Skocz do zawartości

Forum Awards 2006 II


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

MVP

  • Monty [/*:m:3rcqxu8t]
  • josephnba [/*:m:3rcqxu8t]
  • PI3TR45 [/*:m:3rcqxu8t]
-

 

NBA Profesor

  • Maxec [/*:m:3rcqxu8t]
  • josephnba [/*:m:3rcqxu8t]
  • danp [/*:m:3rcqxu8t]
-

 

DPOYbrak typów

 

MIPbrak typów

 

6th Man Award

  • Maxec [/*:m:3rcqxu8t]
  • Key [/*:m:3rcqxu8t]
  • spabloo [/*:m:3rcqxu8t]
-

 

Firestarter

brak typów

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

loqsh1 [/*:m:3rcqxu8t]Monty [/*:m:3rcqxu8t]Wróbel [/*:m:3rcqxu8t]-

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTYbrak typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie zapomniałem i wziąłem udział w zabawie. Niestety dwóch kategorii graficznych nie wypełniłem, bo kompletnie wypadłem z obiegu w tym temacie. Szkoda, ale może kiedyś się znów będę się w tym jako tako orientował albo tworzył 8) :wink:

 

MVP

  • josephnba [/*:m:2df3d0q1]
  • Van [/*:m:2df3d0q1]
  • Monty [/*:m:2df3d0q1]
Josepha nie trzeba przedstawiać. Pisze niemało i to w różnych tematach, więc nie można go zaszufladkować. Van podobnie, no ale nie wszyscy mogą być pierwsi ;) Monty to legenda - reszta tak jak napisał Fartman :P

 

NBA Profesor

  • spabloo [/*:m:2df3d0q1]
  • danp [/*:m:2df3d0q1]
  • Van [/*:m:2df3d0q1]
Spabloo za wiedzę najbardziej ogólną, stricte koszykarską i z zakresu NBA. Danp za różnego rodzaju ciekawostki i sprawy insajdowe - dobrze się czyta. Van za też za wiedzę (jak wszyscy w tej kategorii), ale tutaj premiuję za umiejętność kojarzenia faktów i powiązania tego z materiałami i miejscami w sieci.

 

DPOY

  • josephnba [/*:m:2df3d0q1]
  • Byku [/*:m:2df3d0q1]
  • Jmy [/*:m:2df3d0q1]
Nie jestem fanem trendu, żeby najlepszymi defensorami przeważnie uważać tych, którzy dla równowagi kaleczą w ataku (dlatego byłem skłonny stawiać kiedyś na Artesta a nie Wallace'a czy Bowena). Dlatego Josepha wyróżniam za zawsze wyraźne i jednoznaczne zdanie i niezachwianą jego obronę. Byku również broni, choć bardziej stanowczo, ale za to głównie w temacie jednej drużyny. Jmy za wytrwałość, metodyczność i cierpliwość.

 

MIP

  • Maciek [/*:m:2df3d0q1]
  • lorak [/*:m:2df3d0q1]
  • KarSp [/*:m:2df3d0q1]
Maciek ma niby dużo postów, ale jakoś go nie kojarzę. A tu nagle wszędzie się go pełno zrobiło. Lorak ostatnio sporo pisuje tu i tam - fajnie by było, gdyby na stałe zagościł. Karsp jako zaskoczenie w tej kategorii. Ma bardzo dużo postów, ale wydaje mi się, że się sporo polepszył ostatnimi czasy.

 

6th Man Award

  • Lord [/*:m:2df3d0q1]
  • spabloo [/*:m:2df3d0q1]
  • Maxec [/*:m:2df3d0q1]
Lorda i jego postów mi brakuje od dawna i tutaj moje zdanie jest niezmienne. Spabla zawsze było za mało. Max udziela się mało, a szkoda, bo się wyróżnia. Honorable mention - Zwierz :)

 

Firestarter

  • kore [/*:m:2df3d0q1]
  • Van [/*:m:2df3d0q1]
  • pitti_8 [/*:m:2df3d0q1]
Uzasadnienia dla kore nie trzeba podawać. Gdziekolwiek się wypowie, to od razu stawia na nogi stado przeciwników :) Van działa IMO logiczniej i racjonalniej, ale też prawie żadna zaogniona dyskusja nie może być bez jego udziału. Pitti to póki co bohater jednej akcji. Oby następne były sensowniejsze niż ciągłe odwracanie kota ogonem.

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Van [/*:m:2df3d0q1]
  • PI3TR45 [/*:m:2df3d0q1]
  • loqsh1 [/*:m:2df3d0q1]
Pewnie jest wielu pomocnych, ale ja wymieniłek spośród nich tylko trzech. Wprawdzie ostatnimi czasy jakoś się o nic do nich nie zwracałem, ale w przeszłości można było coś od nich uzyskać (a i w przyszłości by całkiem nie olali, przynajmniej nie od razu ;)

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożyt

  • Lord [/*:m:2df3d0q1]
  • pitti_8 [/*:m:2df3d0q1]
  • travcka [/*:m:2df3d0q1]
Lord na pierwszym miejscu, bo pewnie nie czyta, to nie będzie zły ;) Pitti podpada pod część definicji, która mówio byciu wkurzającym :) A travcka dostaje punkt za dawne zasługi na polu walki o tę nagrodę. Teraz już tak nie nabija, ale nie miałem pomysłu na typy do tej kategorii, więc trochę "na luzie" podszedłem.

