Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * - - - 1 głosy

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#1 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:22

Aż dziwne, że podobnego tematu wcześniej nie zrobiono - nawet przy obecnym szale na mma w Polsce.

Jesteśmy akurat na gorąco po zabraniu pasa Bonesowi.
Wg mnie decyzja dobra, tym bardziej, że Jones już ma w CV spotkania z coco.

Da mu to do myślenia, choć i tak uważam że wróci szybko i szybko pas odbierze, nieważne komu.

10-ego maja gala w Australii i walczy jeden z moich ulubieńców - Super Samoan. Miocic to bardzo trudny przeciwnik ale liczę, że go Hunt upoluje jedną lub drugą lagą(jak wiadomo obie ma mocne).
Choć nie ukrywam, że w tym przypadku raczej sercem typuję na Hunta.

Użytkownik AirForceNine edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 13:22

Najlepszy sklep koszykarski

#2 Przem

Przem

Super-Star

• Użytkownik
  • 2797 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:24

Jak Stipe popracował nad kondychą to wypunktuje Hunto

#3 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:33

Nie no Miocic to jest faworyt i koniec. Nieco bardziej uniwersalny.
Ale to będzie ta walka, gdzie nie będzie kalkulacji i obaj obsypią się potężnymi cepami - na to liczę przynajmniej.
A pamiętajmy, że Hunt to praktycznie bez gardy walczy :)

No ale tak jak mówiłem - ja wierzę w Hunta no i dodatkowo walczy u siebie a wiadomo jak dumni i twardzi są Samoańczycy

Użytkownik AirForceNine edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 13:34

#4 Przem

Przem

Super-Star

• Użytkownik
  • 2797 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:47

Bo Hunto blokuje ciosy czołem i całe życie dobrze mu to wychodziło w zasadzie :) 

Mial mega trudności przed walką z Werdumem i teraz czy ja wiem czy Stipe jest aż takim faworytem? Wystarczy mały błąd i one punch KO gwarantowany.  jednak jesli Miocic bedzie obskakiwał całe 5 rund marka to wyciągnie na punkty. Z JDSem miał jednak spore problemy kondycyjne własnie i jestem ciekaw jak to teraz bedzie wyglądało. 

#5 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 13:58

Powiedzmy, że w UFC w HW zawodnicy dzielą się na mega-ruchawych(Cain), coś-tam-ruchawych(JDS), słabo-ruchawych(Stipe) i NIE-ruchawych czyli Nelson i Hunt właśnie :P

Jeśli da radę(fizycznie) to go jakoś tam 'zabiega' ale to jest HW - tu się nie unika jatki :) Chyba, że jesteś dobry w parterze to masz jakąś tam alternatywę ale tutaj nie będzie innego wyniku jak TKO lub decyzja..

#6 Przem

Przem

Super-Star

• Użytkownik
  • 2797 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 14:03

No więc mówię, że prawdopodobnym scenariuszem jest to, iż Stipe zrobi z Huntem to samo co z Nelsonem ...

I HW raczej dzieli sie na Cain .... reszta :)

Choć sporo luda daje szanse Werdumowi po ostatnich mega wyczynach i zardzewieniu mistrza.

#7 puzonyyx

puzonyyx

6th Man

• Użytkownik
  • 449 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 15:07

Stipe ma doświadczenie w oprawianiu takich świnek. Gonzaga, Nelson. Hunt będzie następny.

Z innej beczki: Jones pozbawiony pasa, aresztowany i moim zdaniem już skończony. Nie szkoda mi go.

#8 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 15:57

Co rozumiesz przez 'skończony'?

#9 puzonyyx

puzonyyx

6th Man

• Użytkownik
  • 449 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:00

Co rozumiesz przez 'skończony'?

To, że już się raczej nie wygrzebie z syfu, w który się wpakował.

#10 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8168 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:11

To, że już się raczej nie wygrzebie z syfu, w który się wpakował.

Gdzie tam, zaraz nikt nie będzie pamiętał o sprawie. Ja się trochę wkurwiłem, bo czekałem na tą walkę z racji tego, że dawno nie było żadnej porządnej gali, ale myślę że już następna walka wygranego ze 187 będzie z Jonesem, znani ludzie nie idą do więzienia o ile kogoś nie zamordują.

Aż dziwne, że podobnego tematu wcześniej nie zrobiono - nawet przy obecnym szale na mma w Polsce.

W Polsce jest szał na MMA?

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#11 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:39

W Polsce jest szał na MMA?

Tak.

Jones podobno może być wykluczony z UFC na aż rok. To bardzo długo i na pewno zastopował tym sobie karierę ale i tak nie widzę innego scenariusza jak powrót na tron.

Ja to widzę tak: Rumble wygrywa pas z Cormierem, potem raz obroni, potem Mauler dostaje z nim szansę rewanżu i to on zostaje mistrzem. A następnie wraca Bones, leje Gustafssona i równowaga we wszechświecie zostaje zwrócona :P

Użytkownik AirForceNine edytował ten post 30 kwiecień 2015 - 17:39

#12 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8168 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:40

Tak.

Pierwsze słyszę.

"Everybody wants to be Dirk now," said 16 year-old Harlem resident during a break in the action at New York’s famed Rucker Park. "All anybody wants to do now is shoot fallaway jumpers and free throws" he added in a thick, German accent

#13 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:40

To wyjdź z domu.

#14 Chytruz

Chytruz

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 8168 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:42

Wyszedłem dzisiaj raz, i co?

#15 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1689 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 30 kwiecień 2015 - 17:45

Ale nie na klatkę. Przed blok wyjdź czy tam dom czy gdziekolwiek mieszkasz. Z ludźmi pogadaj itd.

A na serio, stary co ja mam Ci powiedzieć?
Zobacz: ludzie masowo się zapisują na trenowanie mma, mamy w Polsce masę gal, powstają nowe i mają świetne frekwencje.

Chodzi mi o to, że mma to obok futbolu amerykańskiego chyba najszybciej zdobywający popularność sport.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych