Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2015-2016


Leszczur

Rekomendowane odpowiedzi

To skoro się zaczęła tu dyskusja na tematy takie same jak ankiety w ligach drzewkowych to możemy szybko u nas też je zrobić w wątku.

 

1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:

         a. NIE (Leszczur, barcalover, Tocheck, dannygd, marcos, washko, Lew, thompkins)

         b. TAK (Dig, Jackoso)

 

 

2. Tryb pobierania FAsów

        a. Daily - Today (washko, Jackoso, shevcu, dannygd, thompkins)

        b. Daily - Tomorrow (marcos, barcalover, Lew, Leszczur, )

 

Odpowiedzi wpisujcie w forum a ja będę co jakiś czas wpisywał aktualny wynik.

 

Z innych spraw które były poruszane to wymiany będziemy robić dopiero po drafcie, kiedy składy są pełne.

 

Co do tych 200$ wyrównanych w CHA to tak jak napisałem nie możemy karać takiego nowego GMa że dostaje team porzucony wcześniej przez kogoś (bo taki zaniżony budżet zwykle o tym świadczy), tym bardziej że nie zakładamy w sezonie ingerencji komisza w skład porzuconej drużyny. 

Wyrównanie do 200$ nie jest nie wiadomo jakim zyskiem bo to w założeniu i tak powinien być najniższy budżet na sezon (o ile inni tez nie mają minusów jak np. Leszczur w tym sezonie).

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro się zaczęła tu dyskusja na tematy takie same jak ankiety w ligach drzewkowych to możemy szybko u nas też je zrobić w wątku.

 

1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:

         a. NIE (Leszczur, barcalover, Tocheck, dannygd, marcos)

         b. TAK (Dig)

 

 

2. Tryb pobierania FAsów

        a. Daily - Today

        b. Daily - Tomorrow (marcos)

 

Odpowiedzi wpisujcie w forum a ja będę co jakiś czas wpisywał aktualny wynik.

 

Z innych spraw które były poruszane to wymiany będziemy robić dopiero po drafcie, kiedy składy są pełne.

 

Co do tych 200$ wyrównanych w CHA to tak jak napisałem nie możemy karać takiego nowego GMa że dostaje team porzucony wcześniej przez kogoś (bo taki zaniżony budżet zwykle o tym świadczy), tym bardziej że nie zakładamy w sezonie ingerencji komisza w skład porzuconej drużyny. 

Wyrównanie do 200$ nie jest nie wiadomo jakim zyskiem bo to w założeniu i tak powinien być najniższy budżet na sezon (o ile inni tez nie mają minusów jak np. Leszczur w tym sezonie).

2.a) daily-today

 

proponuję wpisać 3 ankietę, z opcją dla nowych:

3. Nowi zawodnicy przejmujący drużynę w lidze keeper mają:

a. każdy budżet startowy 200$

b. budżet przejmowanej ekipy zgodnie z kolejnością zgłoszeń i wyborem ekipy (nawet jeśli jest poniżej 200$)

 

Opcja c) dla mnie nie ma sensu, bo raz - daje preferencje tylko wybranym nowym graczom (pierwszeństwo zgłoszenia daje równe szanse), a po drugie wynik takiej (słabej ekipy z karą) miał wpływ na wyniki pozostałych oraz ich budżety, co zaburza moim zdaniem cały układ budżetowy $.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja c) dla mnie nie ma sensu, bo raz - daje preferencje tylko wybranym nowym graczom (pierwszeństwo zgłoszenia daje równe szanse), a po drugie wynik takiej (słabej ekipy z karą) miał wpływ na wyniki pozostałych oraz ich budżety, co zaburza moim zdaniem cały układ budżetowy $.

 

Ale o jakiej preferencji mówisz?

Bo skoro każdy nowy GM wie o tym przed wyborem, i wybierając team spośród kilku tak jak przed tym sezonem, może go wybrać w dowolnym momencie. Zauważ że te 200$ to był najniższy budżet więc to żaden zysk ani preferencja.

 

Ale ja się nie będę upierał, to była tylko taka propozycja która wydawała mi się rozsądna i bez zbytniego wpływu na grę.

 

Nie ma sensu głosować tego - zostają budżety takie jakie było po sezonie, czyli zachowujemy ciągłość ligi.

Zatem Charlotte Hornets i jej GM Julius mają na ten sezon budżet 193$ - to i tak była ostatnia drużyna do wyboru więc nikt jej nie wybrał przez to że myślał że będzie miał 200$.

Wyniki ankiet na teraz:

 

1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:

         a. NIE - 11 (Leszczur, barcalover, Tocheck, dannygd, marcos, washko, shevcu, Lew, thompkins, dvd93, evitacre)

         b. TAK - 3 (Dig, Jackoso, pumeks)

 

 

2. Tryb pobierania FAsów

        a. Daily - Today - 8 (washko, Jackoso, shevcu, dannygd, thompkins, Dig, dvd93, Tocheck)

        b. Daily - Tomorrow - 7 (marcos, barcalover, Lew, Leszczur, pumeks, jordan20, evitacre)

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje głosowanie:


 


1. Wprowadzenie dodatkowego slotu IL:


                nie mam zdania,przyjme do wiadomosci wybor wiekszosci


 


2. Tryb pobierania FAsów


              wybieram ta opcje gdzie niewazne czy dobiore gracza o 9 rano czy 16 po poludniu i mimo,ze moja druzyna gra dzis w nocy mecz to gracz ten nie bedzie dostepny na to spo spotkaniue tylko kolejny dzien- ktora to opcja?


 


gdybysmy grali w h2h to tu szybkosc wyboru ma znaczenie-bo chce by wybrany przez mnie gracz juz dzisiejszej nocy byl do mojej dyspozycji-a w keeperze to nie jes tak istotne-i nie ma znaczenia fakt,ze ktos wczesnie wstal a ktos inny dopiero po pracy/szkole siadl na kompa i ma mozliwosc wyboru


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.