Skocz do zawartości

I'ts TIME! czyli UFC i ogólnie mma


Baptizia

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, fluber napisał:

To nie jest kraniec Internetu tylko samo jego centrum:)

dokładnie

krańcem internetu to juz prędzej będzie to forum :) 

19 minut temu, Sebastian napisał:

Ja pierdzielę Fluber co Ty oglądasz, patologia.. 

co jest dziwnego w chęci podejrzenia patoli? - przecież to normalna rzecz od zawsze

(ja tam ppv na to bym nie kupił bo jednak mam barierę 'etyczną' przed bezpośrednim wspieraniem tego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

To nie jest kraniec Internetu tylko samo jego centrum:)

Ja się dopiero w tym tygodniu dowiedziałem że jest coś takiego jak fame MMA więc dla mnie koniec :)

5 minut temu, fluber napisał:

To nie jest kraniec Internetu tylko samo jego centrum:)

Ja się dopiero w tym tygodniu dowiedziałem że jest coś takiego jak fame MMA więc dla mnie koniec :)

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

dokładnie

krańcem internetu to juz prędzej będzie to forum :) 

Ta na marginesie, niedawno brałem udział w szkoleniu z jakichś tam narzędzi informatycznych do testowania i prowadzący jako ciekawostkę, żeby zapoznać się z interfejsem, dał nam do rozwiązania test ułożony przez uczniów bodajże  7 klasy szkoły podstawowej, którzy mieli ułożyć taki test, żeby każdy uczeń z ich klasy napisał go na maksymalną liczbę punktów ( czyli tak naprawdę, czym żyją teraz 13-latkowie). Pytania były o walki na Fame MMA albo imię Lorda Kruszwila. Dla tego pokolenia to są oczywistości, którymi interesują się absolutnie wszyscy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Ta na marginesie, niedawno brałem udział w szkoleniu z jakichś tam narzędzi informatycznych do testowania i prowadzący jako ciekawostkę, żeby zapoznać się z interfejsem, dał nam do rozwiązania test ułożony przez uczniów bodajże  7 klasy szkoły podstawowej, którzy mieli ułożyć taki test, żeby każdy uczeń z ich klasy napisał go na maksymalną liczbę punktów ( czyli tak naprawdę, czym żyją teraz 13-latkowie). Pytania były o walki na Fame MMA albo imię Lorda Kruszwila. Dla tego pokolenia to są oczywistości, którymi interesują się absolutnie wszyscy.  

generalnie jak ktoś chce się zapoznać z dzisiejszą internetową patolą w zjadliwy sposób to polecam ten kanał - https://www.youtube.com/channel/UCYq3KD7LEL7k_SpIQchnkUA (są też relacje z Fame ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Nie chce rozwalać tematu ale kolejny raz czytam tego typu uwagę na temat wolnego czasu i nie wiem czy to ja jestem jakiś dziwny, czy o co chodzi. Przecież po odliczeniu pracy i spania masz w każdym tygodniu jakieś 80 godzin na pozostałe aktywności. To mnóstwo czasu i naprawdę można w tym czasie o pewnych rzeczach usłyszeć. Nie wiem co w tym dziwnego. 

no ok :)

20 minut temu, fluber napisał:

Ta na marginesie, niedawno brałem udział w szkoleniu z jakichś tam narzędzi informatycznych do testowania i prowadzący jako ciekawostkę, żeby zapoznać się z interfejsem, dał nam do rozwiązania test ułożony przez uczniów bodajże  7 klasy szkoły podstawowej, którzy mieli ułożyć taki test, żeby każdy uczeń z ich klasy napisał go na maksymalną liczbę punktów ( czyli tak naprawdę, czym żyją teraz 13-latkowie). Pytania były o walki na Fame MMA albo imię Lorda Kruszwila. Dla tego pokolenia to są oczywistości, którymi interesują się absolutnie wszyscy.  

Popek jest idolem chłopców w podstawówce , dlatego wspieranie tego typu rozrywki przez osoby dorosłe jest niemoralne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2020 o 13:46, Koelner napisał:

Ale to jest chyba „nałóg” 

A leczysz to? :)

W dniu 23.11.2020 o 13:28, Koelner napisał:

 

Popek jest idolem chłopców w podstawówce , dlatego wspieranie tego typu rozrywki przez osoby dorosłe jest niemoralne :)

A wcześniej był Peja, a wcześniej był Liroy, a wcześniej... I tak się kręci patologia:) 

Ja naprawdę nie widzę dużej różnicy między tym jak zarywalem nocki żeby zobaczyć jak się ośmiesza Gołota a tym jak dzieciaki teraz jaraja się tym jak się ośmiesza Najman:) 

W dniu 23.11.2020 o 13:22, jack napisał:

Jeden z "bohaterów" tego "show" to "ekspert" polityczny TVP więc można się było spodziewać wydarzenia na poziomie 😉 

 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Koelner napisał:

Ale to jest chyba „nałóg” , jeśli oglądanie fame mma tym jest to ok 🙄

Bez znaczenia, logika ''nie kupuję produktu X, bo to niemoralne, bo źle wpływa na młodzież'' w przypadku Fame MMA trochę nie ma sensu, gdy prawie każdy kupuje produkty mające pewnie bardziej negatywny wpływ na młodzież niż walki znanych ludzi. 

