Skocz do zawartości

[2023-2024] Draft i Free Agency - komentarze


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj komentujemy cały offseason.

 

Jeśli chodzi o draft, to wszystko zależy kiedy Cichy będzie mógł zrobić ending season i wylosować kolejność draftu. Jeśli zrobi to w miarę szybko, to z draftem równie szybko wystartujemy.

 

Lista zawodników przystępujących do draftu dostępna pod poniższymi linkami:

Lista zawodników

Plik txt z cyferkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe nie powinien mieć 17 lat?

Nie. W realu gdy przystąpił do draftu miał 18 lat, a przynajmniej pierwszy jego sezon był gdy miał 18 lat. Jedynie zawodnicy z draftu 1997 są o rok młodsi, aby zachować różnicę wieku pomiędzy tymi dwoma draftami.

 

Dałoby radę żebym zrezygnował jeszcze z mojej drugiej rundy w drafcie?

Już jest za późno. W momencie gdy ujaniowny zostaje plik z zawodnikami z draftu, rezygnacja z picków przestaje być możliwa. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jak porozdzielać te cyferki tak żeby to było czytelne? Chociażby do Excela.

Przepisać ;). Jeśli chcecie to mogę udostępić Wam plik excelowski z danymi, który służył mi do tworzenia tych zawodników.

http://www.simbasket.com.pl/csv/draft.xls

 

No i aktualny csv gdyby ktoś chciał:

http://www.simbasket.com.pl/csv/2022_23.csv

 

 

Jeśli chodzi o Bena Wallace'a, to draft jest tworzony na podstawie zawodników którzy zostali wybrani w real nba draftach. Wallace'a tam nie było, dlatego nie ma go i w tym drafcie. Przyznam się szczerze, że nie pamiętam dokładnie kto kiedy został wybrany/zagrał pierwszy sezon. A na stronie którą się posiłkuję, nie było go na liście. Jednak nic straconego, Ben Wallace przystąpi najwyżej w kolejnym drafcie. Poza tym, ten draft i tak jest wystarczający silny, że raczej nie odczujecie nieobecności Big Bena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miła niespodzianka z rana !!!!!   Kobe w Houston :smile:

Hehe, jak zobaczyłem wczoraj, że Rockets wylosowali nr 1 i zobaczyłem na ich skład, to spodziewałem się wyboru Kobasa :smile:. Inna sprawa, że gdyby nr 1 mieli Warriors to też mi się wydaje, że Kobe by u nich wylądował :smile:.

 

Ja w sumie się cieszę, że pozostałem z 3 pickiem. Bałem się, że ktoś ktoś właśnie wskoczy wyżej (i tak się też stało), ale o dziwo Pistons (na moje szczęście) na tym wszystkim najwięcej stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.