Skocz do zawartości

NBA Europe Live 2007


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Istambuł 6 października

Wolves - Istambul

 

Rzym 6-7 października

Celtics - Raptors, Raptors - Roma

 

Malaga 9 października

Grizzlies - Unicaja

 

Londyn 10 października

Celtics - Wolves

 

Madryt 11 października

Raptors - Real, Grizzlies - ???

 

Myśli ktoś w ogóle nad wyjazdem? Po Koln ZvierZ powiedział, że w przyszłym roku jedzie na cokolwiek, gdziekolwiek. Tak mi sie podobało, że przyznałem mu rację.

 

Teraz widze, ze miasta fajne, Londyn, Rzym czy Madryt chętnie bym sobie zwiedził, ale tak naprawdę nie jedzie zadna drużyna, ktora bardzo lubię. Celtics i Raptors są fajni, ale reszty nie lubię. Na dodatek nie wiaodmo, czy w październiku w Wolves jeszcze będzie grał KG, a w Celtics PP. Wiec jak dla mnie mecze nieciekawe i sam na to na pewno nie jadę, bo mi się po prostu nie chce...

 

Pytam jednak, bo jeśli ktoś jednak myśli o wyjeździe to wtedy pewnie bym się z taką paczką zabrał, chociażby dla atmosfery i wspólnych wspomnień jak to było w Koln, to zawsze oglądanie NBA na żywo więc nawet jak nie gra ulubiona drużyna, to razem będzie super.

 

Tylko mi nie wyskakujcie, ze dopiero luty :) bo ostatnio było to samo i ci którzy juz na początku roku byli chętni to jechali do Koln, a ci ktorzy nie wedzieli albo było dla nich za wczesnie, to nie jechali. Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hmm, rzeczywiście drużynki nieciekawe za specjalnie ale jak się nie ma co się lubi...

 

Mam takie jedno zasadnicze pytanko. Ile taka imprezka mniej więcej kosztuje bo trochę się tych meczów (nie tylko koszykarskich) za granicą nazbierało i trzeba będzie coś powybierać.

 

W sumie to całkiem chętnie bym się gdzieś wybrał tyle tylko, że właśnie wszystko rozbija się o gotóweczkę. Chociaż jak byście się już tak na poważnie wybierali (w kilka osóB) to raczej bankowo bym się skusił ;) .

 

Sam również byłbym za Rzymem, bo to i mecz chyba najciekawszy i może jeszcze na ASR bym się załapał ;) .

 

Tylko właśnie więcej konkretnych informacji by się przydało.

 

Mam nadzieję, że nikomu by moja obecność nie przeszkadzała, no a jeśli tak to nie będę się pchał na siłę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy to myslę hotel podobnie jak w Koln, czyli w przybliżeniu 30euro za noc (czym więcej osób tym taniej), jedzenie to mały wydatek, można przecież wziąć z domu, no bilety na mecz to zależy czy chcesz czuć przy parkiecie jak zawodnicy się pocą czy oglądać pajęczyny pod sufitem, a samolot to już musisz sprawdzić (chyba, ze masz samochód). Więc za dużo tych czynników, żeby dokładnie cenę określić. No a na miejscu w hali jeszcze jakieś pamiątki, koszulki itp kuszą... ;) Ja powiem, ze jeśli tylko kasa jest to taki wypad jest wart każdego wydanego centa, przynajmniej tak w Koln było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje Londyn. Dobre miasto, dwie wielkie gwiazdy w postaci Pierce'a i Garnetta i przede wszystkim IMO największe szanse na zacięty i bardzo emocjonujący mecz.

 

Co do Rzymu, to też dobra opcja, ale jakoś wolę zobaczyć KG z bardzo lubianym przeze mnie Foye'em czy Davisem, który może zagrać jakieś show, aniżeli Bosha z grupką Europejczyków. No i różnica poziomów obu drużyn wydaje się większa niż w meczu w Anglii. ;)

 

Jakby byli chętni na Londyn, to prawdopodobnie bym się na to pisał.

 

P.S. Szkoda, że moje drużyny (Cavs i Magic) wybierają się do Chin, a nie do Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy chętni do wyjazdu do Rzymu są Fartman, Qba, KarSp, Monty i niezarejestrowany na forum Łukasz, który odezwał się do mnie na GG. Na mojego maila z zapytaniem nie odpowiedzieli jeszcze ZvierZ, Borys (napisałem, bo byli ostatnio).

