Skocz do zawartości

Konsole


kore_old

Rekomendowane odpowiedzi

No i o to chodziło ;) . Pisz jak najwięcej ;) Generalnie technicznie to mniej więcej wiem co i jak się gra bo doginam w to od pierwszych wersji na Dreamcasta jednak właśnie chodziło mi o te bardziej "fachowe" odczucia ;) .

 

To jak tak chętnie opowiadasz to mam jeszcze kilka pytań:

 

- jak wygląda sprawa ze stosunkiem czasu do liczby zdobywanych punktów ? Czy da się grać powyżej 10 minut czy już wtedy wyniki niebezpiecznie zbliżają się do 185-178 ?

 

- z góry znam odpowiedź ale spytać nie zaszkodzi mianowicie czy debiutanci (ci z tego roku Oden Durant Conley Horford itd....) są zawarci w drafie po pierwszym sezonie ? wiem że nie ;)

 

- jak wygląda sprawa schematów, czy szybko da się wychwycić błędy i grać non stop tak samo a komputer (konsola ;) ) się gubi? chyba wiesz o co mi chodzi.

 

- jak rozwiązany jest transfer market? można coś realistycznie potrejdować? ;)

 

- nie ma żadnych superstarmode i gigahiperelojołmadafaka zwodów tylko normalna gra w koszykówkę tak ? ;)

 

- duży zakres obowiązków w association? jest co robić oprócz czystej gry? (już wiem o drillach chodzi mi o całokształt czy jakoś tak to wszystko wciąga ;) ).

 

- bardzo trzeba slidersami mieszać żeby dało się grać ? ;)

 

- no i najważniejsze, czy gra jest trudna bo z tego co tu piszesz (o przesiadce z drugiego od razu na 4 poziom trudności) może być z tym problem i żeby po dniu czy dwóch po 234 zwycięstwach z rzędu nie opadła ochota do gry ;)

 

To na razie tyle ;) Sorry, trochę głupie te pytania ale jakoś tak nurtuje mnie to wszystko...

 

Kurka tak, napisałeś że mam ochotę już jutro do jakiegoś Saturna podbić i kupić 8) Gdyby nie te pier*olone egzaminy....

 

w przeciwieństwie do np. PES6 gdzie "edit mode" praktycznie nie ma

Całe Konami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze zostal odswiezony temat ktory od jakiegos czasu chodzil mi po gloqwie, choc nie ze wzgledu na nba 2k7 ;-)

 

btw. czy mimo roznic w grafice etc. to NBA nie jest podobne w gameplayu na PS2 i na X360?

 

To pytanie tak tylko tyutulem wstepu. Teraz chcialem o maszynce Microsoftu, co do ktorej... coraz mocniej sie przekonuje. A to za sprawa... mojego nowego PC :P

 

Sciagnalem sobie demko LOST PLANET (grales Maciek ?) - dla niewtajemniczonych konwersja z 360-ki) i jak zapuscilem to kopara totalnie w dół... Interaktywny film jak nic! Niesamowity urok, doznania (nie, nigdzie sie przy graniu nie dotykalem ;-) ), wrazenia. Ale co najlepsze (a moze najgorsze...) to majac w miare nową karte i nawet sredniej klasy (GF 8600GT) nie moge zapuscic max. detali...

 

Choc fakt faktem ze i tak podobno przy konwersji na pieca sporo elementow w grafie poprawili (wygladzanie, cienie, albo np. slady na sniegu). Tak czy inaczej, jak X ma taki gameplay jak PS2 i taką grafe jak LP w wirekszosci gier to... nie powiem ze zaluje ze nie poczekalem z zakupem tej konsolki, choc tak jest ;-)

 

Moge teraz tylko gdfybac, ale pociesza mnie fakt ze zamiast wykladania 700 zl (PS2 juz z chipem przerobione, drugi pad), musialbym wylozyc 1.400 co by mi szkoda bylo zrobic... Choc z drugiej strony jak patrze na taki Lost Planet i mysle sobie ze tak NBA wyglada... :shock: Juz Maciek wiem czemu czaswemn nie poskąpisz na oryginałka ;-)

 

Next-gen(y) rzuca(ja) na kolana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak wygląda sprawa ze stosunkiem czasu do liczby zdobywanych punktów ? Czy da się grać powyżej 10 minut czy już wtedy wyniki niebezpiecznie zbliżają się do 185-178 ?

to wszystko zalezy od ciebie i od tego jak grasz i jak gra przeciwnik... jak rzucasz idealnie to trafiasz i to jest ok - trudno zeby nagle nie dalo sie rzucic punktu z tego wzgledu ze czas rozgrywki jest dluzszy i glupio by wygladal taki duzy wynik

 

