Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm.. Wiem ze to troche późno ale mam taka propozycje :

 

Skoro ms9 nie widac od mc, to jakos ciezko oczekiwać ze nagle odżyje i bedzie grał aktywnie sezon - oczywiście moge sie mylić.

 

Ale

Moze wstrzymamy draft na kilka dni, znajdziemy zastępstwo , ktoś dostanie od razu draft i zespół i moze jakos to ogarnie :)

 

Co sądzicie o tym? Wierzycie w ms9 ze bedzie aktywny czy szukamy kogos do gry przez sezon?

Hmm.. Wiem ze to troche późno ale mam taka propozycje :

 

Skoro ms9 nie widac od mc, to jakos ciezko oczekiwać ze nagle odżyje i bedzie grał aktywnie sezon - oczywiście moge sie mylić.

 

Ale

Moze wstrzymamy draft na kilka dni, znajdziemy zastępstwo , ktoś dostanie od razu draft i zespół i moze jakos to ogarnie :)

 

Co sądzicie o tym? Wierzycie w ms9 ze bedzie aktywny czy szukamy kogos do gry przez sezon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, draft się zbliża ku końcowi, można pomału dopisywać się do ligi.

 

Do Cieplika i Szulima wysłałem link - sprawdźcie czy możecie się lognąć do ligi.

 

Aha, jakby ktoś zmienił maila w porównaniu z zeszłym sezonem, niech da znać, skasuje się zaproszenie.

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że się nie obrazicie – chciałem tylko wrzucić małe ogłoszenie:

 

Na forum sznurowadlo.pl prowadzimy rozgrywki w formacie H2H z draftem aukcyjnym, więc jeśli są tutaj jacyś chętni, by dodatkowo spróbować sił w "innej dyscyplinie", to zapraszamy, bo jest jeszcze trochę wolnych miejsc. W tym sezonie pierwszy raz powinno nam się udać stworzyć 2 ligi na drugim poziomie rozgrywek, a nawet tam poziom będzie wysoki.

 

Chętnych odsyłam tutaj: http://sznurowadlo.pl/viewtopic.php?f=22&t=264&st=0&sk=t&sd=a

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.