Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawy porządkowe:

 

Leszczur - jeszcze raz przypominam o dodaniu do regulaminu punktu 15:

 

15. Jeżeli w klasyfikacji na zakończenie sezonu dwie lub więcej drużyn ma tyle samo punktów roto wtedy o ostatecznym miejscu w naszej końcowej klasyfikacji decyduje liczba zdobytych pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach. Gdyby ta liczba była taka sama to wtedy decyduje liczba zdobytych drugich miejsc itp itd aż do rozstrzygnięcia.

 

Odnowiłem ligę można się logować, a nowi menago niech przy okazji wyślą na PMa swoje e-maile na które wyślę potem po wyborze teamu zaproszenie do ligi.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze co do wybierania wolnych teamów:

Dostałem już potwierdzenie rezygnacji od CubeBricka także nie musimy na nic już czekać i jak już Lew jest zdecydowany to może wybierać, a potem kolejni.

 

Przypominam do wyboru:

Washington Wizards - budżet na sezon 15/16 - 230$
Detroit Pistons - budżet na sezon 15/16 - 215$

San Antonio Spurs - budżet na sezon 15/16 - 209$

Charlotte Hornets - budżet na sezon 15/16 - 200$ (po poprawce bo było 193$)

 

Ale trochę mi się nie podoba ta sytuacja że ktoś dostaje team z zaniżonym budżetem tylko dlatego że ktoś nie dograł meczy i miał minusowe $$$ dlatego możemy przyjąć że w takiej sytuacji gdyż budżet drużyny jest poniżej 200$ to żeby nie skazywać od razu nowego GMa na stracony sezon to wyrównywać mu się będzie budżet do standardowych 200$.

 

I ustalamy że wybieramy max 4 keeperów, i po ogłoszeniu ich na forum istnieje możliwością zmiany tylko 1 keepera (bez podawania uzasadnienia) pod warunkiem że nastąpi to jeszcze przed 04.10 godz. 24:00.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opcji, którą podawałem chodziło o jedną zmianę kiperów jako całości. A czy w ramach tej zmiany wymieniony będzie jeden kiper, zmniejszona ich liczba, czy też wszyscy czterej zostaną zastąpieni innymi, to już nie miało mieć znaczenia. Ale może być i tak jak napisałeś, tylko wtedy większość będzie czekała do ostatniej chwili, na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie, że kiperów można wskazywać także na stronie yahoo, więc polecam tę opcję. Czas na uczynienie tego został ustalony do 04.10 - mam nadzieję, że to się liczy włącznie z tym dniem, ale nie mam pewności. Mogę więc ustawić dla świętego spokoju do 05.10.

 

Zrobiłem Washko Co-comisarzem żeby zaprowadził trochę porządku w ustawieniach ;)

Także można na yahoo wybierać sobie keeperów ale na forum też proszę ich wpisujcie żeby był jakiś ślad co kto wybrał za pierwszym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy to ma sens, by wprowadzać ograniczenia w wyborach, bo:

1. na yahoo kiperów wybiera się poprzez postawienie ticka, a na koniec, po deadlinie zatwierdza ich komisarz.

2. wprowadzone będą ceny poszczególnych kiperów, więc wszystko ładnie widać (drużyny, które już przystąpiły mają już to gotowe)

 

W związku z tym może niech każdy sobie zmienia kiperów, ile wlezie, a potem komisarz po prostu klepnie to co zostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że każdy nowy gracz przejmujący ekipę powinien mieć albo budżet ekipy (nawet jeśli poniżej 200) albo wszyscy maja po równo czyli startują od 200 jak my sezon temu. Sytuacja gdzie wybiórczo decydujemy kiedy komuś coś dodać/odjąć od budżetu nie jest fair. Albo wszyscy 200$ albo bez zmian i wtedy korzysta ten co zgłosił się pierwszy że może wybrać ekipę z lepszym budżetem/składem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.