 

Albatros

  • KarSp [/*:m:2df3d0q1]
  • Maciek [/*:m:2df3d0q1]
  • Jmy [/*:m:2df3d0q1]
KarSp udziela się wszędzie. A Maciek i Jmy dostali moje głosy, bo dostali. Nie chcę wnikać w tłumaczenie :)

 

Funny Gay Award

  • kore [/*:m:2df3d0q1]
  • loqsh1 [/*:m:2df3d0q1]
  • Van [/*:m:2df3d0q1]
Kore - z przekory i z wglądu na fajną analogię między nazwą kategorii, a jednym tematem na forum ;) Loqsh1-a nie może zabraknąć. Z czasem staje się coraz bardziej sarkastyczny, cyniczny i cięty, czyli z wiekiem jak wino :) Van jako gwiazda nie tyle humoru, co mistrz prześmiewczy. Fajne materiały czasem wrzuca, zdjęcia czy filmy, ale często jest to humor mniej ogólny, a bardziej satyryczny. Nie lubie wjazdów na Wade'a, ale przyznam się, że samo wyobrażenie pomnika przedstawiającego rzucającego wolne koszykarza mnie rozbawił :)

 

ROTY

  • Lucasso [/*:m:2df3d0q1]
  • chwwd [/*:m:2df3d0q1]
  • luki15 [/*:m:2df3d0q1]
Sorry, ale kolejność z grubsza przypadkowa. Wybrałem po prostu ksywy, które jakoś mi w ostatnim czasie się przewijały przed oczami, a były nowe. W dokładniejsze wartościowanie, kto więcej czy lepiej nie wnikałem, bo jeszcze aż tak nie kojarzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Kily [/*:m:1bif0l86]
  • Van [/*:m:1bif0l86]
  • Byku [/*:m:1bif0l86]
Z wszystkimi na ogol sie zgadzam. Kazdy madrze gada itp etc. Wlasciwie kolejnosc to takie widzi mi sie, bo kazdy z nich molgby bez problemu okupowac to 1 miejsce na mojej liscie MVP. Roznice naprawde niewielkie. Warto by bylo wspomniec o jeszcze paru gosciach typu Danp, Karsp, Lorak, Spabloo, Josephnba. Gdyby bylo wiecej miejsc do przyznania to z pewnoscia ujalbym jeszcze kilka osob. Kazdy na swoj sposob pisze ciekawie, madrze i kazdy ma racje w tym co pisze po trochu. Wlasciwie to trudny wybor ale padlo jak padlo. Kazdy MVP musi byc kontrowersyjny na swoj sposob nie?;]

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:1bif0l86]
  • josephnba [/*:m:1bif0l86]
  • Kily [/*:m:1bif0l86]
No podobnie jak przy MVP. Tu takze kilku osobom nalezy sie uwaga. Mam na mysli glownie Spabloo, Byka, Vana, Karspa i pare innych osob. Wlasciwie co do 1 miejsca to nie mam najmniejszych watpliwosci. Natomiast obsadzajac pozostale dwa miejsca mialem spore problemy.

 

DPOY

  • lorak [/*:m:1bif0l86]
  • Byku [/*:m:1bif0l86]
  • Van [/*:m:1bif0l86]
W sumie moze byc. Cos slabo z ta defensywa w tym polroczu podobnie jak w samym NBA. Ogolnie na uwage zasluguje jeszcze na pewno Karsp, Kily, Jmy (za wytrwalosc) i to by bylo na tyle odnosnie "sensownych argumentow".

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

Byku [/*:m:1bif0l86]lorak [/*:m:1bif0l86]danp [/*:m:1bif0l86]Co raz trudniej sie wybiera, nie wspominajac, ze kategorie MIP ominalem w calosci :). Pierwsze miejsce to imo rownorzednie Lorak i Byku powinni zajmowac, ale w zwiazku z tym, ze Byku nie byl jeszcze chyba u mnie na najwyzszym podium to powedrowal 6th man do niego.

 

Firestarter

  • kore [/*:m:1bif0l86]
  • Jmy [/*:m:1bif0l86]
  • pitti_8 [/*:m:1bif0l86]
Tutaj to wlasciwie nie mialem zadnych problemow ;].

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Kily [/*:m:1bif0l86]
  • KarSp [/*:m:1bif0l86]
  • spabloo [/*:m:1bif0l86]
Jak dla mnie to zdecydowanym faworytem sa chlopaki, ktorzy podobnie jak ja kibicuja Cavs. Trzeci stopien podium to juz byl wiekszy problem.

 

Avatar MakerJak widac po moim avku jest taki jeden, ale zdecydowanie robi najgorsze avatary na forum :>.

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożyt

  • kore [/*:m:1bif0l86]
  • Jmy [/*:m:1bif0l86]
  • pitti_8 [/*:m:1bif0l86]
Podobnie jak przy Firestarter. Pasozyt to troche glupie okreslenie, ale jesli chodzi o osoby, ktore wiecej robia zlego niz dobrego dla tego forum to ta lista jest chyba okej.

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTYbrak typów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MVP

  • Szak [/*:m:2w3a4baz]
  • josephnba [/*:m:2w3a4baz]
  • KarSp [/*:m:2w3a4baz]
jak zwykle miałem problem z wyborem pomiędzy Szakiem a Josephem dla mnie prawie jak wybór między Dirkiem a Bryantem (oczywiście tym sprzed serii 5 porażek :) ) źle trafić nie można, tym razem niech tak będzie, ale obaj zasługują jak dla mnie na MVP a i KarSpa za wysoki poziom musi być tu wymieniony

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:2w3a4baz]
  • spabloo [/*:m:2w3a4baz]
  • josephnba [/*:m:2w3a4baz]
Lorak wiadomo, że wiedzy nie można mu odmówić i potrafi ją naprawdę świetnie wykorzystać w różnych dyskusjach, dalej spabloo i Joseph ich wybór też tutaj nikogo nie powinien dziwić

 

DPOY

  • lorak [/*:m:2w3a4baz]
  • josephnba [/*:m:2w3a4baz]
  • KarSp [/*:m:2w3a4baz]
każdy z nich w dyskusjach potrafi rzeczowo bronić swojego zdania, na pierwszym miejscu jednak Lorak ponieważ to z nim najczęściej w ostatnim czasie toczyłem boje :)

 

MIP

  • emjey23 [/*:m:2w3a4baz]
  • Graboś [/*:m:2w3a4baz]
  • kore [/*:m:2w3a4baz]
cóż trzech kibiców Lakers to oczywiście czysty przypadek 8) każdy z nich pisze co raz więcej i ciekawiej, emjey i Graboś aktywni nie tylko w tematach o Lakers, potrafią na szczęście często sytuację ocenić bardziej bez emocji ode mnie więc dzięki temu na forum Lakers nie ma tylko mojego narzekania na sędziow, ale i sporo rzeczowych argumentów. kore często jest na forum jechany bo lubi prowokować, ale często pisze naprawdę co raz ciekawsze i uargumentowane posty, ale wiele osób jakoś nie chce tego widzieć. Co do postępów równiez co ciekawe na wyróżnienie zasługiwaliby tu fani Cavs jak Kily, here i'm czy Lucasso wszyscy oni jakoś urośli w moich oczach w ostatnim czasie :)

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:2w3a4baz]
  • PI3TR45 [/*:m:2w3a4baz]
  • lorak [/*:m:2w3a4baz]
każdego się zawsze z przyjemnością czyta chociaż właśnie niestety za rzadko

 

Firestarter

  • Jmy [/*:m:2w3a4baz]
  • kore [/*:m:2w3a4baz]
  • Maciek [/*:m:2w3a4baz]
każdy z nich lubi prowokować ostre wymiany zdan, ale dla mnie ta kategoria absolutnie nie jest kategorią negatywną

 

Najbardziej pomocny forumowicz.brak typów

 

Avatar Makerbrak typów

 

Walls Makerbrak typów

 

Pasożytbrak typów

 

Albatrosbrak typów

 

Funny Gay Awardbrak typów

 

ROTY

  • Lucasso [/*:m:2w3a4baz]
  • chwwd [/*:m:2w3a4baz]
  • luki15 [/*:m:2w3a4baz]
w zasadzie tylko Lucasso kojarzę, początku naszych dyskusji nie najlepsze, ale z czasem okazało się, że da się normalnie podyskutować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie się konczy, już raczej nic nie będe zmieniał więc moge wrzucić typy po ostatnich poprawkach :)

 

MVP

  • Van [/*:m:1vzrm35y]
  • Kily [/*:m:1vzrm35y]
  • josephnba [/*:m:1vzrm35y]
Wszyscy trzymaja poziom, bez nich to forum byloby raczej nudne.Joseph spadl ze wzgledu na mniejsza aktywnośc.

 

NBA Profesor

  • lorak [/*:m:1vzrm35y]
  • Van [/*:m:1vzrm35y]
  • spabloo [/*:m:1vzrm35y]
Wszyscy o ogromnej i co chwila zadziwiającej mnie wiedzy. Spabloo tylko 3 miejsce choc ma atuty na 1, dlatego ze to sa typy za pewnien okres kiedy jego aktywność raczej jest marna więc wyzej go dac nie wypada.

 

 

DPOY

  • lorak [/*:m:1vzrm35y]
  • Van [/*:m:1vzrm35y]
  • loqsh1 [/*:m:1vzrm35y]
Pierwsza 2 chyba ne wymaga tlumaczenia.Natomaist nie ma nic napisane, że DPOTY musi bronić zdania o NBA więc nagrodę dostaje Loqsh bo naprawde umie to robić i trudno z nim wygrać, nie w dziale NBA ,ale na 3 może sie i bez tego załapać.

 

MIP

  • Jmy [/*:m:1vzrm35y]
  • Graboś [/*:m:1vzrm35y]
  • Kily [/*:m:1vzrm35y]
Poczynili postępy, ciągle lepiej.

 

6th Man Award

  • danp [/*:m:1vzrm35y]
  • lorak [/*:m:1vzrm35y]
  • Szak [/*:m:1vzrm35y]
Ile ja sie nameczylem zeby kogos tutaj wybrac...

to wszyscy kandydaci, ktorzy moga sie czuc jakby tutaj byli: Byku, Danp, Greg00, Hirek, Lorak, Kfadrat, Gumbi, Maxec Pietras, Szak, Tomaszan,Wróbel

 

Firestarter

  • Jmy [/*:m:1vzrm35y]
  • kore [/*:m:1vzrm35y]
  • Maciek [/*:m:1vzrm35y]
+Pitti. Bez kolejnośći, tak wyszło alfabetycznie. Oczywisice za wszystkie kłotnie miedzy Nimi.

Szkoda że nie wiedzą że złośc piękności szkodzi... ;)

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Kily [/*:m:1vzrm35y]
  • Gumbi [/*:m:1vzrm35y]
  • Mich@lik [/*:m:1vzrm35y]
A czy w tej kategorii trzeba coś tłumaczyć? Sama mowi za siebie. ;]

Może tylko dopisek. Gumbi i Kily to razem pierwsze miejsce ale rok temu to G byl pierwsyz to teraz na odwrót dla zrównania rachunków ;)

 

Avatar Maker

brak typów

 

Walls Maker

Fartman [/*:m:1vzrm35y]artek [/*:m:1vzrm35y]jazzmen [/*:m:1vzrm35y]+ wyrózneinie dla Kraso.

Bo oni jeszcze coś robią, komentują a bez nich dział z tapetami by nie istnial z braku osób.

 

Pasożyt

  • brak typów

    Tradycyjnie bez typów tutaj. Daje tylko pozytywne głosy.

    Albatros

    1. Mich@lik [/*:m:1vzrm35y]
    2. Maciek [/*:m:1vzrm35y]
    3. loqsh1 [/*:m:1vzrm35y]Userzy ktorzy czestgo udzeilaja sie w inne.rzadko wpadaja gdzies indziej, Michalikowi zdarza sie to najczesicej a na Lakers pisze regularnie ale i tak mu dam. A macka to z kilka razy widzialem w gdzies indziej ale za to ostatnio dość często. ;]

     

    Funny Gay Award

    • Graboś [/*:m:1vzrm35y]
    • Kily [/*:m:1vzrm35y]
    • Kraso [/*:m:1vzrm35y]
    bez komentarza.

