Skocz do zawartości

Poladball


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Zaskoczyłeś mnie. Myślałem, że to poprzesz, bo gwałcą gramatykę tak jak ty.

 

1. Nie jest smieszne

2. Nie jest inteligentne

3. Nie jest ciekawe

4. Nie ma nawet wyrazu artystycznego

5. Łamana gramatyka nie przekłada się na powyzsze

6. Ja tylko czasami uzywam inwersji jesli uważam ze zdanie bedzie ciekawsze. Czasami jakiś babol się wkradnie, ale tutaj to jest babol dopiero.

 

Ciekawsze jest czytanie ... hmm wiekszości wszytskiego innego. Straciłem 15 sekund na jakiś polandball :rolleyes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja pier**le to jest tak nieśmieszne, że aż muszę zapytać i włożyć kij w mrowisko: weź mi Rappar wytłumacz co Cię konkretnie śmieszy w takich obrazkach, jak te które wstawiłeś powyżej? Ani to humor prześmiewczy, ani ironiczny, ani abstrakcyjny, ani to wyśmiewanie jakichś krajowych stereotypów.. więc co?

 

Uprzedzając stwierdzenie: nie podoba się - nie wchodz, chciałem nadmienić, że wszedłem tu aby udzielić się ze zgryźliwym postem "może wydzielmy ten temat na specjalnym forum dla trzech userów, którzy w niezmiennym i zamkniętym skladzie aprobują to coś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK uogólniłem temat. Naprawiam: ogólna nienawiść i odwieczny hejt w stosunku do Lakers inteligentego humoru i RappaRa jest w stanie Was na tyle zaślepić, że stać Was na szydercze posty i prześmiewcze insynuacje nacechowane wysoką dozą ignorancji. Aczkolwiek jest to również pochodna sączonego jadu i próby dopier*olenia na każdym kroku z byle powodu :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK uogólniłem temat. Naprawiam: ogólna nienawiść i odwieczny hejt w stosunku do Lakers inteligentego humoru i RappaRa jest w stanie Was na tyle zaślepić, że stać Was na szydercze posty i prześmiewcze insynuacje nacechowane wysoką dozą ignorancji. Aczkolwiek jest to również pochodna sączonego jadu i próby dopier*olenia na każdym kroku z byle powodu :smile:

 

Yy, że co przepraszam? To jest inteligentny humor? Ale że w którym miejscu ?? Bo wciąż nie ogarniam i - na szczęście - jestem w przytłaczającej większości, przynajmniej na tym forum. I czy potrafisz odpowiedzieć w jakiś rzeczowy sposób, czy tylko wstawić parafrazę ni w kij ni w oko nijak nie będącą merytoryczną argumentacją?

 

Swoją drogą; do dzisiaj - mimo wielu łopatologicznych tłumaczeń - nie potrafisz pojąć tak prostej rzeczy, jak to na czym polega temat "łapu-capu" na forum, a tenże błyskotliwy, "inteligentny humor" łapiesz. Wnioski przychodzą same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.