Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie proszę modów o nie usuwanie tematu lub przesunięciu do INNE bo to co odkryłem jest tak masakryczne że chciałbym się podzielić z tym jak największą ilością fanów a tych jest najwięcej w dziale NBA ;-)

 

MyNBA2K15.jpg

 

 

gra komputerowa/w realiach NBA/karciana/trochę RPG idealna na smartfon to jest coś co miało umilić czas czekania np.na pociąg/windę/kanapkę a zawładnęła mną TOTALNIE i to w czasach grania PO!!!!!

 

prostota rozgrywki i losowość dosyć znaczna jest wadą i zaletą zarazem......

 

#1 geneza

 

każdy zna karty kolekcjonerskie NBA ale tu jest taki mix tego bo zamiast statystyk sezonów sąpunkty jak w heroesach które... tak tak.... rosną wraz z doświadczeniem/levelem/łączeniem w combo lub dodaniem do slotu ( jak zbroję lub miecz) od 1do 3 atrybutów extra.......

 

#2 prostota

 

wybierasz S5 rozwijasz ją i cieszysz się sukcesami do czasu porządnego wpierdol od jakiejś mega karty.......

 

gra 5 atrybutów:

 

OFF/DEF/reb/pm/ath

 

KARTY zaczynają wciągać od poziomu common a potem jazda... unncommon /rare /super rare /utra rare/ epic /legendary /star....

 

#3

 

zasady... wybierasz przeciwnika po bilansie i grasz z nim 4Q gdzie w każdej osowo wyskaują te atrybuty które się liczą..... 

 

masz 2 karty tzw. jokery które te atrybuty raz w grze ( 1 z 2 kart do wykorzystania) ...dodają punkty

 

wygrywasz ... bilans rośnie i dobierasz  2 karty przegrywasz dobierasz 1

 

#4 rozwój

 

dziecinnie prosty upgrade kart poprzez poświecenie słąbszych kart celem rozwijanie tych lepszych

pamiętajcie tylko o tym aby karty też parować  ( te identyczne) bo wtedy mają lepszą moc

 

wyższe levele dodają punkty nawet innym kartą

 

#5 rozgrywka

 

 

zaczynasz od quickgame ze swoją S5 ale szybko poznajesz wątki poboczne za które są dodatkowe nagrody: manage season gdzie gra wprowadza jeszcze energię i system 82 +PO i eventy czasowe na których najpierw polujesz na lepsze karty!!!! a potem na coś jak pojedynek światowy w weekend gdzie 3 doby dopychasz punkty w tabeli światowej i dzięki temu ( trzeba poświęcić dziesiątki goszin grania na 4-6.000 punktów minimum) złapiesz pierwszą LEGENDARNĄ blotkę!!!!!!!!!! ( top 1000 styka na star a top 8000 bodajże na LEGENDARY)

 

gra jest tak zróżnicowana że możesz pykać sobie od czasu do czasu ale jak wdepniej w całonocne nabijanie na czas punkty to zawalasz wszystko wokoło

 

 

jak myślicie czemu nie ma mnie na forum??????????

 

 

 

 

znacie?

gracie?

 

mnie dopadła różnica czasu bo łowiąc punkty na Dirka zauważyłem kiedy w USA przestają grać i można podciągnąć wynik!!!!!!! 

 

gra za darmo na androida ale oczywiście z opcjami jak ktoś chce płatnymi....więc ostrożnie....

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w takie coś ale w Fifę. wkręca okropnie, ale potem przychodzi ten moment, gdy swierdzam, że to kretyńskie jednak jest. w karty to mogę z kumplami przy wódce pograć.

To samo mam.

Zbieram VC na packi na playa i próbuję wszystkie osiągnięcia androidowe wyciągnąć (brakuje legendary i wygrać playoffy).

Idealne na 10 minut w pracy, żeby się oderwać od innych zadań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spróbuje widziałem to wcześniej ale właśnie myślałem, że jest to pod to by nabijać sobie VC w normalnym NBA na konsoli czy PC. Fajną karcianką, którą gram jest NFL Mobile od EA Sports. Tak samo karty upgrady etc. ale jeszcze samemu też się gra trzeba wybierać zagrywki podawać biegać lecz jest też opcja auto-runingu. Dużo eventów do łapania unikatowych kart. Ale i tak się to rozstrzyga, że kto zapłaci ten wygra. Mikro transakcje tak to jest zrobione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od poprzedniej edycji. Niestety od czasu wprowadzenia tego RttC (to co trzeba po kolei pokonywać kolejnych zawodników od najsłabszych w górę) to strasznie podupadły Rivals Clashe. Wcześniej fajnie można było nabić sobie punkty i dojechać na 2x epic (które jest dużo lepsze niż jedna legendarna), a teraz już nie ma podwójnych kart jako nagród i jest lipa. 

 

Paczki do kupienia są kurewsko drogie... ale niestety trochę dolarów już wydałem na tą gównianą gierkę ;) 

 

BTW. Z taką piątką jak poniżej plus 3 legendy i kilka pro UR plus epickie nie mogę nawet przejść progu epickiego w tym RttC

Y4nolIs.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy update:


• The Playoff tier is here! 30+ new cards, new deck rankings, and more!
• Two new card packs are now available, featuring Playoff rarity cards!
• Introducing new ways to socialize with Season Chat and the Friends list!
• MyCards has a new look and the card limit has been increased!
• Added the ability to lock cards.
• MVP cards can now be bought and sold on the Auction House.
• Fewer "Network Errors" on Android 5.0 (Lollipop).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mega się wkręciłem w tą grę. Powiedziałem sobie STOP w kwestii wszelkiego rodzaju gier przeglądarkowych i udało mi się (częściowo). Jednak ta gierka to jest narkotyk! Wciąga :)

Z początku człowiek nie łapał wszystkiego, kilka sezonów wygranych z rzędu, ale teraz zapowiada się na pierwszą porażkę w finale konferencji.

Nie pamiętam kiedy rozpocząłem grę, myślę że to już ponad 2 miesiące, ale nadal jest fun.

 

 

 

11091755545367670982.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.