     

    ROTY

    • Lucasso [/*:m:1vzrm35y]
    • chwwd [/*:m:1vzrm35y]
    • Zajmon [/*:m:1vzrm35y]
    Bieda z nędzą Ci rookasy. Co to ma być? 5 rookasów w tym: Zajmon psize tylko w FBL4(ale prowadzi to ma moj glos), Chwwd dopiero zaczął coś działąc na poważnie jak dobrze pamietam ostatnimi czasy. Iinglesa wogole slabo kojarze ale to pewnie dlatego ze rzadko zagłądam na forum magicow(na reszcie bywam ale tam nie zawsze starczy czasu a dzieje sie tam duzo), a Luki to z tego co wiem(patrzac na gg kiedys i teraz) to jest to jego drugie konto na forum wiec rookie nie jest. Natomiast Lucasso wygrywa, pisze zdecydowanie najlepiej ale powiedzmy sobei szczerze ze nie mial konkurencji zbytnio, mogloby byc inaczej gdyby wiecej rookasów przyszło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę głosował przy użyciu tego programu (swoją drogą świetna rzecz) i nie piszę tego po to, aby moje "głosy" gdziekolwiek się tu liczyły. po prostu jako że mamy w pewien sposób koszykarskie święto w ten weekend, a przy okazji świąt mówi się ludziom różne miłe rzeczy, to i ja chcę powiedzieć coś miłego o tym forum.

 

przede wszystkim u was jest lepiej pod tym względem, że praktycznie nie ma ludzi, którzy piszą, a nie mają nic do powiedzenia. oczywiście zdarzają się posty, których czytać nie warto (chyba każdy się domyśla o jaki typ "dyskusji" chodzi), ale generalnie jak zaczynam czytać jakiś wątek, to wiem, że nie stracę czasu na przedzieranie się przez posty bez treści. a to rzecz bezcenna.

 

starting five tego forum to dla mnie:

Van, o którego istnieniu wiedziałem już z e-basketu oraz Joseph jako guardzi. to są dla mnie dwaj co-MVP tego forum i zarazem DPOTY (ale tu ze wskazaniem na Vana, bo z nim zdecydowanie częściej sobie rozmawialiśmy na palące tematy :D).

na skrzydłach Spabloo, który jednak za mało pisze, ale zdecydowanie zna swój fach oraz Danp, a na środku oczywiście

Szak. sixth manem tego składu jest natomiast Here I`m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zamułka. Od 12 są wyniki a jeszcze nie było oficjalnej prezentacji ani żadnego komenta.. Cóz jak trzeba to będe tym pierwszym.

 

Chce wszystkim podziękować za wszystkie głosy na mnie, czuję się wyróżniony aż tak dużą ich ilością i 4 miejscem w łącznej klasyfikacji. szczególna radośc sprawiły mi oczywiście głosy na MVP(4 miejsce- :shock: ), Profesora (jakieś głosy- :shock: ), DPOTY(wsród tylu defensorów 6 miejsce- :shock: ) czyli te typowo koszykarskie, nie spodziewałem się kompletnie że bede w nich aż tak wysoko i jest to dla mnie niemalże zaszczyt i zachęta do dalszej owocnej pracy. Poza tym cenię sobie najbardizej pomocnego forumowicza którym teraz razem z Gumbim jetem(jako że liczba pkt ta sama a kto był wiecej razy pierwszy to żaden podział dla mnie), lubię pomagać i fajnie że to dostrzegacie ale moim zdaniem zdecydowanie w tym momencie mnie przeceniliście, nie zasługuje by być tak wysoko, tak dobry w tym nie jestem, ale mimo wszystko dzięki. Poza tym fajny głos na av makera choć w życiu zrobiłęm jedna pracę i ze wstydu widziały je tylko 3 osoby, ale i tak pozdro-Kily 2,9pkt z tego jest Twoje, ja tylko to noszę ;) Poza tym Funny Gay, fajnie że nie mam poczucia humoru tylko swojego ale to też się innym podoba, Albatros jak co roku troche wpadło, aleteraz inne upada pisze mniej osób więc raczej zaskoczony mocno nie bylem tymi kilkoma głosami, bo patrzac na liczbę postów trudno było mnie nie zauważyć. ;) No i najważniejsze w końcu oddałem Mipa, może to nie dobra zapowiedź że się wolniej rozwijam ale miałem wrażenie ze niektóre głosy były bo nie mam na kogo, a 4 raz z rzędu to byłaby absolutna dominacja i to nie zasłużona wsród tylu kandydatów lepszych w tym roku jak i wcześniej.

Gratuluje innym wyróznionym, szczególnie Vanowi który wygrał 2 z 3 najważniejszych kategorii, IMO zdecydowanie sprawiedliwie i jest dominatorem na tym forum na chwilę obecną jak jego obecny idol Shaq za czasów gry w jego znienawidzonej drużynie z Los Angeles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również bardzo dziękuję za wszystkie głosy. Zebrałem punkty w aż 8 kategoriach (a biorąc pod uwagę punkty KarSpa za mój av można powiedzieć, że w 9 :D), w tym jedną (MIP) wygrałem, a w jednej znalazłem się na pudle (Najbardziej pomocny forumowicz). Najbardziej jednak cieszą mnie głosy przede wszystkim na MVP (4 miejsce, w tym 3 osoby widziały mnie na pierwszym miejscu :shock:), NBA Profesor i DPOTY. Wielkie dzięki raz jeszcze za docenienie! Nie spodziewałem się tylu głosów w tych najbardziej prestiżowych kategoriach.

 

Przy okazji gratuluję wszystkim wyróżnionym, a przede wszystkim Vanowi, który w mojej opinii zdecydowanie zasłużenie zdobył duet, który wcześniej należał do Josepha, czyli MVP i DPOTY.

