Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem tylko powiedziec ze postawienie na no name daje duzo radosci - patrzcie jak Chytry byl usytsfakcjonowany Diengem itp

Wymiana ze mna to nie bedzie pobranie z FA ale to bedzie dowod wasze waszej dalekowzrocznosci, niesamowitego scoutingu i mozliwosci zobaczenia czegos czego inni poza mna i Toba

Nikt niewidzial

Dlatego zapraszam do stolu wy mi dajecie 28 letnich wykurwiaczy ja wam jeszcze lepszych soon to be wykurwiaczy na dlugie dlugie lata

 

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcem tylko powiedziec ze postawienie na no name daje duzo radosci - patrzcie jak Chytry byl usytsfakcjonowany Diengem itp

Wymiana ze mna to nie bedzie pobranie z FA ale to bedzie dowod wasze waszej dalekowzrocznosci, niesamowitego scoutingu i mozliwosci zobaczenia czegos czego inni poza mna i Toba

Nikt niewidzial

Dlatego zapraszam do stolu wy mi dajecie 28 letnich wykurwiaczy ja wam jeszcze lepszych soon to be wykurwiaczy na dlugie dlugie lata

 

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot kasy

 

Meh, nikt nie chce kupować takich gości. Jak 20-paroletni, mało znany w-moim-mniemaniu-prędzej-czy-później surefire 35-40 fp na razie gra mało i nie rokuje na najbliższe 2-3 miesiące, to lepiej sobie nie zawracać głowy i go wyjebać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzucam to tankowanie w pizdu z dniem dzisiejszym - Ka-ku*wa-Boom

To dlugo wytrzymales... tzn juz przestales wierzyc w moc tego draftu? Czy zostales przetankowany?

 

Wymiana ze mna to nie bedzie pobranie z FA ale to bedzie dowod waszej dalekowzrocznosci, niesamowitego scoutingu i mozliwosci zobaczenia czegos czego inni poza mna i Toba

Gratuluje swietnego opisu szrotu ;-)

 

Nie oszołomie, nie #2 była sensem wymiany tylko top3. Co nie zmienia faktu, że dwójka byłaby lepsza niż trójka.

Bez wymiany mialbys #4... czyli uwazasz, ze Top3 draftu dzieli od reszty przepasc wielkosci Lillarda do Josha?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten draft jest przekosmiczny

Nie wiem jak Mudiay ale tu jest 3 franchise changerow, 1 allstar, kristaps, polowa skladu kentucky

 

Wall bledsoe cousins tjones adavis knight i najslabszy fbwise mkidd gilchrist

I do tego 50-50 oubre looney turner

 

Zwyczajnje zbyt dlugo mielismy kiepskie drafty top heavy wise

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Parsons ma mieć microfracture i może pauzować do grudnia, więc ta wymiana z Findkiem co raz bardziej mi się zaczyna podobać ;] Zresztą on pewnie też nie będzie narzekał, bo sam potrzebuje cj. roku by wspiąć się do czołówki.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.