- z góry znam odpowiedź ale spytać nie zaszkodzi mianowicie czy debiutanci (ci z tego roku Oden Durant Conley Horford itd....) są zawarci w drafie po pierwszym sezonie ? wiem że nie

niestety nie :) ale przy okazji draftu mozna przetestowac zawodnikow, zasiegnac opinii scoutow ktorzy sa w stanie okreslic co moze dany zawodnik osiagnac (do tego potrzebnych jest wiecej obserwacji) no i bardzo pomocne jest to, ze jest przypis ktory mowi do jakiego zawodnika z NBA ten rookas jest podobny pod wzgledem stylu gry

 

- jak wygląda sprawa schematów, czy szybko da się wychwycić błędy i grać non stop tak samo a komputer (konsola ) się gubi? chyba wiesz o co mi chodzi.

jesli o to chodzi i dobrze cie rozumiem, to przeciwnik dostosowuje sie do tego jak grasz raczej i reaguje na to co robisz wiec o schematach trudno mowic :) szczegolnie widac to w play off gdy gra sie z jedna druzyna na przestrzeni kilku dni

 

jak rozwiązany jest transfer market? można coś realistycznie potrejdować?

rozumiem ze w trakcie sezonu :) no tak, tam to sie da tylko realistyczne transfery robic niestety heh :P czasem siedzialem po kilka godzin zanim cos osiagnalem fajnego ale za to zbudowalem niezla ekipe i oplacilo sie ("pozniej moge podac moj sklad Lakers w trakcie sezonu) co zaowocowalo mistrzostwem :) jest tez mozliwosc by w trejdzie bralo udzial wiecej zespolow

 

- nie ma żadnych superstarmode i gigahiperelojołmadafaka zwodów tylko normalna gra w koszykówkę tak ?

jest opcja stworzenia wlasnego zawodnika itd. a takze 24/7 (dla mnie strata czasu) w ktorym to tworzy sie zawodnika, gra sie nim na ulicach miast USA, potem jest turniej, jak sie wygrywa to mozna sobie wybrac klub w ktorym chce sie grac i... gra wychodzi do menu glownego, a twoja postac jest w wybranej ekipie :roll: nie podoba mi sie to

 

- duży zakres obowiązków w association? jest co robić oprócz czystej gry? (już wiem o drillach chodzi mi o całokształt czy jakoś tak to wszystko wciąga ).

 

taki w sam raz raczej, chociaz od strony ekonomicznej zbyt malo jest roboty troche ;) ale pod moimi rzadami Lakers zarobili o 39 mln dolarow wiecej niz przewidywano wiec jak sie chce to sie finanse klubu polepszy

 

w LAL jest wiecznie niezadowolony wlasciciel i to wkurwia gdy on wysyla ci wiadomosci grozac ze odejdziesz jak nic nie polepszysz, a ty prowadzisz 3-1 w finale ligi, a overall wzrosl o 22 punkty w porownaniu z poczatkiem sezonu

 

- bardzo trzeba slidersami mieszać żeby dało się grać ?

nie kumam

 

- no i najważniejsze, czy gra jest trudna bo z tego co tu piszesz (o przesiadce z drugiego od razu na 4 poziom trudności) może być z tym problem i żeby po dniu czy dwóch po 234 zwycięstwach z rzędu nie opadła ochota do gry

gra jest trudna, bardzo trudna :) juz mowie jak bylo :) gralem na tym drugim poziomie az w koncu przyszla mi ochota na achievementy - a tam jest np. ze musisz wygrac w pojedynku LAL-Celtics na poziomie hall of fame (najwyzszym) wiec zagralem po minucie kwarta taki mecz no i za ktoryms razem wygralem :) potem kolejny "rivalry" poszly no i tak sie wyrobilem ze gram juz na hall of fame i mimo ze czasem sie przegra to czuje ze to poziom dla mnie :) i caly czas sprawia przyjemnosc :) i raczej tak zostanie

 

Sciagnalem sobie demko LOST PLANET (grales Maciek ?)

jedno z nielicznych demek ktore mam caly czas od kiedy je sciagnalem :) wymiata (podobnie jak Blacksite :) ) no ale nie gralem jeszcze w Gears of War :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- bardzo trzeba slidersami mieszać żeby dało się grać ?

 

nie kumam[/quote:3mqn2jjk]

 

No wiesz ustawienia jaka skutecznosc za 3 prezentuje przeciwnik, jak zbiera itd. ot takie bardziej rozbudowane ustawienie poziomu trudnosci. No ale nie ważne to akurat mnie najmniej interesuje ;) .

 

to wszystko zalezy od ciebie i od tego jak grasz i jak gra przeciwnik... jak rzucasz idealnie to trafiasz i to jest ok - trudno zeby nagle nie dalo sie rzucic punktu z tego wzgledu ze czas rozgrywki jest dluzszy i glupio by wygladal taki duzy wynik

 

A to może się zapytam jak Ty grasz tzn. na ile minut i jak wyniki wyglądają?