 

W przyszłym Forum Awards życzę temu forum najbardziej więcej dobrych debiutantów, bo w tym półroczu Lucasso nie miał absolutnie żadnej konkurencji, a samych rookies było jak na lekarstwo. Fajnie by też było, by więcej zaczęli pisać ludzie typu Lord czy MuM, ale to w sferze marzeń raczej, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wyglądają następująco:

 

MVP

  • Van - punktów: 39 (8) procentowo: 54.17%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 23 (3) procentowo: 31.94%[/*:m:2fdbchis]
  • Monty - punktów: 22 (6) procentowo: 30.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 14 (3) procentowo: 19.44%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 14 (1) procentowo: 19.44%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 13 (2) procentowo: 18.06%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 7 (0) procentowo: 9.72%[/*:m:2fdbchis]
  • Byku - punktów: 6 (0) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • danp - punktów: 4 (1) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]
  • jazzmen - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]

NBA Profesor

  • spabloo - punktów: 38 (7) procentowo: 52.78%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 32 (6) procentowo: 44.44%[/*:m:2fdbchis]
  • danp - punktów: 20 (3) procentowo: 27.78%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 15 (5) procentowo: 20.83%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 11 (0) procentowo: 15.28%[/*:m:2fdbchis]
  • Maxec - punktów: 5 (1) procentowo: 6.94%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 4 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 4 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • MuM - punktów: 3 (1) procentowo: 4.17%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 3 (1) procentowo: 4.17%[/*:m:2fdbchis]
  • Przem - punktów: 2 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Greg00 - punktów: 2 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]
  • Rigel - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]
  • KaBe - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]
  • antek - punktów: 1 (0) procentowo: 1.39%[/*:m:2fdbchis]

DPOY

  • Van - punktów: 31 (6) procentowo: 44.93%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 16 (3) procentowo: 23.19%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 12 (4) procentowo: 17.39%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 12 (2) procentowo: 17.39%[/*:m:2fdbchis]
  • danp - punktów: 9 (2) procentowo: 13.04%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 7 (2) procentowo: 10.14%[/*:m:2fdbchis]
  • kore - punktów: 7 (1) procentowo: 10.14%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 6 (0) procentowo: 8.7%[/*:m:2fdbchis]
  • Maciek - punktów: 5 (1) procentowo: 7.25%[/*:m:2fdbchis]
  • Graboś - punktów: 5 (1) procentowo: 7.25%[/*:m:2fdbchis]
  • KaBe - punktów: 5 (0) procentowo: 7.25%[/*:m:2fdbchis]
  • Byku - punktów: 4 (0) procentowo: 5.8%[/*:m:2fdbchis]
  • master - punktów: 3 (1) procentowo: 4.35%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 3 (0) procentowo: 4.35%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 3 (0) procentowo: 4.35%[/*:m:2fdbchis]
  • Key - punktów: 2 (0) procentowo: 2.9%[/*:m:2fdbchis]
  • Maxec - punktów: 2 (0) procentowo: 2.9%[/*:m:2fdbchis]
  • spabloo - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]
  • Links - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]
  • InfinitI - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]
  • emjey23 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.45%[/*:m:2fdbchis]

MIP

  • Kily - punktów: 16 (1) procentowo: 28.07%[/*:m:2fdbchis]
  • Graboś - punktów: 14 (3) procentowo: 24.56%[/*:m:2fdbchis]
  • badboys2 - punktów: 11 (3) procentowo: 19.3%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 10 (3) procentowo: 17.54%[/*:m:2fdbchis]
  • Lucasso R - punktów: 7 (1) procentowo: 12.28%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 6 (1) procentowo: 10.53%[/*:m:2fdbchis]
  • The_Answer - punktów: 6 (1) procentowo: 10.53%[/*:m:2fdbchis]
  • Manhatan94 - punktów: 6 (1) procentowo: 10.53%[/*:m:2fdbchis]
  • emjey23 - punktów: 5 (1) procentowo: 8.77%[/*:m:2fdbchis]
  • tomaszan - punktów: 4 (1) procentowo: 7.02%[/*:m:2fdbchis]
  • Maciek - punktów: 3 (1) procentowo: 5.26%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 3 (1) procentowo: 5.26%[/*:m:2fdbchis]
  • Kfadrat - punktów: 3 (1) procentowo: 5.26%[/*:m:2fdbchis]
  • here i'm - punktów: 3 (0) procentowo: 5.26%[/*:m:2fdbchis]
  • travcka - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • nawciarz - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • ignazz - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • master - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
  • kore - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
  • Lukic - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
  • pitti_8 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
  • luki15 R - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]

6th Man Award

  • danp - punktów: 30 (7) procentowo: 45.45%[/*:m:2fdbchis]
  • Maxec - punktów: 12 (2) procentowo: 18.18%[/*:m:2fdbchis]
  • spabloo - punktów: 12 (2) procentowo: 18.18%[/*:m:2fdbchis]
  • Key - punktów: 8 (2) procentowo: 12.12%[/*:m:2fdbchis]
  • Byku - punktów: 6 (2) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 6 (0) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 6 (0) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • MuM - punktów: 5 (1) procentowo: 7.58%[/*:m:2fdbchis]
  • here i'm - punktów: 4 (1) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • karl malone - punktów: 4 (0) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • M_a_R_o - punktów: 3 (1) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • Lord - punktów: 3 (1) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • master - punktów: 3 (1) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • artek - punktów: 3 (1) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 3 (1) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 3 (0) procentowo: 4.55%[/*:m:2fdbchis]
  • Żółw - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Bunia - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • FLASH - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • jazzmen - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • InfinitI - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Fokcik - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Greg00 - punktów: 2 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Carter#15 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • travcka - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • ra_d - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • Monty - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • NY-PiXo - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]
  • Me Myself and I - punktów: 1 (0) procentowo: 1.52%[/*:m:2fdbchis]

Firestarter

  • kore - punktów: 44 (10) procentowo: 73.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 26 (3) procentowo: 43.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Maciek - punktów: 17 (3) procentowo: 28.33%[/*:m:2fdbchis]
  • pitti_8 - punktów: 8 (2) procentowo: 13.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 5 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • ignazz - punktów: 4 (1) procentowo: 6.67%[/*:m:2fdbchis]
  • nawciarz - punktów: 3 (0) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • spabloo - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Byku - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Greg00 - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Key - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • master - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • emjey23 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Monty - punktów: 19 (4) procentowo: 31.67%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 19 (3) procentowo: 31.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 12 (3) procentowo: 20%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 12 (0) procentowo: 20%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 7 (2) procentowo: 11.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 5 (0) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 4 (1) procentowo: 6.67%[/*:m:2fdbchis]
  • M_a_R_o - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • danp - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • artek - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • Lukic - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • Kfadrat - punktów: 3 (1) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraso - punktów: 3 (0) procentowo: 5%[/*:m:2fdbchis]
  • Żółw - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Wesół - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • KaBe - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • ZvierZ - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • here i'm - punktów: 2 (0) procentowo: 3.33%[/*:m:2fdbchis]
  • spabloo - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Fartman - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Karczuś - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Wróbel - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Rookie - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Greg00 - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]
  • Lucasso R - punktów: 1 (0) procentowo: 1.67%[/*:m:2fdbchis]

