Skocz do zawartości

San Antonio Spurs 2016/2017


Przem

Rekomendowane odpowiedzi

Można stwierdzić że Pop ma jaja, bo faktycznie Fa przeginaja pale i czuja sie jak jakieś jebane primadonny i Pop ni chce brać udziału w tym owczym pędzie

Albo można też stwierdzić że pop podobnie jak Fa jest trochę zbyt pewny siebie i arogancki i przez to Spurs nie zrobią jakiś konkretnych wzmocnień w tym offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psychologia 

Pop przez ten zabieg ma + 10 winów w RS. Randy WIttman podobno płakał jak to przeczytał, a Casey popadł w alkoholizm. 

2 sprawa. 

Pop dał wyraźny sygnał że chce odpowiednich ludzi, z konkretną mentalnością w jego drużynie.

Lamarcus jest głodny wygranej- chce miśka. At the moment Spurs to najlepszy wybór.

e.

Edytowane przez tegotamtego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski: The San Antonio Spurs have traded center Tiago Splitter to the Atlanta Hawks, league sources tell Yahoo Sports.

 

koledzy  mnie  uprzedzili  ,   ale   taki  wpis  ładnie  wygląda ......

 

ja  pierdykam  takie  rzeczy  tylko    Spurs  potrafią  robić  , ale  z  drugiej  strony     to  warto  mieć  takich  "  J-23 "  w  szeregach innych  klubów 

no po  prostu  majstersztyk 

Edytowane przez derick13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta organizacja to wzór pod każym względem.

Gracze boira mniejsze pieniądze aby móc grać razem. Nie największe gwiazdy, nie Ci najbardziej uznani, ale Ci na "dorobku".

Już gwaiza, ale taka skromniejsza, Kawahi wziął długi kontrakt z maxem. I co  tego, że max jak za chwilę po zmianie salary to będzie długi super kontrakt z takim zawodnikiem. A Danny Green 45 za 4 lata. Ten kontrakt przy tym co dostał Carroll od Raptors to jakieś nieporozumienie. Danny wybrał drużynę, z którą w przyszłości ma ochotę zdobywać trofea, a dzięki takim kontraktom to jest możliwe.

Splitter w Hawks to jest news dnia. Można patrzeć i podziwiać, ręce składają się do oklasków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja sie ciesze na Splittera w Hawks, ten gracz to bylo moje przeklenstwo, nie moglem na niego patrzec. Perkins w bialyw wydaniu, drewno nad drewnami, jedna z wtop SA, szczesliwie udalo sie go upchnac z tym jego przeplaceniem. Narazie wszystko idzie zgodnie z planem.

 

Do tego licze, ze Anderson solidnie wakacje przepracowal/uje i okaze sie jednym z tych asow z rekawa, ktorego nikt sie nie spodziewal (nie wliczajac lebskich fanow SA) w nadchodzacym sezonie. Chlopak wyglada na takiego, ktory chlonie garsciami i chce byc jak najlepszy, do tego jak na gre w tak mocnym skladzie i to ze byl rookie dostawal nadspodziewanie sporo szans od Popa, czyli musi w nim rowniez cos widziec i miec z nim zwiazane plany.

 

Teraz tylko 2 rzeczy, zeby LMA podpisal i druga, zeby Parker byl zdrowy, bo stary to on jeszcze az taki nie jest, jak go niektorzy maluja. Zwyczajnie musi byc zdrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski: The San Antonio Spurs have traded center Tiago Splitter to the Atlanta Hawks, league sources tell Yahoo Sports.

 

koledzy  mnie  uprzedzili  ,   ale   taki  wpis  ładnie  wygląda ......

 

ja  pierdykam  takie  rzeczy  tylko    Spurs  potrafią  robić  , ale  z  drugiej  strony     to  warto  mieć  takich  "  J-23 "  w  szeregach innych  klubów 

no po  prostu  majstersztyk 

Masz parkinsona, ogromne palce, czy po prostu lubisz pierdolnąć w spacje z dwa razy? Nieprzyjemne to dla oczu jest. Ładnie wygląda? Mam nadzieję, że nie jesteś grafikiem czy dizajnerem, bo chyba krucho z pengą..

 

BTW, Spurs to dżentelmeni, przedłużenie starej gwardii, dogadanie się z Leonardem i eleganckie wabienie LMA.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to na jakiej zasadzie Tiago jest w Atlancie? No bo chyba nie mieli tak dużego wyjątku czy jak to się tam zwie?? Picki, goście z niegwarantowanymi kontraktami? Za co?

 

jeszcze pracują nad tym ale zapewne tylko picki... na pewno zero kontraktów w drugą stronę

 

spurs zależało aby info poszło przed wczorajszym spotkaniem z LMA

tak jak i info o podpisaniu Greena 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.