Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2015/16


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem pewny, że Algridge pójdzie do SAS. Kurcze, dla niego to ogromna szansa. Batum pozostał niespełnionym marzeniem o nowym Pippenie i gra w poprzednim sezonie przelała szalę goryczy. Uwielbiam Wesa ale ładowanie się w wysoki kontrakt po tak poważnej kontuzji jest bardzo nierozsądne.

W poprzednim sezonie była jedna z najlepszych w lidze S5 i fatalna ławka. No to teraz mamy ławkę całkiem ładną, tyle że będzie grać w S5.

 

PG: Damian Lillard, Tim Frazier

SG: Gerald Henderson, CJ McCollum, Pat Cannaughton

SF: Al-Farouq Aminou, Allen Crabbea

PF: Ed Davis, Noah Voenleh, Myers Leonard
C: Mason Plumlee, Chris Kaman

 

Wygląda na to, że w najbliższym sezonie ogrywany młodych, może któryś wypali. Za rok będzie łatanie braków w S5 i powrót do PO w sezonie 2016/17. Młody Sabonis w drafcie? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym sezonie, to oni mogą jedynie walczyć z Nuggets o ostatnie miejsce w dywizji, a przy okazji konferencji. Minnesota i Utah, których nie wymieniłeś będą wyżej. Sorry fani Blazers, możecie się zahibernować i wrócić za rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers oddają pick do Nuggets zastrzeżony w TOP 14, więc walka o 8 miejsce na Zachodzie byłaby w tym momencie po prostu głupia. Stracony pick i dzwon 0-4 w 1 rundzie.  Po wykreśleniu Kings i Lakers z listy AirForceNine i nawet nie biorąc pod uwagę Jazz i Wolves to wciąż jest 9 drużyn na bank lepszych od Blazers na Zachodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypisałem drużyny, które w mojej opinii będą w Play Off lub zawalczą o nie.

I uważam, że zarówno Lakers jak i Kings mogą o ósmą lokatę powalczyć.

 

Jeżeli z grona pozostałych wymienionych zespołów wyrzucisz ze dwa inne, to może ta walka o 8 seed mogłaby się stać faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co średnio? W tym momencie to możemy sobie pogdybać.

Typek napisał, że widzi Portland w walce o PO. No to ja przedstawiłem drużyny, które wg mnie NA DZISIAJ są w lepszej pozycji.

 

Oczywiście wszystko zweryfikuje sezon bo często się okazuje, że jakaś drużyna odpada z tej walki a inna się włącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt Portland jest słabe ale lakersi w walce o play offs?tam jak narazie nie ma ani jednego pewnego zawodnika bo nie wiadomo co z hibbertem, ile wytrzyma kobe ani jak zagrają młodzi.Portland pewnie jeszcze kogoś ściągnie poza tym oni są wiecznie kontuzjowani a jakos dają rade wiec kwestia jest tylko ściągnięcie jakiegoś silnego skrzydłowego typu Lee czy inny Terrence Jones i ewentualnie jeszcze kogoś z pewną trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem pewny, że Algridge pójdzie do SAS. Kurcze, dla niego to ogromna szansa. Batum pozostał niespełnionym marzeniem o nowym Pippenie i gra w poprzednim sezonie przelała szalę goryczy. Uwielbiam Wesa ale ładowanie się w wysoki kontrakt po tak poważnej kontuzji jest bardzo nierozsądne.

W poprzednim sezonie była jedna z najlepszych w lidze S5 i fatalna ławka. No to teraz mamy ławkę całkiem ładną, tyle że będzie grać w S5.

 

PG: Damian Lillard, Tim Frazier

SG: Gerald Henderson, CJ McCollum, Pat Cannaughton

SF: Al-Farouq Aminou, Allen Crabbea

PF: Ed Davis, Noah Voenleh, Myers Leonard

C: Mason Plumlee, Chris Kaman

 

Wygląda na to, że w najbliższym sezonie ogrywany młodych, może któryś wypali. Za rok będzie łatanie braków w S5 i powrót do PO w sezonie 2016/17. Młody Sabonis w drafcie?

Portland to kandydat do top5 draftu za rok, a z tym nr będą do wzięcia widocznie lepsi prospekci niż Sabonis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to oni maja pozycję sf słabo obsadzoną bo jesli wziac pod uwage wiek to mają młody core wciąz z potencjałem, Lillard-C.J.-Davis/Vonleh-Plumlee

 

wiedzieli, że stracą LMA, wiedzieli,ze stracą Lopeza, domyslali się,ze Wes pójdzie za dolarami a Batumem juz od jakiegos czasu dealowali co chwila.

 

jedynie szkoda,ze w tym wszystkim nie wyrwali jakichś picków, nie powinni narzekac mimo wszystko, jakieś podstawy są,lider jest, młodzież też i mentorzy dla niej, będą się ogrywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że z Portland nie będzie tak źle jak większość wypowiadających prorokuje. Tamten core doszedł do pewnej ściany i nie był w stanie jej przeskoczyć. A Lillard mimo, że nie specjalnie za nim przepadam (w szczególności za te 0,9 sekundy) to młody perspektywiczny gracz, a w Portland nie byli w stanie ustawić jego i LMA tak by tworzyli zabójczy duet. Może taki fresh start z Lillardem zaskoczy bardziej niż poprzedni układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.