Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

Akop jest młodszy i zdaje się bardziej skupiony na trenowaniu jest myślę szansa że nie będzie takim kaleką jak Popek czy Oświęcimski no ale wyjdzie w praniu...Pudzian niby trenuje te 10 lat ale wczoraj wyglądało to tak jakby ktoś mu po raz pierwszy pokazał co to kimura icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w sumie szanuje Pudziana, doceniam jego ciężką pracę i to co zrobił dla promocji polskiego mma ale jednocześnie poza kondycją to w sumie nie widzą u niego jakiegoś wielkiego progresu w innych płaszczyznach,ma za duże ograniczenia w koordynacji ruchowej (po części wynikające z z wieloletniego uprawniania sportów siłowych ) by móc przeskoczyć pewien poziom.W sumie dobrze się stało że wczoraj poległ bo dla KSW  to byłaby słaba opcja gdyby ktoś taki bil się o pas 

Edytowane przez rahu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Daniel Cormier zunifikował pasy HW i LHW i zero komentarza?

 

chyba to jednak było zaskoczenie, raczej stawiano na Stipe  Miocica, ale taka jest HW, jeden cios i pozamiatane

 

no i DC jako "the baddest man on the planet" trochę tu nie pasuje przy całej sympatii do niego

 

teraz co dalej? megafight a raczej freak fight z Lesnarem? rematch z Miocicem (jednak te eye pokes były kontrowersyjne, Miocic poza tym przeważał)

Ngannou tez sie nie popisał, przegrał na punkty z grubym Lewisem.

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to KSW wpakowało się na minę robiąc tego samego dnia galę w Londynie 

Myślisz...? Inna pora jednak, no i target KSW trochę inny. :smile:

 

Część kategorii w UFC u pań i panów (np. ciężka) jest na słabym poziomie, ale te matchupy w lekkiej i średniej ostatnimi czasy są niesamowite. I czytając komentarze niedoceniany staje się Connor przez swoje działania poza oktagonem, a wg mnie to wyrachowany koleś wzorem Mayweathera, który odwala poza klatką, ale tak naprawdę cały czas trenuje, bo wie, że ciąży na nim podwójna presja. Pozostaje mieć nadzieję, że obaj będą zdrowi - jak ktoś ma wypunktować, ew. trafić Khabiba w stójce, to chyba tylko w lekkiej McGregor, jak ktoś ma ubić McGregora - to Khabib. Faworytem Rosjanin, mam większe zaufania do grapplerów w takich walkach, a Khabib, wiadomo, dewastuje.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.