Skocz do zawartości

Dieta, siłownia, zdrowie


Borys

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że post nadaje się do tematu "...zdrowie". Dzień po grze w nogę. Budzę się rano jakiś dyskomfort w kolanie, mówię sobie norma czasem się zdarza. Podczas grania żadnego zderzenia, upadku itd. Mija trochę więcej niż miesiąc od tej gry. Problem nadal aktualny. Mogę robić wszystko biegać, skakać itd. Odczuwam tylko delikatne bóle kiedy np wstaję, podczas lądowania, ogólnie jakies gwaltwniejsze ruchy. Ból wyraźnie umiejscowiony na zew. czesci kolana i najbardziej czuje problem kiedy siedząc opieram sobie kostke na kolanie. Aktualnie nic nie robie tylko pływam, żeby tam czegos moze do konca nie pozrywac czy może to byc jakies naderwanie wiezadla bocznego ? Jakies zapalenie czy cos ? Może ktos mial cos podobnego. Jak wroce z wakacji i nic w temacie sie nie zmieni, wybiore sie do ortopedy.

ortopeda konieczny, tylko nie idź do pierwszego lepszego, albo odwiedź kilku

 

kręgosłup rehabilituje od 20 lat, do tego z kolanem był problem, ile to ja diagnoz słyszałem...

 

może to łąkotka? to element który najczęściej sie  zużywa w miarę eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że post nadaje się do tematu "...zdrowie". Dzień po grze w nogę. Budzę się rano jakiś dyskomfort w kolanie, mówię sobie norma czasem się zdarza. Podczas grania żadnego zderzenia, upadku itd. Mija trochę więcej niż miesiąc od tej gry. Problem nadal aktualny. Mogę robić wszystko biegać, skakać itd. Odczuwam tylko delikatne bóle kiedy np wstaję, podczas lądowania, ogólnie jakies gwaltwniejsze ruchy. Ból wyraźnie umiejscowiony na zew. czesci kolana i najbardziej czuje problem kiedy siedząc opieram sobie kostke na kolanie. Aktualnie nic nie robie tylko pływam, żeby tam czegos moze do konca nie pozrywac czy może to byc jakies naderwanie wiezadla bocznego ? Jakies zapalenie czy cos ? Może ktos mial cos podobnego. Jak wroce z wakacji i nic w temacie sie nie zmieni, wybiore sie do ortopedy.

google cię wyleczy!

 

 

Człowieku po tygodniu już powinieneś iść do ortopedy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zaczynam wlasnie trening 100 pompek, robil ktos?

 

http://www.100pompek.pl/

 

dobiliscie do tej setki?

Coś jak pisze julek, spóźnij się na sporty walki pare razy i cykniesz :D

 

Teraz robię 80 na wzglednym luzie, aż sprobuje czy pęknie 100.

 

Teraz to cisnę by się podciagnąć jednorącz.

 

Ogólnie jak mocno cisnąłem pompki to robiłem po 4 serie połową powtóżeń maksymalnych na zmianę z tą sama liczba ale z 3-5 kg dodatkowo na plecach na początek (potem wiecej)

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ortopeda konieczny, tylko nie idź do pierwszego lepszego, albo odwiedź kilku

 

 Szukałem ortopedy, ale czekanie 3tyg. na wizytę prywatną mnie zniechęciło, dlatego poszedłem do fizjo. Zrobił usg i wyszło, że mam 2cm zapalenie na pasmie biodrowo-piszczelowym. Nie dał mi żadnej chemii tylko zalecił okłady, rolowanie, wit. c i d3k2, zelatyne spozywcza i już jest praktycznie ok. Polecam dobrego fizjo niż ortopedę bo dosyć że skasuje raz tyle za konsultację to właściwie przy wiekszosci przpadkow wysle cie na stol od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ostatnio postanowiłem dodać do suplementacji kreatynę. Kupiłem monohydrat OstroVitu (lemon smakuje okropnie).

Od smaku gorsze jest rozpuszczanie tego badziewia. Próbowałem w zimnej i ciepłej wodzie, za każdym razem czuć proszek, a końcówka jest wręcz okropna

Są jakieś inne metody, może w soku? A może inna firma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chyba naturalna będzie najlepsza

Mam 500g pojemnik

Jakoś się przemecze

A mono kupiłem bo jest najlepszy wg wszelkich badań i opinii ma najlepszy stosunek jakości do ceny, podobno te udoskonalane to pic na wodę, bo wchłanialność i nasycenie tak czy inaczej po pewnym czasie będzie odpowiednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 2 lat cwicze cross-fit 5-6 razy na tydzien-80 kg/180 cm-ograniczylem spozycie cukrow prostych (zamienilem cukier na ksylitol)-jem co 3 godziny-mam jednak problem ze zrzuceniem tluszczu/wyrzezbieniem brzucha-nie bralem nigdy zadnych wspomagaczy,ale czuje ,ze moze przyszedl ten moment

 

co polecacie dla osoby tak aktywnej jak ja ?

poczytalem opinie/fora i wg wielu ludzi najskuteczniejszy splalacz tluszczu to ,,fenix ground zero`` - forum-sportowe.pl/topic/173-fenix-ground-zero/

uzywal ktos ? jakie opinie ?

 

a moze polecacie cos innego,dzialajacego rownie skutecznie ?

 

Specjalnie założyłem konto, by napisać że ten spalacz tłuszczu to ściema i to jeszcze z jakimś podejrzanym składem (jest nawet komunikat o tym od Polskiej Agencji Antydopingowej). Poszukaj sobie w internecie, przykładowo masz to tu dla przykładu i wszędzie indziej o tym, a Ty wrzuciłeś odnośnik do forum (w sumie nie wiem czy nie reklamujesz go tutaj, bo wiele w sieci jest o tym środku a Ty dałeś akurat podejrzane źródło) gdzie wrzucane są fałszywe informacje o nim, jak to suplement i to nie wiadomo skąd.

 

Jak szukasz spalacza tłuszczu to sobie poczytaj na forum SFD czy KFD, tyle tego tam masz...

Edytowane przez Nergik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem więc pewności nie mam ale prawdopodobnie choroba na którą dostałeś antybiotyk może zaburzyć wyniki, ale czy antybiotyk sam w sobie? Ciekawa sprawa.

Zależy też na co brałeś ale jeśli to było coś w stylu zakażenia dróg oddechowych to pewnie masz osłabienie, niższą wydolność oto

Najlepiej zadaj to pytanie jakiemuś lekarzowi online, w luxmedzie np czy innej przychodni mającej taką opcję dostępną, ewentualnie jakiegoś znajomego lekarza :)

Generalnie szukanie porad o zdrowie na forum to średni pomysł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.