Avatar Maker

  • PI3TR45 - punktów: 11 (3) procentowo: 33.33%[/*:m:2fdbchis]
  • jazzmen - punktów: 6 (0) procentowo: 18.18%[/*:m:2fdbchis]
  • Karczuś - punktów: 5 (1) procentowo: 15.15%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraso - punktów: 5 (1) procentowo: 15.15%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 4 (1) procentowo: 12.12%[/*:m:2fdbchis]
  • junior - punktów: 3 (1) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • wasli - punktów: 3 (1) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 3 (1) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • Wesół - punktów: 3 (1) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 3 (1) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 3 (0) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 3 (0) procentowo: 9.09%[/*:m:2fdbchis]
  • Żółw - punktów: 2 (0) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 2 (0) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • emjey23 - punktów: 2 (0) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 2 (0) procentowo: 6.06%[/*:m:2fdbchis]
  • Fartman - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Carter#15 - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • ra_d - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraszka - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • Marcool - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]
  • artek - punktów: 1 (0) procentowo: 3.03%[/*:m:2fdbchis]

Walls Maker

  • Fartman - punktów: 22 (6) procentowo: 61.11%[/*:m:2fdbchis]
  • Marcool - punktów: 16 (3) procentowo: 44.44%[/*:m:2fdbchis]
  • jazzmen - punktów: 10 (0) procentowo: 27.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraso - punktów: 6 (1) procentowo: 16.67%[/*:m:2fdbchis]
  • ra_d - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • artek - punktów: 3 (0) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • junior - punktów: 2 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • SHAQU - punktów: 2 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Karczuś - punktów: 2 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • spabloo - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraszka - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]

Pasożyt

  • kore - punktów: 18 (4) procentowo: 46.15%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 14 (2) procentowo: 35.9%[/*:m:2fdbchis]
  • pitti_8 - punktów: 10 (1) procentowo: 25.64%[/*:m:2fdbchis]
  • travcka - punktów: 5 (1) procentowo: 12.82%[/*:m:2fdbchis]
  • Carter#15 - punktów: 4 (1) procentowo: 10.26%[/*:m:2fdbchis]
  • Maciek - punktów: 4 (1) procentowo: 10.26%[/*:m:2fdbchis]
  • Lord - punktów: 3 (1) procentowo: 7.69%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 3 (1) procentowo: 7.69%[/*:m:2fdbchis]
  • Daretti - punktów: 3 (1) procentowo: 7.69%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 3 (0) procentowo: 7.69%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • josephnba - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • Fartman - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Miodas - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • firzu - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • bogans - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • DamianOItalianO - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]

Albatros

  • Maciek - punktów: 17 (3) procentowo: 43.59%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 12 (3) procentowo: 30.77%[/*:m:2fdbchis]
  • travcka - punktów: 10 (3) procentowo: 25.64%[/*:m:2fdbchis]
  • loqsh1 - punktów: 10 (1) procentowo: 25.64%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 8 (2) procentowo: 20.51%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 7 (0) procentowo: 17.95%[/*:m:2fdbchis]
  • Jmy - punktów: 4 (1) procentowo: 10.26%[/*:m:2fdbchis]
  • Wesół - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • Fartman - punktów: 2 (0) procentowo: 5.13%[/*:m:2fdbchis]
  • Carter#15 - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Szak - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • artek - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]
  • kore - punktów: 1 (0) procentowo: 2.56%[/*:m:2fdbchis]

Funny Gay Award

  • loqsh1 - punktów: 10 (2) procentowo: 27.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Mich@lik - punktów: 9 (2) procentowo: 25%[/*:m:2fdbchis]
  • Monty - punktów: 9 (2) procentowo: 25%[/*:m:2fdbchis]
  • PI3TR45 - punktów: 5 (1) procentowo: 13.89%[/*:m:2fdbchis]
  • kore - punktów: 5 (1) procentowo: 13.89%[/*:m:2fdbchis]
  • KarSp - punktów: 5 (0) procentowo: 13.89%[/*:m:2fdbchis]
  • Kily - punktów: 5 (0) procentowo: 13.89%[/*:m:2fdbchis]
  • Lord - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • here i'm - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • Graboś - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • chwwd R - punktów: 3 (1) procentowo: 8.33%[/*:m:2fdbchis]
  • jazzmen - punktów: 2 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • Maciek - punktów: 2 (0) procentowo: 5.56%[/*:m:2fdbchis]
  • gimmie - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • travcka - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Me Myself and I - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Kraso - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • ZvierZ - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • emjey23 - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]
  • Keyla - punktów: 1 (0) procentowo: 2.78%[/*:m:2fdbchis]

ROTY

  • Lucasso R - punktów: 46 (12) procentowo: 80.7%[/*:m:2fdbchis]
  • chwwd R - punktów: 32 (6) procentowo: 56.14%[/*:m:2fdbchis]
  • luki15 R - punktów: 18 (1) procentowo: 31.58%[/*:m:2fdbchis]
  • Zajmon R - punktów: 8 (0) procentowo: 14.04%[/*:m:2fdbchis]
  • jingles R - punktów: 4 (0) procentowo: 7.02%[/*:m:2fdbchis]
  • maredbor R - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • KB24 R - punktów: 2 (0) procentowo: 3.51%[/*:m:2fdbchis]
  • Van - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
  • lorak - punktów: 1 (0) procentowo: 1.75%[/*:m:2fdbchis]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem się nominowany w sześciu różnych kategoriach - to więcej niż zgromadziła "Infiltracja" czy "Babel" (chyba) więc powinienem być w miare zadowolony, szczególnie że sześć kategorii to sześć kategorii, aż tylu złych nie ma :lol:

 

gratuluje tym, którym wszyscy inni gratulują

 

 

żebyśmy wszyscy zdrowi byli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pora, żebym i ja odkrył jak głosowałem

MVP

  • Van [/*:m:lgp8wgap]
  • KarSp [/*:m:lgp8wgap]
  • Szak [/*:m:lgp8wgap]
Ale posucha...

