Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Dieta, siłownia, zdrowie

dieta siłownia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
332 odpowiedzi w tym temacie

#31 puzonyyx

puzonyyx

6th Man

• Użytkownik
  • 449 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:40

a druga rzecz to czlowiek z natury jest roslinozerca i ewolucja w ciagu tysiecy, jesli nie milionow lat zalezy jak patrzec wlasnie tak nas uksztaltowala, ale oczywiscie mozna zyc pod prad, kochac mezczyzn i jest mieso ;) kazdy wybiera sam.

Ja do idealu tez sie nie zaliczam, niestety jem jeszcze sporadycznie mieso, ale na szczescie z facetami sie nie kocham :smile:

Bzdurny wege-mit, tak beznadziejny, że szkoda szerzej komentować.

Miałem Cię przez chwilę za kogoś, kto się na tym zna, a tu jednak RappaR miał rację :/

ZAŁAMKA.

Najlepszy sklep koszykarski

#32 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5626 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:50

porównanie mięsożerców do homoseksualistów genialne. to właśnie wśród homo jest moda na zdrowe odżywianie a u "hamów" jak ja zajadających się stekami i kiełbasami z grilla gejów ni ma

#33 Przem

Przem

Super-Star

• Użytkownik
  • 2797 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 10:55

porównanie mięsożerców do homoseksualistów genialne. to właśnie wśród homo jest moda na zdrowe odżywianie a u "hamów" jak ja zajadających się stekami i kiełbasami z grilla gejów ni ma

Jedzą kiełbasy - to geje są!

#34 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10195 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:00

Jak kazdy moze sie domyslec, to nie sa jedyne filmiki jakie widzialem i zapewniam Cie nie zyje w niewiedzimy i nie mysle, ze to jest jedyny film, generlanie film ma duzo wiecej niz 12 minut, takze jesli po nich wnioskujesz, ze nie ma w nim nic ciekawego i jest taki sam jak tysiace innych to gratulacje. Powstal on tez na podstawie ksiazki, w ktorej jest od cholery bibliografii. 

Słowo klucz. 

Swoja droga z tego co wiem, to czlowiek w genach ma zaprogramowanie zycie na 100 lat, takze te 90 lat to tak naprawde jest smieszne, a druga rzecz to czlowiek z natury jest roslinozerca i ewolucja w ciagu tysiecy, jesli nie milionow lat zalezy jak patrzec wlasnie tak nas uksztaltowala, ale oczywiscie mozna zyc pod prad, kochac mezczyzn i jest mieso ;) kazdy wybiera sam.

Nie zaprogramowane, tylko po prostu mniej więcej w tym wieku do końca siadają telomery, ale znowu - zmienność osobnicza.

Po drugie człowiek z natury jest wszystkożercą, ale dla homo SAPIENS mięso od zawsze było bardzo ważnym elementem diety.

#35 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 4374 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 15 lipiec 2015 - 11:22

z natury ludzie to gbury!

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#36 Borys

Borys

Administrator

• Admin
  • 1514 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:28

Geny nam niczego nie zapisują :smile:

Jestem ciekaw tez jak Borys natkniesz się na podobny film ale mówiący o czymś zupełnie przeciwnym to co zrobisz?

Tweraz własnie czytam art nt. wody w naszym organiźmie i klinice w której leczy się wodą. W zasadzie łamie te 'zdrowe żywienie'.

Ja osobiście wiem co jem i wiem co kupuję. W zasadzie bo ogólnie jest taka rozpierducha że gówno wiemy e jaki sposób żywienie wpływa na nas. Są ogólnieki i przesłanki, ale ogólnie? 

Dlatego ja staram się trzymać swoich zasad które wypracowałem przez te naście lat i cały czas modyfikuje pod swoje potrzeby.

Dlatego np mam bekę z ludzi którzy mówią mi że brązowy cukier jest zdrowszy i och ach w tych programach kulinarnych. A tak naprawdę ma inną barwę i jest dwa razy droższy. To już wolałem sobie kupić melasę bo jest ciekawym dodatkiem. 

Co zrobie? proste uzyje swojego mozgu, ktoremu ufam odkad pamietam i ktory do tej pory mnie nie zawiodl i wyciagne odpowiednie wnioski. Dokladnie tak samo jak ty masz wypracowany swoj sposob bycia, dzialania, odzywiania, na podstawie wlasnych wniosku, doswiadczen itd. Ja mam dokladnie tak samo. 

Niektorym osobom sie w glowie poprzewracalo, jesli probuja mnie oceniac i dodatku wyciagac wnioski na podstawie postow powyzej. 

