Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Za bardzo nie ma o czym dyskutować, kwestie oczywiste tu padły, nadmienię tylko, iż jako komish FBX#2 mogę poprzeć kandydaturę falcao (kiedyś szoszon), natomiast jest mi najzupełniej obojętne, czy to on dołączy do rozgrywek.

Kolega puzonyyx często udziela się w dziale NBA, więc nie jest do końca osobą anonimową.

 

Co do draft and stash - popieram, ale Wilq, można się zastanowić, czy salary takiego eurosa nie powinno być cały czas wliczane do dorobku drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Skoro deklarujemy chęć grania w następnym sezonie, powinno paść jeszcze jedno ważne pytanie, które nie padło. Karl - czy masz czas nam komiszować? Bo mamy drobny zastój i nie wiem z czego to wynika. Mam szczerą nadzieję, że odpowiedź będzie pozytywna, żeby ułatwić Ci sprawę pozwoliłem sobie w dalszej części podsumować to co powinniśmy zrobić w offseason (według mnie).

A jest jakiś chetny? Z karlem trudno się skontaktować gdyż ma zapełnioną skrzynkę.

 

2. Deadline deklaracji co do grania. Gdy komisz uaktualni listę obecności okaże się, że brakuje nam 2 zawodników (LTM,Arctus). Proponuję wysłać im PMy na forum + maile przez yahoo. Ustalić termin ostateczny (wiLQ proponował sierpień, rozumiem początek sierpnia?) i ustalić zmienników.

Nie mam zdania.

 

3. Możemy to od razu przećwiczyć, bo przypominam, że january zrezygnował - najlepiej od razu kogoś przyjąć na jego miejsce. Kto ma najlepsze referencje? Kolega falcao z FBX? Ktoś, coś, jakieś zdanie?

Zdecydowanie za i jestem za tym by Falcao mógł przejąć ekipkę.

 

4. Po tym jak ustalimy powyższe pkty, trzeba przeprowadzić draft. Rozumiem, że będzie on przeprowadzany na forum. Powinniśmy wiedzieć ile czasu ma gm na wybór picku, pamiętając że po 24h dla każdego to 20 dni oraz jaka jest kara za przekroczenie wyznaczonego terminu.

Jak w fbx

 

5.Trzeba poprawić pensje, zamieściłem posta w dziale salary.

ok

 

6.Myślę, że niektóre rzeczy są ustalone i można je wrzucić do regulaminu.

przejście na ninje przy liczeniu salary i picków w następnym sezonie.

jak w 5.

 

7.Została nam do przeprowadzenia dyskusja o niedogranych meczach

Dla mnie to dośc mocno kluczowe - powinien istnieć limit meczy

 

8. Był kiedyś problem z tym ile kosztuje wolny slot - 0,1, czy 3. Nie pamiętam na czym stanęło, ale też powinno się znaleźć w regulaminie.

Ja jestem za jednym dolarem - czyli tyle ile wynosi minimalna pensja isniejącego gracza.

 

Przy okazji ponawiam propozycję wprowadzenia 14 slotu (dla mnie może być bez dodatkowych warunków - bez zmiany capu i tak nie naruszyłoby to znacząco jakości FA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Ja składam propozycję aby kolega eMeS został komiszem :)

 

Chyba najbardziej jest ogarniętą osobą w naszej lidze i pomaga w wielu kwestiach - oczywiście pod warunkiem że zechce być komiszem :)

 

2. Zostal tylko LTM ktory z tego co widzialem od 2 mc nie bylo na forum . pytanie co z nim robimy?

 

3. nie znam nikogo, zgodze sie na rekomendacje od osob dluzej grających

 

4. jak w fbx

 

5. super - eMeS na komisza :D

 

6. ninje juz chyba gdzies ustalalismy - jestem za

 

7. tutaj czekamy na wiekszą aktywność i trzeba to ustalić

 

8. 1 $ czyli tyle ile rooki

 

ponadto jestem za 14 slotem ale z ograniczeniem dla Rookiego w danym sezonie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wymiana, tym razem pomiędzy: SAS(mac) <-> Heat(wiLQ):

Tony Parker + Kosta Koufos + Paul Pierce <-> Hassan Whiteside + Pablo + Booker

Potwierdzam.

 

W ten sposob zrobilem glowny krok by zejsc ponizej limitu pensji i przy okazji sprzedalem nadmiar blokow, ale ogolnie pogratulowalbym macowi, ze skorzystal z okazji bo jestem rozczarowany IMO zbyt malym zainteresowaniem na 26-letniego goscia z Top40 [i Top10 bez FT%]. Ale coz, liga jest wciaz w powijakach i niesamowicie podzielona na dwa jakby zupelnie inne swiaty, ktore nie wiem jak moga funkcjonowac obok siebie na dluzsza mete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 trejdow Clippers w 2 dni? Ladnie sie rozkreciles Szulim ;-) A Lin i Jack sie czuli jak Ridnour w NBA ;-)

 

BTW, o ile cieszy taka aktywnosc o tyle technicznie zabraklo w tych ogloszeniach pare szczegolow - ten pick 2016 to czyj? Twoj? Poza tym w wymianie z kolkiem bylo 2 graczy za 1 bez podania kogo wywalasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co , po prostu próbowałem coś ułożyć z mojego zespołu aby wejść trochę wyżej w rankingach ;p

 

Co do picku to racja - PICK LAC :)

 

Przy wymianie 2 za 1 nie napisałem kogo wyrzucam ponieważ nie przekroczyłem 13 zawodników a po wszystkich wymianach jeśli dobrze liczę to mam 12 zawodników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że dyskusja w temacie rozgorzała.

 

skrzynkę wyczyściłem, więc można pisać.

 

została jedna osoba, która nie potwierdziła udziału w najbliższym sezonie - L.TM - napisałem do niego wiadomość o wpis w odpowiednim do tego temacie.

 

ze względu na mniejszą niż wcześniej możliwość ogarnięcia tematów ligi, popieram zmianę komisha na eMeSa, a wiLQa proszę o zmianę autora tematów związanych z dynasty na ww. kolegę tak, aby spokojnie mógł nimi zarządzać - obecnie wiadomo, ja to tylko mogę robić. Mam nadzieję, że zmiana taka jest możliwa. Jak tylko się ta sprawa rozwiąże z autorem tematów, uznaje eMeSa jako głównodowodzącego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.