Van nie masz konkurencji w tym półroczu. Aktywność, siła argumentu, autorytet. Cholera jakbyś jeszcze czesciej zdejmował różowe okulary jak piszemy o Lakers...

 

Potem długo długo.......długo nic

 

KarSp pisze dużo, prawdziwy z niego albatros :wink: Coraz lepiej się Cię czyta

Szak- raczej powinien być w 6th man, ale z uwagi, ze na prawdę nie miałem tutaj kandydata wybrałem jego. Pisać dużo nie muszę, bo każdy Szaka zna i wielu się na nim poznało jako na jednym z najrozsądniejszych, najspokojniej broniących swojego podwórka forumowiczu.

 

NBA Profesor

  • MuM [/*:m:lgp8wgap]
  • spabloo [/*:m:lgp8wgap]
  • Maxec [/*:m:lgp8wgap]
W tym gronie niewiele się zmienia, więc i moje głosy są takie jak zazwyczaj. Te ksywki to dla mnie wyznacznik wiedzy

 

Wyróznienie dla loraka, który wie pewnie tyle co oni, ale jeszcze za mało dał sie poznac

 

DPOY

  • lorak [/*:m:lgp8wgap]
  • Van [/*:m:lgp8wgap]
  • emjey23 [/*:m:lgp8wgap]
Pierwsze dwa miejsca są ex aequo, kto nie wie czemu niech przewczyta choćby ostanie dyskusje o Suns czy Flashu. Czytac ich posty to przyjemność- chłopaki wiedza jak opierając się na argumentach, a nie na populiźmie przekonywac do swoich racji innych

emjey to wyróżnienie głównie za jego rozsadek i spokój, jak już parę razy pisałem jeden z najrozsądniejszych ludzi tutaj na forum, aż dziw że fan LAL :wink:

 

MIP

brak typów

 

6th Man Award

spabloo [/*:m:lgp8wgap]PI3TR45 [/*:m:lgp8wgap]Maxec [/*:m:lgp8wgap]Tej trójki brakuje bardzo. Rozumiem powody ich nieobecności, ale taka już jest rzeczywistość- starzy oddają forum we władanie młodym, a szkoda, bo bez kilkunastu nicków to forum bezpowrotnie straciło swój urok i swoją siłę

Wyróznienie dla grega00, który w tamtym półroczu bardzo sie uaktywnił a teraz znowu zalepia :wink:

 

Firestarter

  • kore [/*:m:lgp8wgap]
  • Maciek [/*:m:lgp8wgap]
  • Jmy [/*:m:lgp8wgap]
Za jeden specyficzny temat w Innych, ktory jest w górze dzięki nim... :?

 

Najbardziej pomocny forumowicz.

  • Monty [/*:m:lgp8wgap]
  • PI3TR45 [/*:m:lgp8wgap]
  • Greg00 [/*:m:lgp8wgap]
Monte zawsze służy pomocą, można z nim pogadać absolutnie o wszystkim i liczyc na dyskrecję i pomoc!!!

P juz nie raz uratował mi tyłek, jeden z najbardziej spoko gosci tutaj na forum

Greg00 rzuci czasem jakims linkiem, zwłaszcza jeśli chodzi o jakiś art dotyczący historii Jazzu.

 

Avatar Maker

  • wasli [/*:m:lgp8wgap]
  • loqsh1 [/*:m:lgp8wgap]
  • Van [/*:m:lgp8wgap]
wasli od dawna no.1 za mojego avka, którego noszę juz od dłuuugiego czasu i nie znalazłem nic co mogłoby go zastapić na dłużej

loqsh bo dziś zauważyłem u niego fajną furkę w avku

Van- wprawdzie to było dzieło Pietrka, ale to Van dumnie do października nosił tego avka, co mnie osobiście bardzo usatysfakcjonowało :wink: (no offence)

 

Walls Maker

  • brak typów

     

    Pasożyt

    1. Jmy [/*:m:lgp8wgap]
    2. kore [/*:m:lgp8wgap]
    3. firzu [/*:m:lgp8wgap]pierwszemu gdybym mógł zabroniłbym dostępu do komputera, przynajmniej do czasu aż mu kukurydza przestanie sciskać mózg, moze jak go kiedyś odpowiednio dotleni zacznę go tolerowac. Załosny gostek, pozer i nic poza tym...

    kore głównie za populizm i ignorancję wobec faktów, wiem wiem powtarzam się, ale zauważ że nie tylko ja...

    here i'm- musiałem dać trzeciego bo nie chciało zapisac. Za pasozyta się nie uwazaj, ale twoje posty czasami aż proszą się o negację, piszesz coś czego nie potrafisz poprzeć, jedynie w oparciu- "bo moim zdaniem LBJ jest najlepszy i koniec kropka"

     

    Albatros

    • KarSp [/*:m:lgp8wgap]
    • Kily [/*:m:lgp8wgap]
    • loqsh1 [/*:m:lgp8wgap]
    pierwsi dwaj ostatnio po prostu latają po forum

    a losz z sentymentu

     

     

    Funny Gay Awardbrak typów

     

    ROTYbrak typów

     

    Cóż Van gratuluje, byłeś w tym roku bezkonkurencyjny i wreszcie całkowicie zasłużenie przejąłes role głownej postaci na forum. Oby tak dalej. Szkoda tylko, ze oddałem Ci też pole w DPOTY :wink:, ale obiecuje, ze postaram się odzyskac tę nagrodę w najbliższych awardsach :twisted:

    Jeśli ktokolwiek ma jakieś zastrzeżenie co do obsady pierwszego miejsca w MVP to widocznie nie potrafi czytac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za glosy oddane na mnie, w sumie zmiescilem sie w pierwszej dziesiatce, nie wygralem zadnej kategorii (nawet pasozyta) heh coz...

