Skocz do zawartości

Duda vs Komorowski


Baptizia

Wybory prezydenckie   

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na kogo oddasz głos?

    • Andrzej Duda
    • Bronisław Komorowski
    • Nie oddam głosu
    • Oddam głos nieważny


Rekomendowane odpowiedzi

Doprecyzuj, czy chodzi Ci o sondę bukmacherską (kto wygra wybory, co sugeruje twoje pytanie), czy chodziło Ci jednak o sondę wyborczą (dwie ostatnie odpowiedzi to sugerują), wtedy powinieneś pytanie ułożyć w formie, na kogo oddasz swój głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuj, czy chodzi Ci o sondę bukmacherską (kto wygra wybory, co sugeruje twoje pytanie), czy chodziło Ci jednak o sondę wyborczą (dwie ostatnie odpowiedzi to sugerują), wtedy powinieneś pytanie ułożyć w formie, na kogo oddasz swój głos.

Tutaj chodzi głównie o ankietę - ku któremu z obu panów skłaniają się Forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obaj nieporozumienie.

 

ALE

 

Niech mnie ktoś przekona, bym zagłosował na Dudę. Tylko jedna prośba - konkrety i merytoryka. Aha, jeszcze jedno - poproszę argumenty za Dudą, a nie przeciw Komorowskiemu.

 

Nie śledzę kampanii i serio dam się przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję ale czy się uda to sam ocenisz:

- Bardzo dobrze przygotowany merytorycznie kto jak nie doktor prawa ma znać się dobrze na procesie legislacyjnym co skutkuje tym ,że jego projekty powinne być dobre bez luk prawnych w przepisach i by były zgodne z konstytucją.

- Tygodnik Polityka ( ten który sympatyzuję z PO ) uznał posła Andrzeja Dudę w 2013 lub 2014 roku najbardziej aktywnym posłem w Sejmie a ta aktywność dotyczyła zdań odnośnie ustaw i przepisów do nich.Mówiąc prościej najwięcej konkretów mówił odnośnie ustaw kiedy była dyskusja w Sejmie o projektach ustaw.Nie było wodolejstwa a konkrety.I jeśli też nic nie pokręciłem to również jako eurodeputowany został nagrodzony takim wyróżnieniem.

- Nie jest żółtodziobem jak niektórzy dziennikarze chcą nam wmówić.Był w kancelarii prezydenta prof.Lecha Kaczyńskiego, wiceministrem w rządzie PIS-u. Ktoś powie przy Komorowskim to dużo mniej, na pierwszy rzut oka zgadza się ale jeśli spojrzymy na realne działania czyli zabieranie głosu w Sejmie czy też składanie wniosków do projektów ustaw to nie ma wątpliwości ,że Andrzej Duda jest dużo bardziej energicznym politykiem i jest przyspawany do stołka.

- Nie stosuję brudnej gry w czasie kampanii prezydenckiej czy dla niego ważna jest dyskusja merytoryczna a nie wzajemne docinki. A przecież mógłby poruszyć temat WSI czy taśm z Bieńkowską by zaszkodzić swojemu kontrkandydatowi.Nie unika spotkań z ludźmi od początku swojej kampanii, niekiedy widać ,że też wszystko nie idzie po jego myśli jak dyskusja z pielęgniarkami ale patrząc na całokształt to wypada dobrze moim zdaniem.Nie odmawia udziału w debatach czy to ma być debata 1 z 10 czy 1 vs 1. 

 

Przyznam się ,że nie jest to mój kandydat z bajki.Nie głosowałem na niego w I turze ale mając wybór między nim a Komorowskim dla mnie wybór jest prosty.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obaj nieporozumienie.

 

ALE

 

Niech mnie ktoś przekona, bym zagłosował na Dudę. Tylko jedna prośba - konkrety i merytoryka. Aha, jeszcze jedno - poproszę argumenty za Dudą, a nie przeciw Komorowskiemu.

 

Nie śledzę kampanii i serio dam się przekonać.

Młody, dobrze wyglądający z ładną pierwszą damą, elokwentny.

Prezydent to funckja reprezentatywna i ood tym kątem Duda jest najlepszy z całej dziesiątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, dobrze wyglądający z ładną pierwszą damą, elokwentny.

Prezydent to funckja reprezentatywna i ood tym kątem Duda jest najlepszy z całej dziesiątki.

Żona Wilka ładniejsza moim zdaniem. Pewnie ją kojarzycie bo występowała w programie : Sędzia Anna Maria Wesołowska jako adwokat którym notabene jest też w rzeczywistości.Ale z resztą się zgadzam , bardzo dobra para reprezentatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona Wilka ładniejsza moim zdaniem. Pewnie ją kojarzycie bo występowała w programie : Sędzia Anna Maria Wesołowska jako adwokat którym notabene jest też w rzeczywistości.Ale z resztą się zgadzam , bardzo dobra para reprezentatywna.

O niej mowa?

 

7eaf37cd2b1e94c2med1.jpg

 

O gustach się nie dyskutuje ale całkowicie się nie zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, dobrze wyglądający z ładną pierwszą damą, elokwentny.

Prezydent to funckja reprezentatywna i ood tym kątem Duda jest najlepszy z całej dziesiątki.

 

 

Żona Wilka ładniejsza moim zdaniem. Pewnie ją kojarzycie bo występowała w programie : Sędzia Anna Maria Wesołowska jako adwokat którym notabene jest też w rzeczywistości.Ale z resztą się zgadzam , bardzo dobra para reprezentatywna.

 

reprezentatywny «mający cechy charakterystyczne dla jakiejś zbiorowości»

 

na pewno chodziło wam o to określenie panowie? bo wydaje mi się, że popełniliście bardzo popularny błąd i chcieliście użyć tego przymiotnika:

 

reprezentacyjny

1. «związany z reprezentowaniem kogoś lub czegoś, przeznaczony do takiej funkcji»
2. «okazale się prezentujący»
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.