Skocz do zawartości

nowa RELIGIA czyli myNBA2k15 na androida by 2K sports


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba się zalogować przez konto google/facebook - przynajmniej tyle.

Musisz wylosować lepsze karty. Z początku mogą Ci wypaść tylko rare. Zbieraj ich do składu i ulepszaj - im mocniejsza ekipa tym masz większe szanse na wypadnięcie lepszej karty.

Do wszystkiego można dojść samemu - ja nawet z bardzo podstawową znajomością języka. Fajna jest opcja rozmów na czacie w sezonie z innymi - jak się trafi na kumate osoby to można się czegoś dowiedzieć.

 

Zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo wypadnięcia kart playoff/star.

 

 

Na czym to polega? Trochę matematyki, symulacja, szczęście no i co dalej? Jeden lubi liczby, menedżery, otwieranie paczek - takiemu gra przypadnie do gustu póki się nie znudzi. :D

Edytowane przez pwwisnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taktyki tutaj jest jak na lekarstwo. Parę miesięcy temu zabijałem tą gierką czas, ale ciągłe symulowanie meczy po to żeby wylosować fajnego grajka jednak nudzi. Najwięcej można wyciągnąć z tych rywalizacji czasowych, miałem nawet kilku "złotych" w składzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja zapowiada się... ciekawie.

http://www.operationsports.com/forums/showpost.php?p=2047549129&postcount=1

 

A w tą gram trochę nałogowo. Jedyna na na smartfonie, której poświeciłem więcej niż godzinę/dwie. Rozegranych niemal 9k meczy, kilka kart typu playoff, star, legend... Ogólnie jak smartfon to tylko karcianki czy gry logiczne, bo w inne się na tych urządzeniach - dla mnie - nie da grać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no ja w obecną mimo że grałem od kwietnia zrobiłem 50k zwycięstw i uzbierałem tyle dobrych kart aby dostać na starcie nowej gry ( podobno 1 października) nagrodę lojalnościową  3 kategorii ( z 5) 

 

oczywiście ostatnią wielką kartą jest Tim Duncan the GREATS

obecnie kończę sezon bez porażki a za nagrodę może uda mi się ściągnąć jeszcze Manu Gino i to będzie tyle

75 PO cards to niezły wynik ( w tym GREATS i RC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 października wychodzi nowa wersja. W tą już nie gram wcale od ostatniego eventu (wchodzę tylko żeby wylosować daily vc bonus do wersji steamowej) z kartami PO. Niestety wiele z nich olałem i mam tylko 11 kart PO...Tak jak pisze @ignazz teraz edycja 2k15 jest dosyć martwa bo, ale jeszcze kilka dni do wypuszczenia nowej wersji także jaram się ;)

 

vTFI2sG.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobra chyba usune stara wersje i poczekam na 2k16

 

ogolnie jak mam line up w quick game to biore swap i chce zamienic augustina na brooksa, i nie mam brooksa na liscie tylko mam innych graczy ktorych wczesniej wylosowalem

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pograj. Poćwicz by przystąpić od 1 października do nowej gry.

 

Chcesz credits? Kupisz sobie lepszych graczy.

 

Jaki masz tier?

Uncommon czy RAR bo wspomniałeś o zielonym

Gra jest zajebista.

 

Eventy weekendowe rozpierdalaja.

 

Warto abyś szybko zalapal

Siła twojej talii warunkuje siłę przeciwnika ale i wygranych kart.

 

Pamiętaj aby równomiernie rozwijać skład i mieć conajmniej 3 mocniejsze karty. 1 przypadkowo dużo silniejsza nie pomoże bo wygrasz tylko 1 kwarte mocarzem a reszta w plecy.

 

Wolno krok po kroku.

Nie skacz potem za dużo siła w dół bomozesz stracić to co najważniejsze. Reset czyli wylosowanie karty z twojego tieru

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.