 

Dobra dzięki wielkie, wszystko co chciałem już wiem ;)

 

PS. Jak by Ci się jeszcze chciało to skrobnij jak tam ten twój skład w LA wyglądał ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to może się zapytam jak Ty grasz tzn. na ile minut i jak wyniki wyglądają?

jak gram z bratem czy kumplem czy kims jeszcze to przewaznie na 7-8 minut kwarta :) wyniki rozne :) zdarzylo sie ze grajac na 7 minut mialem wynik w granicach 74-77, a grajac na 8 minut bylo tez 118-99 :) ale akuart to sie ddla mnie nie liczy za bardzo tylko emocje :P nie raz i nie dwa sie wygralo badz przegralo dzieki game winnerom :)

 

chociaz takie rzuty rozpaczy to nieslychana rzadkosc ;) mi siadl tylko jeden w ciagu tych wszystkich spotkan jakie do tej pory rozegralem, a przeciwko mnie tez padl jeden (KG jedna reka tak prawie z polowy boiska na koniec trzeciej kwarty)

 

skrobnij jak tam ten twój skład w LA wyglądał

PG: Luke Ridnour, Jordan Farmar

SG: Kobe Bryant, JJ Redick, Shannon Brown

SF: Tayshaun Prince, Rodney Carney

PF: Dwight Howard, David West, Anderson Varejao, Channing Frye

C: Andrew Bynum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh kur*a to już jest przegięcie. Żeby w piątkowe popołudnie w stolicy nie można było dostać X-Boxa BEZ dodatkowej gry dostać... W dwóch sklepach konsolowych wogóle iksów nie było, w Saturnie, MM i Electroworldzie tylko z dodatkiem w postaci Gerasów lub bodajże Lost Planet.

 

Pozostaje czekać do poniedziałku a jak wtedy nie dostane to to to... to nie wiem co ;) .

 

Dobrze, że chociaż NBA po 139 jest to już chyba w weekend przed konsolą kupie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi plyta z nba 2k7 poszla sie jebac... wyskoczyla z napedu, wessalo ja i porysowalo,a konsola nie czyta ehhh pograne

 

 

ale ponoc jest takie cos jak regeneracja plyty i ponoc moje 2k7 jest teoretycznie do uratowania... microsoft nie wymieni mi gry bo to nie jest gra z listy microsoftu... ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj mi plyta z nba 2k7 poszla sie jebac... wyskoczyla z napedu, wessalo ja i porysowalo,a konsola nie czyta ehhh pograne

 

 

ale ponoc jest takie cos jak regeneracja plyty i ponoc moje 2k7 jest teoretycznie do uratowania... microsoft nie wymieni mi gry bo to nie jest gra z listy microsoftu... ehh

No jest jest. Wbijaj na allegro masz tam tego od groma i ciut ciut, powinienes bez problemu w swoim miescie znalezc to cos. I kosztuje niewiele bo ok.5 zl wzwyz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiły się pierwsze informacje na temat nowego Pro Evolution Soccer...

 

http://www.gameonly.pl/newsy/12110

 

Nie wiem, średnio mnie to przekonuje, co prawda patent z Teamvision, może być całkiem udany ale, mi tam osobiście takie wynalazki nie są potrzebne. Ważne, żeby naprawili przekolosalne błędy tej wersji a dopiero potem zabierają się za jakieś nowinki techniczne.

 

Aha, pograłem trochę w demo Pro Evo 6 na xboxie, i powiem tylko że troszkę pojechali z taką grafiką ;) (choćby właśnie NBA 2K7 pokazuje że można ładną grę zrobić). No i jak czytam, że nie ma trybu edycji to ręce opadają jak za coś takiego można rządać tyle pieniędzy. Na szczęście to tylko demo, ale jak bym kupił to nie powiem żałował bym baaardzo.

 

Dla odmiany w demko Fify 07 całkiem przyjemnie się gra, co prawda nie jakoś olśniewająco ale sama atmosferka wielkiego piłkarskiego święta rekompensuje mi braki w gameplayu. Szkoda trochę, bo Fifa ma naprawdę solidne podwaliny, żeby w końcu podgonić PESa a jakoś nikt w EA nie potrafi tej słabej formy Japończyka wykorzystać... No ale poczekamy do edycji 08.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tylko powiesz mi jak to zrobić to nie ma żadnego problemu ;) .

 

Nie wiem czy da się jakoś wyjąć save'a, chyba tylko wyciągając dysk z obudowy i podłączając do komputera. Inny sposób mi do głowy nie przychodzi ;) . No chyba, że po połączeniu konsoli z komputerem ale tego do tej pory nie udało mi się zrobić (ciemny jestem ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mam niestety jade jeszcze na tym standardowym pierwszym.