Jedyne co robie to chce pokazac, ktory sposob myslania o odzywianiu jest blizszy mojej osobie, ale widac, ze niektorzy maja dar jasnowidzenia i potrafia miedzy slowami wylapywac jakies dodatkowe informcje, tak jak Rappar potrafi napisac recenzje filmu nie ogladajac ani sekundy.

Ani razu nigdzie nikomu nie narzucilem swojego myslenia, tylko bylem ciekaw co mysla inni, takze wyluzujcie.

Haters gonna hate, tylko dla samej zasady, nie wiem co, nie wiem gdzie, ale musze sie wypowiedziec i zaistniec. 

Na szczescie jakbym czyms takim sie przejmowal i bral takich ludzi na powaznie to pewnie tego forum juz by dawno nie bylo :smile:

Pozdrawiam
Borys
Wspieraj forum i rób zakupy w naszym sklepie > SKLEPKOSZYKARSKI.PL

#37 matek

matek

Hall of Fame

• Super Moderator
  • 9379 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:32

Co jest złego w jedzeniu mięsa? 

#38 puzonyyx

puzonyyx

6th Man

• Użytkownik
  • 449 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:40

@Borys

Porównałeś jedzenie mięsa do bycia pedałem, więc nie pisz z pretensjami, że ktoś Cię ocenia czy krytykuje, skoro sam zacząłeś drażnić innych takimi prowokacjami.

#39 wowo

wowo

All-Star

• Użytkownik
  • 1721 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 12:49

Zejdźcie Panowie z Borysa, jeszcze strzeli focha i zamknie forum i będziemy musieli wylogować się do życia.

Bastillion:" Lakers rozpierdola ta lige. oczywiscie sukces w PO jest zbyt zalezny od zdrowia, ale w RS moga przebic rekord Bulls 96."" Mike Brown jest obecnie bardzo niedoceniany. Brown jest jednym z najlepszych coachow ligi i tak naprawde w jego karierze nie ma sie do czego przyczepic"

#40 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3982 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:06

Jak chcesz zdrowo żyć to odstaw sól i cukier.

Mleko się wśród ludzi nie przyswaja, a to co mamy w kartonach to dalekie od mleka : )

Wege żarcie jest tak samo smaczne jak mięso, a nawet przyjemniej się w wege barach je, bo są ładniej zrobione

#41 Koelner

Koelner

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 5626 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:36

no to jedz

#42 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3982 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 13:38

Czasem jem, ale ja nikomu butami w życie nie wchodzę. Jesteś kebabowcem to jedz kebab, wolisz falafla zjedz falafla. Nikomu nic nie narzucam : )

#43 kungfubestia

kungfubestia

Starter

• Użytkownik
  • 659 postów
  • LokalizacjaGliwice/Kraków

Napisano 15 lipiec 2015 - 14:23

tak mi się przypomniało ;)

1251884386_by_Sethus_600.jpg

#44 RappaR

RappaR

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10195 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 14:27

Mleko się wśród ludzi nie przyswaja, a to co mamy w kartonach to dalekie od mleka : )

No, jeśli jesteś Azjatą z południowo-wschodniej Azji to zdanie może być prawdziwe. Wśród populacji kaukaskiej ni ch**a.

Wege żarcie jest tak samo smaczne jak mięso, a nawet przyjemniej się w wege barach je, bo są ładniej zrobione

Przepis jak zrobić dobrą sałatkę warzywną:

Dodać mięso.

Jak zrobić bardzo dobrą sałatkę?

Wywalić warzywa.

#45 kucio

kucio

Super-Star

• Użytkownik
  • 3982 postów

Napisano 15 lipiec 2015 - 14:29

No, jeśli jesteś Azjatą z południowo-wschodniej Azji to zdanie może być prawdziwe. Wśród populacji kaukaskiej ni ch**a.

Przepis jak zrobić dobrą sałatkę warzywną:

Dodać mięso.

Jak zrobić bardzo dobrą sałatkę?

Wywalić warzywa.

U nas się przyswaja częściowo, ale nadal to nie jest tak, że powinniśmy je żłopać. Ogólnie lubie mleko i je oporowo pije, ale czy ma dobre właśności na kości - nie wiem.

Co do beki z wegetarian to ja akurat zajebiście lubie niektóre ich jedzenie. Jest mega smaczne. Falafel na senatorskiej to sztos i mimo mojego negatywnego nastawienia do wegetarian swego czasu to zasmakował mi na tyle, że polecam wszystkim.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych