Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

panowie tym razem ja sie o pomoc zwarcam

 

instalowałem kiedys nowego soft do odtwarzacza mp3 i teraz komp mi nie wyswietla w "moim komputerze" zadnej z pamieci podłoczonej przez USB (np. odtwarzacz mp3, aparatu cyfrowego czy pen drive'a) w oprogromawaniu do tego sprzetu wszystko jest normalnie, komp "widzi" cały sprzet, a jak chce ma skroty przez moj komputer to tam nie ma. Co mam zrobic zeby było tak jak przedtem tj. zebym mogł bezposrednio zarzadzac z mojego komutera tym sprzetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalowałem kiedys nowego soft do odtwarzacza mp3 i teraz komp mi nie wyswietla w "moim komputerze" zadnej z pamieci podłoczonej przez USB (np. odtwarzacz mp3, aparatu cyfrowego czy pen drive'a) w oprogromawaniu do tego sprzetu wszystko jest normalnie, komp "widzi" cały sprzet,

To jakby podobne do przypadku, który się u mnie pojawia. Nie mam pojęcia, czy to to samo, ale opiszę krótko, co mam ja z moim mp3 playerem, a nuż coś zaświta. Dodam, że jest to raczej sprzęt typu taniocha, więc należy wziąć poprawkę, ze takie urządzenia mogą być kopnięte z natury.

 

W każdym razie mam tak, że nie zawsze po wsadzeniu go do USB komp go odnajduje/rozpoznaje. Jest charakterystyczy dźwięk, ale nic za tym nie idzie. Przeważnie za pierwszym razem łapie, ale np. jakbym wyciągnął, a potem przypomniało mi się, że coś jeszcze chcę nagrać, wsadził, to często już się nie da. Przeważnie restart nie pomaga. Ale się okazało, że jak się w panel sterowania/system poszuka menedżera urządzeń i stamtąd usunie to urządzenie, to wtedy jak się wsadzi, to już Windows załapie i można kopiować/wgrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie mam tak, że nie zawsze po wsadzeniu go do USB komp go odnajduje/rozpoznaje. Jest charakterystyczy dźwięk, ale nic za tym nie idzie. Przeważnie za pierwszym razem łapie, ale np. jakbym wyciągnął, a potem przypomniało mi się, że coś jeszcze chcę nagrać, wsadził, to często już się nie da. Przeważnie restart nie pomaga. Ale się okazało, że jak się w panel sterowania/system poszuka menedżera urządzeń i stamtąd usunie to urządzenie, to wtedy jak się wsadzi, to już Windows załapie i można kopiować/wgrywać.

Może jakieś bezpieczne usówanie sprzętu?

 

 

EDIT

Szak: To nie to. Zawsze wyciągam w bezpieczny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

potrzenuje sterowniczki do straszego sprzetu, gdzies 8-9 letniego:

 

karta graficzna: AMC ICUVGA-GW806D

karta dzźwiękowa: Vortex au8820B2

 

jakby ktos to gdzies znalazł to byłbym bardzo wdzieczny

nie wiem nawet jakiej firmy to karta graficzna ale na stronie producenta bedziesz mial prawdopodobnie wszystko od a do z. Te stare stery tez powinny sie znalezc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producentem karty graficznej jest AMC, która chyba już nie istnieje bo strony nie maja.. :x do karty dzwiekowej juz znalzłem na DriverGuide.com, tylko czekam aż mi wyśla maila do rejestracji, od dwóch dni :x , jakby ktos tam mial konto i mógłby sciagnąć to znowu bylbym wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie problem:

Posiadam konto na digart.pl i od kilku dni wstawiam swoje przede wszystkim tapety. Dzisiaj wchodzę na stronę i widzę coś takiego:

Dołączona grafika

 

Są to moje prace rzecz jasna, a zostały usunięte wdać z jakiego powodu. Można jakoś temu zapobiec? Czemu usuwane są prace wykonane przeze mnie? Do tego jeszcze wychodzi na to ze je skopiowałem po prostu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie problem:

Posiadam konto na digart.pl i od kilku dni wstawiam swoje przede wszystkim tapety. Dzisiaj wchodzę na stronę i widzę coś takiego:

Dołączona grafika

 

