Skocz do zawartości

Free Agency 2015, offseason 2015 - ploteczki, przewidywania, czasem fakty.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem, że Ellis przetestuje wolny rynek. Nie po drodze mu też z Dallas.

 

Bulterier mi jakoś źle wygląda w koszulce Chicago. Chciał bym aby zmienił otoczenie.

 

Jako czarnego konia stawiam Dallas w tym wyścigu. Cuban jest nieobliczalny. Drugim wygranym sądzę, że jak zwykle będzie SAS. NYK boje się, że znów się w jakieś chore kontrakty wdupią.

 

Będzie się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto będzie miał trochę grosza w salary to będzie płacił chorą kasę jak na dzisiejsze warunki, która za 1 - 2 lata już tak źle nie będzie wyglądać. Niemniej masa gości do przepłacenia z RR na czele, ale oprócz Kings nie widzę nikogo, kto dałby mu gruby kontrakt. Do tego Knight, Jackson, Thompson, Ellis, Carrol, Kanter, nawet ten Middelton. 

 

Pewnie z tej listy większość z PO trzeba będzie wyrzucić, za rok będą mogli dostać większą kasę, a i drużyn z wolnym miejscem w salary będzie więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugim wygranym sądzę, że jak zwykle będzie SAS. 

A kogo oni takiego wyrwali z FA? Bazują na tym, co wyhodują. A sami też będą mieli problem z zatrzymaniem Greena, ciekawe też czy sami dadzą maxa Leonardowi, czy też będą czekali aż ktoś mu to da i wyrównają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance Stephenson został oddany do LA Clippers za Matta Barnesa i Spencera Hawesa. Mimo doniesień Clifforda, że chcą dać Lance'owi drugą szansę oddali go. Widocznie Jordan nie widział z nim dalszej współpracy. Hawes ma niestaty umowę ważną jeszcze przez 3 lata, ale może Hornets będzie grał lepiej, a Barnes ma nie w pełni gwarantowany kontrakt, ale bym go zostawił na ten rok 3.5mln to całkiem ok.  Ciekawi mnie jaki sezon rozegra sir Lancelot pod Dociem Riversem.

 

 

Mike Malone został nowym trenerem Denver Nuggets. Zobaczymy jak sobie poradzi w Kolorado i jaki mu skład zbudują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus tego trade'a, to pozbycie się zarabiającego jakieś 3x za dużo Hawesa. Tylko, że chyba można to było zrobić jakoś inaczej. Oddanie Matta Barnesa, który grał za grosze, za Stevensona który zarabiał będzie sporo i nie wiadomo czy się odbuduje, to delikatnie mówiąc ryzykowny ruch.

 

Btw:

Jak ktoś da trylion $ Jordanowi i go zgarnie, to Clippers będą grać Big Babym?  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeśli w ogóle coś się zmieni, to bardzo niewiele.

 

Risk worth taking.

 

Dokładnie. Po ciul im Lance? Chyba bardzo mocno liczą na to się odbuduje, w co trochę śmiem wątpić. A może to jest przygotowywanie pola pod jakiegoś C bo już wiedzą że Jordan nie podpisze? :smile:

 

@jauary

 

Oglądając go mam takie wrażenie. To Popo go wygrzebał nie wiadomo skąd. Zabraknie Popa, to chłopak może stracić pewność siebie.

 

Jakoś nie mogę sobie w ostatnich czasach przypomnieć nikogo kto odszedł z SAS i grał lepiej gdzie indziej.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

George Hill przykładowo na pewno jakoś szczególnie nie ucierpiał indywidualnie po odejściu od Popa.

On był na początku kariery i cały czas się rozwijał. Poza tym nie przypominam sobie, żeby miał u niego jakąś wielką rolę. W Pacers też na początku był na ławie. 

 

Lance'a mi szkoda, bo jest przerzucany. Mocno liczę, że się odbuduje w Clippers. Doc chyba nie będzie miał wyboru i będzie nim grał na SF trochę minut. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.