Skocz do zawartości

Problemy z komputerami- reaktywcja


Bunndy

Bardziej lubie literkę  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej lubie literkę



Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś ciał w avidemuxie?

 

Mam problem z zapisaniem pociętego filmu ...

 

 

wgrałem film w oryginale mp4

pocialem i chce zrobic save, ale nie zapisuje, a jak zmieniam format na avi to odtworzylem plik ale jest pochromolony

 

 

Wczesniej ciąłem w virtualdub, ale nie ma opcji ciecia mp4 ... / nawet jak dodałem dodatkowe opcje sciagniete z neta/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do obecnych, przyszłych lub potencjalnych administratorów sieci (? chyba do nich, hmm).

Czy serwer SQL zapisuje historię, wyniki lub treść itp. "przepuszczanych" przez niego zapytań?

Pytanie może dotyczyć różnych stron i przypadków. Czy ktoś może sobie zajrzeć w logi, historię (jak w przeglądarce) i prześledzić jakie zapytania (ja użytkownik) zadawałem w celu np. ich zakoszenia. Albo patrząc od strony admina, to czy może on sprawdzić, jakie szczegółowo wyniki uzyskują użytkownicy z budowanych przez siebie zapytań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer SQL to bardzo rozległe pojęcia biorąc pod uwagę ich różnorodność. Można logować zapytania po stronie bazy danych, ale jest to mało optymalne. Najczęściej logowane są tylko errory, czasami zapytania update/delete.

 

A tak w ogóle to db jest często wąskim gardłem i zdecydowanie optymalniej jest logować zapytania po stronie aplikacji www (wtedy poza userem db można jeszcze zalogować info o bardziej szczegółowej logice aplikacji, np. login/id konkretnego usera z sesji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Me Myself and I: Nie do końca masz rację, najnowsze i najlepsze matryce wkładają wyłącznie w modele z 3D... Chcąc oglądać najlepszy możliwy obraz (nawet w 2D) trzeba kupić telewizor 3D... Takie realia... ;-)

 

A co do telewizora n_i_m_h to podaj jaka wielkość Cię interesuje (ewentualnie jaki masz pokój, jaka odległość od odbiornika, itp.), bo tak to jak wróżenie z fusów... ;-)

 

Ale celowałbym w modele Panasonic TX-P50GT30E (lub mniejsze 46/42 cale)... A jak masz do wydania więcej to za ok 4,5 tys jest Panasonic TX-P42VT30E (najlepsza seria matryc na ten moment)... Jest jeszcze jedna rzecz - na wiosnę producenci wprowadzają nowe serie (ze swojej strony polecam poczekać na GT40 lub VT40 od Panasonica).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odległość do TV - 2,5 do 3m, TV raczej na stoliku niż na ścianie i chyba nie więcej niż 40 cali wchodzi w grę, no może 46. TV głównie do oglądania filmów i sportu, ogólnie rzecz biorąc - kablówki, rzadziej gry. koszt - nie więcej niż 4 tysiaki.

 

sony kdl nx720? ktoś coś może o nim powiedzieć? samsung d6750?

 

jak w ogóle z żywotnością TV led-owych, opłaca sie przedłużać gwarancję na 5 lat na wszelki wypadek?:]

 

i dzięki za odp. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odkopujuę, bo jeszcze moment i mnie chu* jasny strzeli...

 

Kupiłem lapa, poinstalowałem sobie elgeancko wszystko, pododawalem addony w przegladarkach, w tm adblocka i gówno. non stop przy kliknieciu w jakies linki, otwieraniu stron etc. wskakuja mi nowe zakladki z pier**nymi reklamami (zakladki nie popupy) Co zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mam taki problem, ze jak korzystam z chrome to wylacza mi kompa. na mozilli chodzi normalnie, tylko na chromie co 15min mi wylacza, skanowalem itp i nie mam zadnych robakow albo wirusow, wtf?

 

jeszcze jedno, w mozilli nie flaguje mi video ktore juz widzialem, w sensie nie ma tego szarego paska OBEJRZANE, w chrome mi flaguje ale jest od tego wtyczka, z tego co widze to w mozilli nie ma i to samo oznaczalo a nagle przestalo. co jest? bardzo pomocne to bylo

Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.