Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2015/16


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ten cały live draft to podczas spotkania gdzieś w wakacje to chętnie też się piszę jeśli to nie problem. E-Basket czytałem prawie 10 lat, więc jakiś tam związek mam. Mógłbym załatwić ciekawe fity, ludzi, którzy chętnie by się w takiej lidzie znaleźli, nie mówiąc już o samym spotkanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawie się zapowiada. Krzemo to był żart że nie pamiętam, ale cała obsada mi wypadła z głowy :) Ale chyba nic dziwnego ;) Weź mnie popraw tam był draft Euroligi?

Ci do live draft jak mnie dopuścicie jestem w stanie dojechać. Ale już nie Wrocław, please, ja z Gdańska, a na rano w poniedziałek do roboty... Warszawa jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salary zapodane na forum. Jak są jakieś wątpliwości odnośnie salary grajków <31 meczy, proszę o info.

Dzieki za to!

W zwiazku z tym sonda, przy nazwiskach bardziej zbedne sa te juniory czy II i III?

 

Zas watpliwosci sa do drobnych literowek typu Kyle Irving, Emmuanuel Mudiay, Myles Tuner, Anre Roberson czy Lule Babbitt bo czepiajac sie szczegolow to takich zawodnikow to nie ma w lidze...

 

Tak, ja mam. Na jakiej podstawie wyliczone zostało salary ...

 

173 Rondae Hollis-Jefferson 27,40

 

Czyli rookie który rozegrał w sezonie 29 spotkań.

Taki przypadek chyba w ogole nie zostal uwzgledniony? Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki przypadek chyba w ogole nie zostal uwzgledniony?

Były już wcześniej takie przypadki i były inaczej traktowane (a nic się od tego czasu nie zmieniło). Dlatego pytam się w jaki sposób zostało policzone salary RHJ?

 

Dla przypomnienia, kilka przykładów z lat poprzednich:

 

- Julius Randle

jako rookie kosztował 25,00 FP

zagrał w pierwszym sezonie 1 mecz

w drugim sezonie (czyli teraz) zarabiał 21,00 FP

czyli pensja z draftu 25,00 pomniejszona o 20% (mniej niż 11 gier)

 

- Jabari Parker

jako rookie kosztował 30,00 FP

zagrał w pierwszym sezonie 25 meczy

w drugim sezonie (czyli teraz) zarabiał 27,00 FP

czyli pensja z draftu 30,00 pomniejszona o 10% (jeśli w poprzednim sezonie rozegrał od 21 do 30 gier)

 

- Joel Embiid

jako rookie kosztował 30,00 FP

zagrał w pierwszym sezonie 0 meczy

w drugim sezonie (czyli teraz) zarabiał 24,00 FP

czyli pensja z draftu 30,00 pomniejszona o 20% (mniej niż 11 gier)

 

idziemy dalej ...

w drugim sezonie zagrał 0 meczy

więc jego ostatnia pensja 24,00 jest pomniejszona o 20% (mniej niż 11 gier)

czyli jego nowe salary to 19,20 FP (dokładnie tyle co wyliczył i zamieścił Bulek w temacie z nowym salary)

 

Tym samym Rondae Hollis-Jefferson nie powinien kosztować 27,40 FP (średnia z sezonu, ale zbyt mała próbka spotkań bo tylko z 29 aby było to miarodajne), a 15,00 FP (tyle właśnie wynosiło jego poprzednie salary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ustosunkowania się.

 

Tak, ja mam. Na jakiej podstawie wyliczone zostało salary ...

 

173 Rondae Hollis-Jefferson 27,40

 

Czyli rookie który rozegrał w sezonie 29 spotkań.

Już poprawione, podobnie jak i u niejakiego Dukana, który rozegrał 1 mecz. Na przyszłość do takich grajków utworzę specjalną formułę, w której excel sam będzie właściwie odejmował, na razie mam jedynie utworzoną, że excel wychwytuje takie przypadki, do reszty robię poprawki.

 

Dzieki za to!

W zwiazku z tym sonda, przy nazwiskach bardziej zbedne sa te juniory czy II i III?

 

Zas watpliwosci sa do drobnych literowek typu Kyle Irving, Emmuanuel Mudiay, Myles Tuner, Anre Roberson czy Lule Babbitt bo czepiajac sie szczegolow to takich zawodnikow to nie ma w lidze...

Mogę odejmować juniorów i te II, III, ale postanowiłem brać pod wzgląd oficjalną wersję Yahoo.

Co do tych literówek, to są detale. Te przypadki już poprawiłem, pewno gdzieś jeszcze mogą być, ale to już się będzie poprawiało na bieżąco, kiedy to wyjdzie w praniu. Po prostu musiałem imienia i nazwiska wklepywać od nowa, Yahho w rubryce "players" ma tylko pierwszą literę imienia, oraz dodatkowo klub i pozycję, co mi do niczego nie jest potrzebne, a tylko utrudnia sprawę.

 

Przy 650 nazwiskach można już niezłego kota dostać, zwłaszcza, że większości tych no-namów, którzy przewinęli się tylko przez szeroki skład nie kojarzyłem w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.