Są to moje prace rzecz jasna, a zostały usunięte wdać z jakiego powodu. Można jakoś temu zapobiec? Czemu usuwane są prace wykonane przeze mnie? Do tego jeszcze wychodzi na to ze je skopiowałem po prostu :?

musisz przestrzegać praw autorskich, nie mozesz korzytsac ze zdjec "ukradnietych" z sieci, dlatego ja tam wrzucam tylko prace ktore robie dla utahjazz.com albo te do ktorych mam prawa do zdjec np. zdjecia Kamila Krzaczyńskiego, ktory jest akredytowany na Utah :wink:

 

a i chyba trzy usuniecia i masz bana :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przestrzegać praw autorskich, nie mozesz korzytsac ze zdjec "ukradnietych" z sieci, dlatego ja tam wrzucam tylko prace ktore robie dla utahjazz.com albo te do ktorych mam prawa do zdjec np. zdjecia Kamila Krzaczyńskiego, ktory jest akredytowany na Utah :wink:

 

a i chyba trzy usuniecia i masz bana :wink:

Jakim cudem w takim razie ciagle tam sie znajdują choćby prace Fartmana? albo Karczusia z Wade'm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przestrzegać praw autorskich, nie mozesz korzytsac ze zdjec "ukradnietych" z sieci, dlatego ja tam wrzucam tylko prace ktore robie dla utahjazz.com albo te do ktorych mam prawa do zdjec np. zdjecia Kamila Krzaczyńskiego, ktory jest akredytowany na Utah :wink:

 

a i chyba trzy usuniecia i masz bana :wink:

Jakim cudem w takim razie ciagle tam sie znajdują choćby prace Fartmana? albo Karczusia z Wade'm?

już wam przedstawiam to co jeden z modów do mnie pisał

 

podajesz zatem w opisie pracy bezpośrednie linki do takiego zdjęcia+właśnie na jakich zasadach jest ono udostępniane

 

pewnie też przeczytałeś że ponowne wgrywanie usuniętej pracy nie wchodzi w grę

za trzecią próbę zostaje nałożona blokada konta

 

stosuj się do regulaminu a nie będzie problemów

pozdrawiam

nie mam oka na cały dział tapety

jeżeli coś mi podejdzie pod rękę czynię co należy

 

jeżeli chociaż połowa osób które się tu pojawiają przeczytałaby regulamin nie byłoby tyle roboty

 

jeżeli napotykasz takie prace o których wyżej wspominasz używaj ABUSE to ta ikonka śmietniczka pod pracą (podająć odpowiedni powód)

 

możesz się też dziwić że nie dostałeś bana na dzień dobry bo to spotyka najczęściej takie osoby które tu przychodzą nie przeczytawszy regulaminu

 

życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleccie mi jakiąs dobra paczke kodeków, mam niezłą, ale już stara i nie obsługuje wszystkiego, a aktualizacji nie mogę zrobić. Cos porządnego i takiego, zeby nie trzeba było cały czas wyłączać ręcznie automatycznego wyłączania napisów, bo ściagnąłem jeden, ale albo nie potrafie tego ustawić, albo po prostu sie nie da... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wziąłem się dzisiaj za porządki przy komputerze i psotanowiłem pomajstrować przy moim DVD. Stare bo stare, ale zawsze DVD. Po podłaczałem, przeczyściłem laser i o dziwo zaczelo "chodzic". Ale jest problem i to duży:

 

DVD czyta wyłacznie zwykłe płyty CD, kiedy wlozy się DVD wyskakuje "włóz dysk do stacji dysków". Szukalem w google, ale jedyna rzecz, z którą sie spotkałem to to, ze w USA i Niemczech też już ktoś miał z tym problem (chodzi o ten model), ale żadnego rozwiązania.

 

Czy któryś z informatyków na tym forum miałby jakiś pomysł o co może chodzić i ewentualnie jak to rozwiązać? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

 

A DVD to LG HL-DT-ST DVD-ROM GDR8160B.

 

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już chyba nie zadanie dla informatyka tylko dla mechanika. podejrzewam, że przedobrzyłeś z naprawami i przestawiłeś laser. może i da się coś z tym zrobić, ale przy obecnych cenach napędów DVD raczej rozejrzałbym się za nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.