Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Tabela już nie ma większego sensu chyba że jako ciekawostka. Co do picków dzisiaj mogę zdradzić jak wyglądały one w niedzielę natomiast na oficjalny nie będzie trzeba długo czekać, zawsze staram się wszystko podsumować w stosunkowo niedługim czasie po sezonie. Oczywiście te kilka dni na rozkład salary trzeba będzie poczekać bo to jest najgorsze ale myślę że pośpiechu też zbytniego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabela picków na niedzielę ze średnich na yahoo. Przypominam, że do oficjalki liczy się średnia z liczb całkowitych. Nie analizuję kto ma jaki pick, zainteresowani chyba wiedzą.

 

1. Philadelphia

2. Phoenix

3. Washington

4. Atlanta

5. Dallas

6. Seattle

7. Sacramento

8. Portland

9. Orlando

10. San Antonio

11. Minnesota

12. Boston

13. Chicago

14. Toronto

15. Cleveland

16. Miami

17. Milwaukee

18. LA Lakers

19. New York

20. Golden State

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wspaniały sezon.

 

Gratuluję Tizz i Muslii miejsc na podium, pewnie w przyszłym sezonie się odkujecie.

 

Czeka mnie ostre schodzenie z salary i tak naprawdę wszyscy są do sprzedania, choć szczególnie Nowicki i Zaza. Jednak spokojnie wysłucham ofert za Hardena, Rondo, Hasana - interesują mnie mało ważące prospekty :)

 

dzięki raz jeszcze

pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sezon. Poprzedni jakoś tak łatwiej mi szedł i samo weszło pudło, a w tym chyba tylko Isaiah jest pozytywem. Reszta pozostała na swoim poziomie albo pospadała. Trzeba będzie powoli chyba się za przemeblowanie brać lub choć jakieś drobne roszady.

 

gratki też oczywiście zwycięzcy i podiumowiczom :)

Edytowane przez Zodd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za ten sezon. Koncepcja tu i teraz zawiodła na całej lini - 10 miejsce to ani sukces ani możliwość przebudowy.

Zawiedli wszyscy ale najbardziej Carter Williams który miał być lokomotywą tego zespołu a nakręcił mierne 40,2 i do tego tylko w 54 meczach.

Szkielet jakiś jest:

MCW - Knight - Winslow - Vucevic - Gortat

 

niestety dalej jest lipa i czas na przebudowe - zapraszam więc po wszystkich, warto rozmawiać ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.