 

Aha no i jeszcze pytanko mam. Słyszałem, że jak jest ten pierwszy miesiąc Golda za darmo to, można zakładać sobie konto 3 razy tak, że w sumie mamy 3 miesiące za darmo (mam nadzieję że rozumiesz o co chodzi) ;) . I pytanie brzmi czy tak rzeczywiście jest? Bo w sumie X-boxa mam niepełny miesiąc i nie zdążyłem sprawdzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic nie mam, ale sporo na forach piszą o tym potrójnym darmowym Goldzie.

 

zakładasz pierwszy profil na Live-a i masz miesiąc darmo. 

Miesiąc się kończy dostajesz Silver-a i zakładasz nowe konto na inny gamertag i znowu masz miesiąc darmo i tak do 3 razy sztuka.

Oczywiście gamescore na każdym koncie zaczyna się od 0 ale do ściągnięcia rostera powinno wystarczyć. Nie wiem, możesz spróbować chociaż skoro mówisz, że próbowałeś i nic... No nie wiem ja bym spróbował bo nic to nie kosztuje a może zadziała i wtedy będziesz miał Millsapa ;) .

 

Jor czojs :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwałem Geras of War :) Jak na razie przeszedłem 2 akty (z 5) ale coś tam już mogę napisać.

 

Całkiem przyjemna gierka, oczywiście nie jest jakaś specjalnie rewelacyjna ani tym bardziej rewolucyjna ot w sumie zwykła rozpierducha, ale w jakże niezwykłej oprawie ;) . Gameplay jak już wcześniej wspomniałem nie wprowadza wiele nowości ot połączono najlepsze patenty z innych czołowych produkcji (Splinter Cell, Resident Evil 4...). Gra się bardzo dobrze, no i przedewszystkim jakkolwiek by to nie zabrzmiało zabijanie sprawia naprawdę wielką przyjemność ;) , a przecież o to w takich grach chodzi. Oprócz tego naprawdę bardzo dobra grafika, wszystko płynniutkie sporo detali, czasami miejscówki może nazbyt monotonne ale trudno wymagać różnorodności od zniszczonego wojną miasta (jak na razie, zobaczymy co będzie dalej). Gierka w sumie odrobinę przypomina Killzone'a (futurystyczna wojna, z lekka faszyzowani ;) przeciwnicy, generalnie atmosfera) ale jest co najmniej dwa razy lepsza ;) . Jedynym takim większym minusem jest pojawiające się (przynajmniej u mnie) po dłuższej sesji lekkie znużenie tym ciągłym "cover-shot, cover-shot i tak do usranej śmierci ;) " ale po krótkiej przerwie znowu wraca ochota do masakrowania tych wszystkich brzydkich z braku lepszego słowa powiedzmy kosmitów ;) .

 

Tak jak mówiłem, nie jest to jakieś dzieło wybitne ale zagrać na pewno trzeba bo obecnie jest to chyba najlepsza z gier na next geny...

 

PS. Maciek mam pytanko nie wiesz skąd wziąć jakieś wzory Odenów i Durantów bo rostera do ściągnięcia nie ma a pograł bym sobie tymi młodymi wilkami ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia...sam nawet Millsapa nie mam kurde, a co dopiero Odeny, Duranty i takie tam ;) oczywiscie mozesz zrobic ich sam jesli chcesz i zrobic ich wg wlasnego uznania :mrgreen:

 

powiedz mi czy po tej aktualce lutowej (tak?), jest tylko Millsap czy jak :?: jaka jest roznica pomiedzy rosterami przed i po :?:kadry szersze i aktualniejsze praktycznie co do zawodnika itd :?:

 

ja jeszcze nie mam Gears of War ale mam forze2 od dwoch dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz mi czy po tej aktualce lutowej (tak?), jest tylko Millsap czy jak jaka jest roznica pomiedzy rosterami przed i po :kadry szersze i aktualniejsze praktycznie co do zawodnika itd

Chyba tak, aż tak dokładnie się nie przyglądałem poza tym w sumie aktualizacje ściągnąłem prawie od razu tak więc nie miałem czasu przyjżeć się składom z przed update'a (nie wiem kogo jeszcze nie było). Ale tak czy siak każdego zawodnika jakiego chciałem znaleźć znalazłem, tak więc raczej wszystko jest w porządku.

 

mam forze2 od dwoch dni

I jak tam? Napisz coś więcej bo tak myślałem właśnie, że następną grą jaką sobie sprawię będzie Forza2 ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np Turiaf, czy Shammond Williams z LAL ;) ?

 

 

no Forza jest zajebista, coz wiecej powiedziec :) opcje tunningu bardzo rozbudowane, jazda to po prostu w porownaniu z innymi grami jest niebo ;) jak masz kase to kup ;) teraz bodaj w Saturnie to bylo, jest po 169zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.