cały zespół :) co do tego czy grają tak samo jak w rzeczywistości :?: myślę że zdecydowanie tak :) szczególnie jeśli chodzi o charakterystykę zespołu - Suns grają bez głowy z niesamowitym Nashem i Amare, Detroit świetne w obronie i niemal równo rozkładane są zdobycze punktowe pomiędzy zawodników (no chyba że dyspozycja dnia decyduje innaczej), NJN nie istnieje na tablicach ale jest groźne na obwodzie, grając przeciwko Lakers (brat mi opowiadał :P ) nie da się raczej uniknąć "Kobe Show" itd.

 

co do najgroźniejszych zawodników (a raczej wiem co mówie bo gram już na poziomie "hall of fame" czyli najwyższym - przeskoczyłem niemal od razu z tego drugiego najłatwiejszego heh) całej ligi tzn. takich przeciwko którym gra się najtrudniej, najtrudniej ich powstrzymać i niemal zawsze pokażą coś niesamowitego należą:

- Mike James (Minnesota)

- T-Mac (Houston)

- Shaq (Miami)

- Nash (Phoenix)

- Baron Davis (Golden State)

- Dwight Howard (Orlando)

- JJ Redick (Orlando)

- Kobe Bryant (La Lakers)

- LeBron James (Cleveland)

- Allen Iverson (Denver)

- Paul Pierce (Boston)

- Chris Bosh (Toronto)

 

 

 

co do grania na lidera to jak zawsze widać to w decydujących momentach, wtedy raczej nie ma szans żeby np. grając z Rockets T-Mac nie miał piłkę w rękach :) taktycznie gra rónież jest świetnie dopracowana (o stylach gry drużyn pisałem) i to faulowanie kiedy trzeba, timeout gdy wylatuje się za boisko z piłką, rzucanie się za piłką prawie straconą żeby jeszce zdążyć nabić rywala itp. itd. :)

 

sposób wykonywania rzutów osobistych też niesamowity - każdym zawodnikiem inaczej, rusza się gałką w dół i górę (na x360) i trzeba wyczuć idealny moment na wypuszczenie piłki (Kwame, Shaq i początkowo Ridnour mogą sprawiać problemy, chociaż Luke to raczej z tego względu że specyficznie rzuca) no po prostu masakra :) troche zadrży ręka i buch, gałka źle albo krzywo skierowana w dół, ułamek sekundy za wcześniej pusczona w górę i klops :)

 

co do zawodników to ja unikam "Matrixa" (Shawn Marion rzecz jasna) bo mnie coś bierze jak go widze - po prostu nie umiem wyczuć jego rzutów (a wiadomo jak on rzuca - w byle podstawówce w Polsce dostałby za to jedynkę)

 

 

musze zbijać więc jak coś to napisze później, a chętnie wysłucham jescze jakichś pytań bo ja pisać to moge 10 godzin :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.