Skocz do zawartości

Fajne dziewczyny w NBA


Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to ta cała Mallory jest gorszą wersją narzeczonej mojego niedoszłego szwagra. Z oczywistych względów nie mogę wrzucić jej fotki dla porównania.

 

Za wiki:

Szwagier to brat małżonka albo mąż siostry.

 

Małżonka raczej nie masz, więc Twój niedoszły szwagier, to niedoszły mąż Twojej siostry.

Narzeczona Twojego niedoszłego szwagra to, chyba, Twoja siostra. Tylko ten fragment mi się nie zgadza:

 

Kiedyś Justynka mocno u mnie zaplusowała, gdy przy rodzinnym obiedzie wypięła się po jakąś potrawę do piekarnika.

W efekcie przez kilka następnych minut całkiem poważnie rozważałem wyjście do kibla na szybkiego szpila.

Jakoś się jednak powstrzymałem.

 

Błagam, wyjaśnij mi, gdzie się mylę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona była narzeczoną(dziś już żoną) brata mojej byłej dziewczyny.

Więc nie był on moim szwagrem(niedoszłym)?

 

k****, jak piliśmy wódkę to wołał do mnie per szwagier.

 

Szwagry to też w slangu panowie, którzy mają przeszłość zapinania tej samej panny, więc może miał na myśli coś innego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pozytywne zdziwienie, także przytyk niepotrzebny.

 

Ile razy jadłeś obiad z bratem żony/dziewczyny? Pewnie się zdarza, w końcu to szwagier, w Polsce to wciąż rodzina. Ale z narzeczoną brata dziewczyny to już chyba nie tak często.

 

Chociaż, może już za stary jestem i obiad rodzinny kojarzy mi się z obecnością 3 pokoleń i wtedy takie "atrakcje" jak brat/siostra/syn brata/dziewczyny/wujka szwagra/cioci nie są zbyt częste.

W wieku studenckim ok, wpada brat dziewczyny ze swoją dziewczyną i jest fajnie. Może się zdarzyć nawet w centralnej Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było pozytywne zdziwienie, także przytyk niepotrzebny.

 

Ile razy jadłeś obiad z bratem żony/dziewczyny? Pewnie się zdarza, w końcu to szwagier, w Polsce to wciąż rodzina. Ale z narzeczoną brata dziewczyny to już chyba nie tak często.

 

Chociaż, może już za stary jestem i obiad rodzinny kojarzy mi się z obecnością 3 pokoleń i wtedy takie "atrakcje" jak brat/siostra/syn brata/dziewczyny/wujka szwagra/cioci nie są zbyt częste.

W wieku studenckim ok, wpada brat dziewczyny ze swoją dziewczyną i jest fajnie. Może się zdarzyć nawet w centralnej Polsce ;)

 

W sumie mogli im nie dać jeść, albo rzucic jakims jabłkiem i na dwie osoby by sie podzielili 

 

 

:D

Tak, jak wcześniej napisałem - chętnie Justynkę bym dosiadł ale na serio nie wypadało nawet spytać.

 

Od razu trzeba było dosiąść! W końcu huć jest najważniejsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być piękne niewiasty a siedzą stare pryki i ględzą. No ja Cię przepraszam... :tongue:

Macie pókim dobry - Kelly Allen, była tancerka Wizards

attachicon.gifKelly Allen 01.jpg

a tutaj z koleżanką:

attachicon.gifKelly Allen 02.jpg

 

Okay ale mógłbyś też coś fajnego wrzucić zamiast tych raszpli :D

 

 

 

Btw. ostatnio sporo luda pisało hleb więc nie ma sie co chuci czepiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że fani Spurs są inni no ale żeby aż tak... :wacko:

 

A tak w ogóle Przem to tylko krytykujesz i krytykujesz, ale samemu coś zrobić to nie... Foch i nic nie będę już wrzucał.

 

 

;)

 

No fajne są loga w innym temacie.

Nie chce mi sie szukać jakiś tam dziewczyn NBA bo i po co?

Ale moze powinienem wam zazdroscić , że macie niższe standarty odnosnie internetowych fotek dziewczyn czy dziewczyn/kobiet generalnie.

A i nie foc*** :D Wrzucaj - nie będę krytykował 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.