 

Na stronie nba.com wyczytałem właśnie, że wszystkie bilety na NBA Tour 2007 w Londynie zostały już wyprzedane. W związku z tym proponuje się zebrać i pośpieszyć, dlatego wyszukałem dla Was trochę info:

 

 

 

DATY, GODZINY I MECZE:

 

1) 6 październik 2007, godz. 18.30, Boston Celtics vs. Toronto Raptors

2) 7 październik 2007, godz. 20.30, Toronto Raptors vs. Lottomatica Roma

 

HALA:

 

PalaLottomatica w Rzymie. Info o niej tutaj (jest też odnośnik do włoskiej strony z fotkami), a dodatkowe fotki znalazłem tu i tu.

 

BILETY:

 

Zamówić można tutaj po zalogowaniu. Jeśli ktoś nie ma możliwości, służę pomocą (a właściwie uderzę z tym do kumpli, bo sam nie mam odpowiedniej karty). Znalazłem też numer do jakiegoś włoskiego centrum zajmującego się sprzedażą biletów (+39) 06 370 0106.

 

Ceny są podane z kolei tutaj. Czyli za dwumecz 180, 120 i 55 euro. IMHO hala jest za przeproszeniem hu... bo zaokrąglona, więc nie ma miejsc pod samym parkietem jak to było w Koln. Chyba, że ustawią jakieś krzesełka tam i bedzie to widac po zalogowaniu jak bedzie się wybierać. W każdym razie jeśli nie, to uważam, ze spokojnie można wziąć te za 120 euro i nie przepłacać. Tylko trzeba wziąć po tej stronie na która kamery są skierowane, bo w Koln popelniliśmy ten błąd i wzięliśmy po drugiej, a tak by nas było widac w tv przez wiele minut ;)

 

DOJAZD:

 

Znalazłem wszystkie możliwości lotów (poza liniami LOT bo tam są ceny dla burżujów, hehe). Ceny nie zawierają dobrowolnego ubezpieczenia (od 35 zł w Central Wings, około 50 zł w WizzAir). Przypominam, ze każdego dnia mogą się zmieniać o kilka złotych. Z doświadczenia znajomych, którzy latają regularnie z Irlandii do Polski wiem, że z Central Wings trzeba uważać, bo często na ostatnią chwilę zmieniają godziny albo nawet dni lotów, przynajmniej na ww. kursie. Można też niektóre z tych poniższych lotów zarezerwować dzień czy dwa wcześniej albo później to są czasami tańsze (np. WizzAir łącznie ponad 120 złotych) no ale nie warto, bo przecież trzeba wtedy więcej noclegu wziąć.

 

Katowice -> Rzym

Daty: 5 październik - 8 październik

Linie: WizzAir

Cena: 378 zł

 

Gdańsk -> Rzym

Daty: 6 październik - 9 październik

Linie: Central Wings

Cena: 326 zł

 

Warszawa -> Rzym

Daty: 6 październik - 8 październik

Linie: Central Wings

Cena: 476 zł

 

Wrocław -> Rzym

Daty: wylot 3 październik, powrót 10 październik

Linie: Central Wings

Cena: 296 zł

 

Łódż -> Rzym

Daty: 5 październik - 8 październik

Linie: Central Wings

Cena: 89 euro (~335 zł)

 

Kraków -> Rzym

Daty: 5 październik - 8 październik

Linie: Central Wings

Cena: 326 zł

 

INNE OPCJE DOJAZDU:

 

Zostaje jeszcze oczywiście zebranie się i jazda czyimś autem (ra_d z Przemkiem w Koln nie narzekali) lub wyjazd autobusem dla sado-machistów (pewnie coś koło 40 godzin). Autobus to musicie już sprawdzić z Waszych miast.

 

Jest też organizowany wyjazd za 1200 złotych (łączna cena z biletami, podróżą, ubezpieczeniem i wyżywieniem) o którym przeczytałem tutaj. Pamiętać tylko trzeba, że w takiej sytuacji nie ma właściwie możliwosci wpłynięcia na to, jaki bilet chcecie zamówić, gdzie mieszkać i ile czasu wolnego macie (Borys w Koln się przekonał) więc właściwie szansa na spotkanie sie z innymi forumowiczami będzie tylko w hali na przerwie meczu (kiedy lepiej zajmować się czymś innym ;) ).

 

NOCLEG:

 

Tylko rzucilem okiem bo poszukać chyba lepiej jak już będą bilety ;) Wpisałem tylko w Google i znalazłem za 46 euro (2 noce w pokoju 6-osobowym) czyli około 175 zł. Ale pewnie są i tańsze no i będzie trzeba patrzeć na położenie.