Prawdopodobnie nigdy nie kupię żadnego PPV na Fame MMA, bo mnie to po prostu nie interesuje, ale come on, jesteśmy na forum NBA, jakbyśmy chcieli przypisywać jakąś obiektywną wartość zainteresowań, to sport raczej nie będzie powyżej przeciętnej listy rzeczy jakimi można się interesować, argumenty ,,jak znajdujesz czas na X?'' mają zastosowanie do każdego z nas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

A leczysz to? :)

 

szlug nie palę :P

16 minut temu, fluber napisał:

A wcześniej był Peja, a wcześniej był Liroy, a wcześniej... I tak się kręci patologia:)

hip hop lat 90tych to żadna patola , bardziej bunt ;]

8 minut temu, BMF napisał:

Bez znaczenia, logika ''nie kupuję produktu X, bo to niemoralne, bo źle wpływa na młodzież'' w przypadku Fame MMA trochę nie ma sensu, gdy prawie każdy kupuje produkty mające pewnie bardziej negatywny wpływ na młodzież niż walki znanych ludzi. 

Prawdopodobnie nigdy nie kupię żadnego PPV na Fame MMA, bo mnie to po prostu nie interesuje, ale come on, jesteśmy na forum NBA, jakbyśmy chcieli przypisywać jakąś obiektywną wartość zainteresowań, to sport raczej nie będzie powyżej przeciętnej listy rzeczy jakimi można się interesować, argumenty ,,jak znajdujesz czas na X?'' mają zastosowanie do każdego z nas. 

ja raz w tygodniu "marnuje" czas na mecz ekstraklasy .

fame mma (z tego co wiem) ma najpopularniejszą uczestniczkę która chwali się z ruchania z murzynami oraz "temu ciągnęłam" , no wiesz , to jest dysputa o moralności i zagospodarowania czasem a nie logika ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

fame mma (z tego co wiem) ma najpopularniejszą uczestniczkę która chwali się z ruchania z murzynami oraz "temu ciągnęłam" , no wiesz , to jest dysputa o moralności i zagospodarowania czasem a nie logika ;]

a Ty na forum e-nba chwaliłeś się z ruchania ze Szwedkami i nic z tego nie masz

 

nie zazdrość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

wcale się nie chwaliłem 

 

W dniu 25.04.2020 o 15:44, Koelner napisał:

Szwedki też fajne ale Norweżki nie bardzo .

 

W dniu 15.11.2020 o 21:47, Koelner napisał:

Szwedki przeczą Twoim teoriom . 

+ wpis którego nie da się zacytować bo jest z zamkniętego tematu ("szwedki ? na łatwiznę idziecie.")

 

i nie dostałeś za to wszystko nawet pół darmowego lajeczka a ta laska za podobne (może nieco bardziej opisowe) wynurzenia zarobiła miliony

więc jeszcze raz - nie zazdrość :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

 

 

+ wpis którego nie da się zacytować bo jest z zamkniętego tematu ("szwedki ? na łatwiznę idziecie.")

 

i nie dostałeś za to wszystko nawet pół darmowego lajeczka a ta laska za podobne (może nieco bardziej opisowe) wynurzenia zarobiła miliony

więc jeszcze raz - nie zazdrość :) 

a gdzie napisałem ? „z tą się ruchałem , z tą się ruchałem a tej chlapałem ?” dopisujesz słowa , które nie padły i sobie dowolnie interpretujesz 🤣 lol . a ile mln zarobiła ? to wina flubera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

a gdzie napisałem ? „z tą się ruchałem , z tą się ruchałem a tej chlapałem ?” dopisujesz słowa , które nie padły i sobie dowolnie interpretujesz 🤣 lol .

ok czyli o tym że Szwedki fajne i łatwe wiesz z opowieści kolegów (to w sumie jeszcze gorzej jak mądrości kolegów wypisuje się w necie)

1 minutę temu, Koelner napisał:

a ile mln zarobiła ? to wina flubera :P

ona już bardzo dobrze zarabiała zanim fluber dowiedział się o jej istnieniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ok czyli o tym że Szwedki fajne i łatwe wiesz z opowieści kolegów (to w sumie jeszcze gorzej jak mądrości kolegów wypisuje się w necie)

a skąd wiesz od kogo ? napisz jeszcze coś odkrywczego 🤣

2 minuty temu, julekstep napisał:

ona już bardzo dobrze zarabiała zanim fluber dowiedział się o jej istnieniu :)

A skąd wiesz od kiedy fluber wie o jej istnieniu ? Żyjesz w jakieś alternatywnej rzeczywistości 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

A skąd wiesz od kiedy fluber wie o jej istnieniu ? Żyjesz w jakieś alternatywnej rzeczywistości 🤣

fluber dowiedział się o Fame MMA po 'dwójce'

fluber myślał że Linkiewicz wypromowała się na Fame MMA

 

zakładam że o jej istnieniu dowiedział się właśnie przy okazji fejmu w takim razie (mogę się mylić, co nie zmienia faktu że ona zarabiała już b.dobrze zanim fluber zaczął ją wspierać hajsem za pośrednictwem fejmowego PPV)

 

5 minut temu, Koelner napisał:

a skąd wiesz od kogo ? napisz jeszcze coś odkrywczego 🤣

idź skrytykuj kogoś za coś co sam (dużo gorzej) robisz 😘

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.