Skocz do zawartości

New York Knicks 2015/2016


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

u don`t win no friends with salad

zajebisty text

pić miałeś, nie pisać

W tym wieku, z tą masą - jebnąć Karmela na 4. Niech rozciąga, rzuca, wkurwia. Nie pobroni, ale grając na wschodzie - kogo ma na 4 bronić? Bosha? Jebnąć def3, Carroll strasznie napalony podobno na Sinatra land. A reszta pójdzie.

I makaron z ławki. 

Ale top10 14/15 Knix oglądałem z bólem zwieracza. Szkoda mi Was fany, że takie coś oglądacie. 

Czemu na dole słowa kluczowe to wóda i kiełbasa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę tak. Nie ważne który numer wyciągną, handlować nim będą. Dojdzie drugi maksymalny kontrakt kogoś z Twojej strefy marzeń. Pewnie jak napisałeś, neony kogoś jednak skuszą. Dolan kasy nie żałuję i nie sądzę aby pod statuą wolności postawili na jeszcze jeden rok przebudowy. Znów powtórka z przeszłości czyli pokerowe all in. Tylko że nadzieja, iż tym razem bardziej bardziej z głową. Głową Philla. I tak sobie myślę, bez kaca bo pić mi nie wolno ale sącząc dobrą kawę, że jedno drugiego nie wyklucza. Jak ktoś umie liczyć ( choć połowę graczy NBA o to nie podejrzewam ), podpiszą roczne kontrakty do nowej umowy i Phil o tym wie. Może pójść all in, a jak nie wypali za rok znów ma swobodę w działaniu. Większą. A w 16/17 pole do popisu jeszcze większe.

 

To jest New York, New York. Tu wszystko musi być mega. To lato takie będzie. Stawiam roczne kontrakty z jakąś opcją fajnych grajków na zasadzie "zobaczy się później". A jak się powtórzy sytuacja od sąsiada co ma warzywa przynieść co wykupił już mało grające nazwiska z całego wschodu, to za rok oby ich na paskach płacowych nie mieli.

 

I ostatnie wielkie  NIE. NIE dla RONDO w NYK. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ogarniem tylko jednej rzeczy - Knicksy losują powiedzmy Townsa, podpisują jakiegoś FA i rozumiem, że od przyszłego roku walczą o PO.

 

Tylko, że przecież Towns będzie potrzebował 2-3lat, żeby grać na jako takim poziomie przez 35mpg. Jax ma zamiar budować na nim zespół czy na Carmelo? Zanim KAT będzie nadawał się do gry w PO, to Melo będzie miał 30 lat, 180kg i troche to sie średnio zazębia.

 

Z drugiej strony nie wierzę, żeby Jax zahandlował tym pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko, że przecież Towns będzie potrzebował 2-3lat, żeby grać na jako takim poziomie przez 35mpg. Jax ma zamiar budować na nim zespół czy na Carmelo? Zanim KAT będzie nadawał się do gry w PO, to Melo będzie miał 30 lat, 180kg i troche to sie średnio zazębia.

 

 

Melo już za parę dni będzie miał 31 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Elwood

 

Ekipa się wykruszyła bo jakieś komunie na jutro mieli poumawiane czy coś, ale co moje to łyknąłem :)

 

Ja też wolę jak Karmeleon hasa sobie jako PF. Schudł trochę, ale dupą dalej się potrafi nieźle wkręcić. W sezonie jak w składzie byli Kidd, Camby i reszta oldboyów grał na PF i robił tam kosmos, więc ten tego. 

 

@ Eld

 

Jax nie jest palcem robiony jak Billy King i raczej woli poczekać rok, jeżeli teraz nie da się nikogo złowić i w 2016/2017 ponownie rozstawić sidła. Prędzej zgodzi się na wspomniane przez Ciebie kontrakty jedno-dwu roczne niż zrobi tak jak sąsiedzi za miedzy i nabierze byle kogo za gruby hajs.

 

Co do handlu pickiem to była plotka, ale nagłośniona dlatego trudno się do niej odnieść. Gdyby jakimś cudem wypadli poza pierwszą 4 w wyborze i gdyby ktoś zadzwonił i zaproponował jakiś 2 sensownych grajków lub grajek + późniejszy (ale nie bardzo) pick to łaj nat? Ale to by zależało od propozycji, bo na razie nie jestem w stanie sobie wyobrazić kto mógłby zadzwonić? Kings bo Boogie strzelił focha i nie chce już się bawić w VivekLandzie? Wątpię...