 

joseph: pierwszemu gdybym mógł zabroniłbym dostępu do komputera,

Pisales kiedys w jakims temacie, dobrze pamietam o szufladkowaniu ludzi, pamietasz? Ale jak chcesz w takim tonie to prosze bardzo. Ty zabronilbys mi dostepu do kompa, ja natomiast gdybym mogl zabronilbym ci publikacji swoich zdjec na forum, ktore strasza ludzi. Pisze to calkowicie na powaznie, bez zadnej zlosliwosci.

 

 

przynajmniej do czasu aż mu kukurydza przestanie sciskać mózg,

Lepiej jest miec wlosy na glowie, niz ich (prawie) nie miec, nie sadzisz? Zreszat co ma wspolnego ze soba, to kto jaka fryzure nosi z jego pogladami i wartosciami, ktorymi sie kieruje, hm? Pewnie cos ma (chetnie poslucham) ale nic mi o tym nie wiadomo.

 

moze jak go kiedyś odpowiednio dotleni zacznę go tolerowac

Czyli ze co kukurydza mnie dotleni? Na brak powietrza nie narzekam, wierz mi. A druga sprawa, madre to raczej nie bylo co napsiales. Ale chciales dobrze, rozumiem.

 

Załosny gostek, pozer i nic poza tym...

Jestes, zalosny to prawda. W dodatku zez, nie pozwala tobie na racjonalna ocene innych. Na Twoim miejscu tez bym sie na zlotach nie pokazywal, i dalej ocenial kogos na podstawie zdjec/ pojedynczych wypowiedzi.

 

Pozer, zauwaz, wciaz w kolko to samo powtarzasz. Pozer okey, ale kogo czego? Czy sie komus narzucam, czy szukam aprobaty? Nie znasz mnie to skad mozesz wiedziec, czy pale, pije, cpam, zeby sie "przypodobac innym"

 

Pozer bo sie ubieram tak a nie inaczej (nawet nie wiesz jak, widzailes kilka zdjec, sprzed 2 lat bodaj) bo jest mi bliska kultura afroamerykanska. I coz z tego? Ty czlowieku jestes tak strasznym hipokryta i wiesz tak malo (a juz napewno na moj temat), wydajesz takie osady... Palnij sie w glowke, taka dobra rada.

 

PS. Wszytko co do Ciebie napisalem w uzasadznieniu mojego "typu" to, ze nie przekonales mnie swoja wiedza i legenda, ze zbyt radosnie mi sie twoich postow nie czyta (bo to prawda) A ty mi wyjedziesz z kukurydzami, tlenem, sciskaniem mozgu, pozerami itd?

 

Ty nie tylko masz wade wzroku, ktora uniemozliwia ci racjonalna ocene sytuacji, od ciebie w dodatku az bije infantylizmem, kiedy tylko przeczytam takie uzasadnienie, jak to. Wez sie zastanow nad soba i najlepiej calym swoim zyciem. Przyda sie od czasu do czasu. Potem mozesz sobie paplac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem, głosowane miało trwać do 19 lutego, ewentualnie do 26 jeśi ktos nie moze wcześniej zagłosowac, a już od wczoraj sa oficjalne wyniki.

 

Ale w każdym bądź razie dzięki za wszystkie głosy, zdobyłem nawet jedno srebro. :wink:

Aha i gratulacje dla Vana, który zdetrniozwał josepha, ale zasłużenie bo przez ostatnie pół roku, to Van rzadził na forum i zasłużył na tę nagrodę, natomiast J musi zacząć pisac tyle ile wcześniej, wtedy może znouw zasiądzie na tronie . :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wszystkim za głosy i to, że mój często działający na nerwy styl pisania jednak nie stanął na przeszkodzie i wygrałem w dwóch najważniejszych dla mnie kategoriach nie tylko MVP, ale jeszcze DPOTY zwinąłem Josephowi 8) jeszcze raz dzięki i gratulacje dla pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu czegoś nie rozumiem, głosowane miało trwać do 19 lutego, ewentualnie do 26 jeśi ktos nie moze wcześniej zagłosowac, a już od wczoraj sa oficjalne wyniki.

To proste. Głosowanie trwało do południa 19 lutego co było napisane w pierwszym poście tematu. A mogło być przedłużone jeżeli ktoś by powiedział wcześniej że nie ma go w trakcie głosowanie czy coś i nie może to wtedy by się przedłużyło, ale jak widać nie znaleziono takiej osoby. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za głosy i za docenienie, chociaż mnie nie bylo blisko 3 miesiące. Jestem bardzo zaskoczony, bo nagrodę Najbardziej pomocnego forumowicza to się szczerze mówiąc spodziewałem (warto zaznaczyć, ze drugi raz z rzedu 8) ) ale aż trzeciej pozycji na MVP i trzeciej, a właściwie razem z Mich@likiem drugiej na Funny Gaya naprawdę nie. Dzięki i postaram się nie zawieść w pierwszym półroczu tego roku (będe sie jeszcze bardziej podlizywał, hehe) i mam przy okazji nadzieje, że na forum będzie coraz lepiej, a kłotnie w niektórych tematach czy zbyt serio traktowanie tego typowania, co pokazali własnie Josephnba i Jmy, będą należały do rzadkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zaszczyt być tak blisko Mich@lika w jednej kategorii :wink:

 

Tylko troszke sprawa pomieszana z taką samą ilością głosów to znacyz dostałem tyle samo głosów co dwie inne osoby jednak zamiast znalezc się na tym samym miejscu zostało to podzielone po kolei . Chociaż nie będę się czepiał to w sumie nic takiego ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera dostałem ROTY :D Jestem w szoku :D I jeszcze taka wysoka pozycja w ogólnej klasyfikacji ... Naprawdę nie wiem co powiedzieć - mam poprostu nadzieję, że z każdym dniem na tym forum będę się rozwijał, pisał z sensem przy każdej okazji, wystrzegał słownych utarczek (no czasami może sobie pozwolę :P ) i ogólnie nie będę kimś na tym forum wadzącym :) Gratulacje dla wszystkich moich konkurrentow oraz zwyciezcow w innych "konkurenacjach" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.