Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziwne, że podobnego tematu wcześniej nie zrobiono - nawet przy obecnym szale na mma w Polsce.

 

Jesteśmy akurat na gorąco po zabraniu pasa Bonesowi.

Wg mnie decyzja dobra, tym bardziej, że Jones już ma w CV spotkania z coco.

 

Da mu to do myślenia, choć i tak uważam że wróci szybko i szybko pas odbierze, nieważne komu.

 

10-ego maja gala w Australii i walczy jeden z moich ulubieńców - Super Samoan. Miocic to bardzo trudny przeciwnik ale liczę, że go Hunt upoluje jedną lub drugą lagą(jak wiadomo obie ma mocne).

Choć nie ukrywam, że w tym przypadku raczej sercem typuję na Hunta.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Miocic to jest faworyt i koniec. Nieco bardziej uniwersalny.

Ale to będzie ta walka, gdzie nie będzie kalkulacji i obaj obsypią się potężnymi cepami - na to liczę przynajmniej.

A pamiętajmy, że Hunt to praktycznie bez gardy walczy :)

 

No ale tak jak mówiłem - ja wierzę w Hunta no i dodatkowo walczy u siebie a wiadomo jak dumni i twardzi są Samoańczycy

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Hunto blokuje ciosy czołem i całe życie dobrze mu to wychodziło w zasadzie :) 

Mial mega trudności przed walką z Werdumem i teraz czy ja wiem czy Stipe jest aż takim faworytem? Wystarczy mały błąd i one punch KO gwarantowany.  jednak jesli Miocic bedzie obskakiwał całe 5 rund marka to wyciągnie na punkty. Z JDSem miał jednak spore problemy kondycyjne własnie i jestem ciekaw jak to teraz bedzie wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, że w UFC w HW zawodnicy dzielą się na mega-ruchawych(Cain), coś-tam-ruchawych(JDS), słabo-ruchawych(Stipe) i NIE-ruchawych czyli Nelson i Hunt właśnie :P

 

Jeśli da radę(fizycznie) to go jakoś tam 'zabiega' ale to jest HW - tu się nie unika jatki :) Chyba, że jesteś dobry w parterze to masz jakąś tam alternatywę ale tutaj nie będzie innego wyniku jak TKO lub decyzja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że już się raczej nie wygrzebie z syfu, w który się wpakował.

 

Gdzie tam, zaraz nikt nie będzie pamiętał o sprawie. Ja się trochę wkurwiłem, bo czekałem na tą walkę z racji tego, że dawno nie było żadnej porządnej gali, ale myślę że już następna walka wygranego ze 187 będzie z Jonesem, znani ludzie nie idą do więzienia o ile kogoś nie zamordują.

 

Aż dziwne, że podobnego tematu wcześniej nie zrobiono - nawet przy obecnym szale na mma w Polsce.

 

 

W Polsce jest szał na MMA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest szał na MMA?

Tak.

 

Jones podobno może być wykluczony z UFC na aż rok. To bardzo długo i na pewno zastopował tym sobie karierę ale i tak nie widzę innego scenariusza jak powrót na tron.

 

Ja to widzę tak: Rumble wygrywa pas z Cormierem, potem raz obroni, potem Mauler dostaje z nim szansę rewanżu i to on zostaje mistrzem. A następnie wraca Bones, leje Gustafssona i równowaga we wszechświecie zostaje zwrócona :P

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie na klatkę. Przed blok wyjdź czy tam dom czy gdziekolwiek mieszkasz. Z ludźmi pogadaj itd.

 

A na serio, stary co ja mam Ci powiedzieć?

Zobacz: ludzie masowo się zapisują na trenowanie mma, mamy w Polsce masę gal, powstają nowe i mają świetne frekwencje.

 

Chodzi mi o to, że mma to obok futbolu amerykańskiego chyba najszybciej zdobywający popularność sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale są, podobnie jak mecze drugoligowej koszykówki, ale nie powiedziałbym, że w Polsce jest szał na drugoligową (czy jakąkolwiek) koszykówkę. Jest to sport, który znalazł sobie niszę i ma grupkę sympatyków, "szał na MMA w Polsce" to overstatement tygodnia. Na UFC w Krakowie było 2/3 hali, tyle co na jakichś monster truckach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat szału na futbol amerykański nie zauważyłem, ale na MMA jest straszliwy. Nie ważne, że Janusze myślą że MMA=KSW i kibicują Pudzianowi oraz "Michałowi Makreli" - oglądalność się zgadza, hajs też. Jedna po drugiej pączkują gale typu FEN (Tymoteusz Świątek masakryczny oszołom), czy tam inne twory Oknińskiego i ludzie to lubią i chcą oglądać.

W każdej praktycznie szkole walki można się już od dłuższego czasu zapisać na MMA, z czego dzieciaki korzystają i później na boks nie można zebrać grupy, a na MMA trzeba robić kolejne.

 

PS: Gracie Barra Łódź rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na UFC w Krakowie było 2/3 hali, tyle co na jakichś monster truckach.

A to ciekawe rzeczy piszesz bo ja akurat czytałem, że UFC pod względem wpływów z biletów było mega zachwycone.

 

Mi się wydaje Chytruz, że Ty chciałbyś aby mma w PL nie było popularne i próbujesz o tym przekonać innych.

Fakty niestety tym razem nie są po Twojej stronie.

Edytowane przez AirForceNine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gale są, podobnie jak mecze drugoligowej koszykówki, ale nie powiedziałbym, że w Polsce jest szał na drugoligową (czy jakąkolwiek) koszykówkę. Jest to sport, który znalazł sobie niszę i ma grupkę sympatyków, "szał na MMA w Polsce" to overstatement tygodnia. Na UFC w Krakowie było 2/3 hali, tyle co na jakichś monster truckach.

 

Skoro nie ma żadnej podpisane umowy z telewizją to  jak to mozliwe aby cała hala była zajęta, a poza tym dosyć wysokie ceny biletów. Może szalu nie ma - opadł po czerwonym balonie Pudzianie.

 

Ale sport mocno sie w polsce rozwija. Sporo gymów powstaje i ludzie sie tym interesują bardziej niśli boksem.

 

Jon Jones skończony :D hahaha.  W przyszłym roku będzie zapewne walczył. Taki Dominik Cruz ma przerabane, ale skurczybyk walczy niebywale i sie nie poddaje.

 

 

A nie było dawno dobrej gali? A 185 tak dawno była? A Fox z machidą i Lukem nie była gitarowa? 

Byłem w Łodzi na KSW jak Pudzian walczył z tym grubym a Ameryki i 80% hali było na pewno zajęte. Było kiedyś tyle ludzie na meczu drugiej ligi koszykówki?

 

O KSW czy mma nie tak dawno w Polsce mało kto słyszał teraz zainteresowanie cały czas rośnie.

 

KSW to jedyne mma w polsce tak naprawdę jesli chodzi o szarego kibica. I większości ludu dzwoni że Khalidov jest najlepszy na świecie i tyle. A gówno sie znają wg mnie jest już poza to10 czy nawet 15.

 

Pudzian zrobił mega promocję, ale skoro nawet po walce z Sylvią sam Kawulski się z niego śmiał że to czerwony balon to o czym my mówimy? KSW mocno  stoi ale troche im sie grunt bedzie usuwal spod nóg bo będzie więcej takich Jedrzejczyk które będą chciały być najlepsze na Świecie a nie tylko Celebrytami w kraju jak kelnero-obijacz.

Pozatym multym! drobnych gal w polsce powoduje że za pare lat popularność będzie sporo większa.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.