 

@ Julius

 

Nie napisałem, że w następnym sezonie będą w PO. Napisałem, że dobrze by było, bo jak nie pójdzie to nie będzie nagrody pocieszenia w postaci kolejnego wyboru, chyba, że oddadzą kogoś za pick.

 

A co do rozwoju młodych talentów, to Embidd ma dostęp do tlenu pod tą waszą płachtą? Do wi-fi ma bo można poczytać co wypisuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku,

po pierwszych zdaniach pomyslalem sobie "i want more":  

 

i potem sobie uswiadomilem, ze tak to wlasnie wyglada w NYK.

 

Niby bit fajny, niby okladka daje rade, nawet dropy sa ok, ale suma sumarom, to kawalek za fajny nie jest/nie bedzie w top 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce obrażać niczyjego gustu muzycznego, ale od tego co wkleiłeś dostałem szamotania jajec  :nightmare:

 

Prawidlowa reakcja :)

 

Ale juz tak serio.

Jesli Phill to pouklada w swojej Zen technologii, to NYK moze w koncu wyjdzie z czarnej dupy( IT alert na WNBA) i bedzie nas cieszyc swoja gra jak za czasow Ewinga i Starksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Panowie ja podziwiam ze wam sie ciagle chcialo, ja obecny sezon uwazam za niebyly.

 

Draft nie mam pojecia kogo co i czy ktokolwiek moglby zmienic oblicze zespolu.

 

Jestesmy w dupie na kolejne pare lat a jakbysmy podpisali Rondo to strzalka Panie ZEN a Izajasz moze swobodnie pietra w MSG zmienic.

 

Czekam z pewna niecierpliwoscia na FA i draft jednak jako kibic Knicks ostatnie 15 lat nauczylo mnie zeby nie spodziewac sie niczego rozsadnego po tej organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Julius


 


Nie napisałem, że w następnym sezonie będą w PO. Napisałem, że dobrze by było, bo jak nie pójdzie to nie będzie nagrody pocieszenia w postaci kolejnego wyboru, chyba, że oddadzą kogoś za pick.


 


A co do rozwoju młodych talentów, to Embidd ma dostęp do tlenu pod tą waszą płachtą? Do wi-fi ma bo można poczytać co wypisuje...


 


ale o co chodzi z tym tlenem ?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ Julius

 

Nie napisałem, że w następnym sezonie będą w PO. Napisałem, że dobrze by było, bo jak nie pójdzie to nie będzie nagrody pocieszenia w postaci kolejnego wyboru, chyba, że oddadzą kogoś za pick.

 

A co do rozwoju młodych talentów, to Embidd ma dostęp do tlenu pod tą waszą płachtą? Do wi-fi ma bo można poczytać co wypisuje...

 

ale o co chodzi z tym tlenem ?

 

 

Nie wiem nie czytam Embidda ale przypuszczam ze ze wzgledu na niedotlenienie kory wypisuje idiotyzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ też

 

ale pisałeś o ewentualnym czasie rozwoju Townsa, a sami w 76ers macie gościa co był już od połowy sezonu gotowy do gry i zamiast go ogrywać, to siedział na ławce w garniaku i głupoty na Twitterze pisał...

Joel odkąd trafił do ligi był dobry w tweetowaniu ;] zaczął od rekrutacji LeBrona ;]

 

 

Nie wiem, czy tak był gotowy do gry, skoro były wątpliwości, czy zdoła się przygotowac do ligi letniej.

 

Przez unieruchomienia przybrał na wadze i w obliczu kontuzji jaką miał i nadziei jakie się z nim wiązało nie było kompletnie sensu wrzucac go na parkiet.

 

Szczególnie, że całkiem dobrze poradził sobie jako coach i w punktach po timeoucie był lepszy niż Budenholzer, Pop i Carlisle razem wzięci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz byly wielkie plany a za chwile moze byc handlowanie Mudiayem, choc to ciekawy gracz. Ciezko tez bedzie opchnac NYK Calderona, bo ten Hardaway to slaba zacheta, taki gostek na lawe na oslode przejecia 7 mln nie widze tego...moze uzyja strecha na Jose...

A co do FA to nie widze takiego El Dorado w NYK jak jego fani. Gasol i LMA chca wygrywac a NYK i Melo nie gwarantuja tego, bo jest LeBron i Cavs. Kawhi zostaje w SAS, a Butler zapewne zostanie wyrownany.

Realny scenariusz to dla mnie; strech na Calderona, Mudiay z draftu, DeCaroll i Monroe z FA, czyli ogolnie bedzie sredniawka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.