 

 

TO CHYBA WSZYSTKO, ŻYCZĘ ZDECYDOWANYM SZYBKICH DZIAŁAŃ I W RAZIE CZEGO PISZCIE TU NA BIEŻĄCO JAK SPRAWY SIE MAJĄ BO WARTO TO WSPÓLNIE ZROBIĆ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja się piszę na wyjazd, 100% potwierdzone więc moge zabrać 3-4 osoby samochodem: wyjdzie tanio bo avensis diesel więc wygodnie a pali ok. 7 litrów ropy jak na autostradzie wdepnę. zestaw muzyczny nieżle chodzi więc transport z Torunia via Warszawa via Wrocław ew. Łodz lub Katowice możliwy.....

nie mam szans kupić biletu przez net więc mogę zrobić przelew: Monty pomożesz??????

ps. ma ktoś prawo jazdy aby wspomóc?

ps2. jazda będzie szybko bo 2,2 VD 180KM ma swój urok :wink:

ps3 nie mam jakiś haterowskich uczuć więc nie ma ograniczeń fanowskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na tej stronie z biletami.

 

Metodą prób i błędów (jak ja nie cierpię Włochów!) ;) wyszło na to, że za każdy zamówiony bilet trzeba doliczyć 11 euro jakiejś opłaty. Przy zamówionych 5 chyba spada to do 9 albo 8 euro. Miejsc nie można wybrać (w sensie rzędu i dokładnego miejsca) ale jak sie zamawia kilka (w tej samej cenie), to są obok siebie. Bilety odbierze się w dniu meczu w kasie. Dalej już nie klikałem, ale myślę, że spokojnie kartą kumpla zapłacę. Na dniach mu o tym powiem :lol:

 

Jak ktoś nie ma ma możliwości płacić jak ignazz to mogę to zrobić za niego, potrzebuje tylko dokładne imię i nazwisko takiej osoby z numerem telefonu no i kasę bym wolał jednak z góry z tego względu, że na euro trzeba to przeliczyć, aczkolwiek jak ktos w tej chwili nie ma tyle to się dogadamy.

 

Ja biorę bilet za 120 euro, myślę, że w piątek/poniedzialek warto je kupić i do tego czasu każdy chetny da mi znać. No bo nieważne kto tą kartą bezie płącił, ja c zy jakiś Qba czy ktoś inny kto ma, warto wziąć naraz dla wszystkich chetnych żebyśmy byli obok siebie, a nie porozrzucani po hali. Co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja lecę, chyba, ze ignazz wpadnie po mnie do Irlandii. Więc musicie znaleźć czwartego do gabloty, chyba, że w trójkę chcecie. Albo Borys się zgodzi. Ale bilety już można zaklepywać powoli, są 4 w takim razie. No ale poczekajmy do weekendu zeby jak ktoś się zgłosi, to zamówić obok siebie. Ktoś inny ma kartę czy ja mam dla wszystkich brać?

 

PS. Borys nie da rady, wiec została nas czwórka + ten Łukasz co się odezwał na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty beda minimalne bo na terenie Polski tankuje "służbowo" co minimalizuje koszty polskie do zera a zagraniczne -650km

podejrzewam że beda 3 tankowania do maxa to się robi kwota poniżej 200pln na lebka plus jakieś tam winiety ale tu rozważe kupno chyba rocznych więc to mój koszt :wink:

telefon kontaktowy 601-233-612

tył mam trzysobowy wygodniej w 2 ale jesli tniemy koszty to mi nie przeszkadzają razem 5 :idea:

 

ps. Monty nastepny weekend jestem w Londynie więc zapraszam na 'herbatę" a samochodem po Ciebie nie wpadne tylko dlatego że nie lubie ruchu lewostronnego choć jako fan żuzla skręty w lewo ok.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to git, w niedzielę kupuję bilety tylko niech wszyscy co chcą się zdeklarują, napiszą za ile i kasę skombinują ;) Tylko będę miał okazję zrobić to jednorazowo, więc żeby nikt po tym terminie się nie obudził z ręką w nocniku. Najlepiej na maila napiszcie to konto podam.

 

Fajnie, ze tak sprawnie poszło.

 

PS. Ignazz ja jestem w Irlandii, a nie UK, ale możemy na herbacie w połowie drogi sie spotkać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.