Skocz do zawartości

NBA Europe Live 2007


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

NBA EUROPE LIVE TOUR 2007

 

Zapraszamy do wziecia udziału w jedynym takim widowisku w roku.6 i 7 października 2007 roku w Rzymie odbeda sie dwa towarzyskie mecze druzyn NBA : TORONTO RAPTORS I BOSTON CELTICS.Organizowany przez nas wyjazd odbędzie w dniach 4-9 pazdziernika 2007, obejmowal bedzie przejazd autokarem,ubezpieczenie,nocleg i oczywiscie dwa wspomniane mecze.Cena calej imprezy wynosi okolo 1200 zlotych(ostateczna kwota podana zostanie w momencie poznania ostatecznej liczby uczestnikow)i obejmuje wszystko czyli transport,ubezpieczemnie,nocleg oraz bilet na obydwa mecze.Cena samych biletow wynosi 120 Euro.Sa to bilety za miejsca oznaczone kolorem żółtym,a sektory o które się staramy to A7, A10, A15, A18.Jesli ktos wolalby tańszy bilet w cenie 55 Euro za miejsca oznaczone kolorem szarym,to istnieje taka możliwość.Mozliwe zwiedzanie Rzymu lub uczestnictwo w imprezach okolicznosciowych zwiazanych z turniejem NBA EUROPE LIVE.Limit miejsc wynosi 45.Wszystkie informacje uzyskac mozna pod numerem tel. 516 072 045 oraz 600 691 595 a takze piszac na mat_zatorski@o2.pl

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja taka

Zobaczmy ilu jest chetnych na kompletna impre autokarowa i je[li nasza samochodowa czworka obnizy znaczaco koszty to dolaczymy aby innym nie psuc zabawy

Je[li do jutra si nie zgadamy to po staremu zalatwiamy u montego bilety i jedziemy samochodem

Monty kiedy masz death line na kase? Posc sms z nr konta jutro je[li decyzja |e zamawiamy u ciebie

Jutro ok 14 zdzwonmy si i podejmiemy decyzje

 

Kasa licze |e 200 to kosz 2 stron plus ewentualnie winiety gdyby roczne byly koszmarnie drogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie autokar odpada. wolę już na rowerzez fartmanem na bagażniku i magic'iem na wentylu jechać.

Ta ja tez nie jade autokarem wiem jak wygladala podroz na litwe i serdecznie podziekuje za taka opcje... wogole zaczynam sie coraz bardziej sklaniac do opcji samolotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, do rzeczy. Bilety kupuję w niedzielę. Zainteresowani muszą napisać do tego czasu na maila sixers[malpa]gazeta.pl swoje imię, nazwisko i nick oraz numer telefonu dzialajacego za granicą no i oczywiście który bilet chcą (55, 120 czy 180 euro). Podam wtedy w odpowiedzi numer polskiego konta WBK na który proszę przelać daną kwotę po kursie WBK (http://dlaciebie.bzwbk.pl/10019 - dzisiaj 3.70 PLN). Jak pisałem wcześniej bilety będziemy wg. tej strony odebrać na miejscu w kasie (stad potrzebuje Wasze dane i telefony, żeby nie było później problemów). Jak już kupie dam tu znać jak to wyglądało, tzn. czy imienne były czy wszystko na mnie jako na płacącego.

 

Jeśli chodzi o mnie to mam lot do Rzymu z Dublina w piątek (będę na miejscu 16.35), a powrót we wtorek o 21.40 wiec będę dodatkowe dwa dni na zwiedzanie ;)

 

Kto chce tym autokarem lecieć to niech się zdecyduje, bo jak kupie te bilety to nie będzie juz odwrotu, jak ktoś zrezygnuje to musi zastępcę w swoim zakresie znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no wlasnie. Z tym, ze transport lepiej miec ogarniety bo ja np na samolot sie nie pisze.

 

Ok, niepotrzebny balagan sie tu zrobil. Sytuacja jest taka, ze Monty dolatuje z Irlandii a ignazz bierze bryke i zabiera reszte. A bilety wszyscy kupuja "u Monty'ego" (hheh fajne okreslenie) :wink:

 

PS Nie odbierajcie tego, ze sie rzadze nie tak to mialo brzmiec, chcialem jasno napisac i uporzadkowac jakby co. Pzdr.

 

EDIT

Kurde tak sie napalilem na ten wyjazd ale musze sobie to wszstko tak na spokojnie jednak przemyslec. Dam znac jutro pewnie albo w sobote czy w koncu pojade czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej jeśli chodzi o moją podróż chodzi to wybrałem jednak samolot. wydaje mi się jednak bardziej komfortową opcją, może nie tańszą ale szybszą i pewniejszą.

 

edit:

 

jeśli chodzi o Fartmana to potwierdził, że leci ze mną, więc jeśli chodzi o jakieś autokary czy samochody nie bierzcie nas pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiatr nam w oczy. Okazało sie, ze kumpel który miał mi kartę udostępnić żeby te bilety kupić, ma kartę ale polską, nie irlandzką. To oznacza, że część kasy muszę przelać do Polski, co trwa około 5 dni roboczych. Pójdę jeszcze w poniedziałek do banku, może to zrobią z miejsca i będę mógł kupić bilety w poniedziałek wieczorem, ale jesli nie, to te 5 dodatkowych dni będzie trzeba odczekać i bilety kupię w następny piątek, czyli za tydzień od dzisiaj. W każdym razie kase mam dopiero moją, Łukasza (spoza forum) i Qby więc reszta niech się pośpieszy, bo ten poniedziałek może wyjść.

 

PS. Kfadrat - szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelalem ci siano Gumalicious :P Daj znac czy doszlo czy znowu zdefraudowales (jakkolwiek to sie pisze :| )

Jeszcze nie, pewnie dlatego, ze jest weekend. Jak dzisiaj nie dojdzie to dopiero w poniedziałek. Ignazza też jeszcze nie doszła wiec w sumie to opóźnienie widzę wiele nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.