Skocz do zawartości

NBA Europe Live 2007


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak niestety nie jade bo po 1 nie wiadomo dokladnie jak z transportem a po 2 to jednak za drogo troche i mialbym malo kasy na wakacje...

 

wiec moze za rok, wtedy wezme to pod uwage w swoich wszystkich planach bo teraz to jednak wszystko ustalalem na goraco no i tak wyszlo.

 

takze sorry za balagan, ktorego narobilem swoimi wypowiedziami ;) i do zobaczenia za rok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qba i ignazz, wasza kasa jeszcze nie doszła, ale myślę, że to tylko kwestia godzin i jak wrócę wieczorem z pracy to będzie. Reszty już jest.

 

Przelew udało się przyśpieszyć i bilety zamawiam jutro w godzinach wieczorno - nocnych ;) Dam znać po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiatr nam w oczy... Zapomnieliśmy o tej oplacie za zamówienie biletów, o której pisałem na drugiej stronie tego tematu chyba. Wyszło 50 euro, czyli przez 7 osób wychodzi nieco ponad 7.10 euro na łebka.

 

http://img2.imagetitan.com/img.php?imag ... ed-158.jpg

(na dole to jest Fee Web - jeszcze biletów nie kupiłem wiec na rzędy nie patrzcie)

 

Będziecie mi musieli dopłacić ale to poczekamy aż jutro bilety kupię i każdemu indywidualnie napiszę patrząc ile kasy wcześniej wysłał ile ma mi dopłacić, bo ignazz wysłał trochę więcej chyba, Qba mniej więc przynajmniej obliczę wszystko tak że będziemy kwita co do centa. Jest też oplata niecałych 24 euro za przelew ale to już moja sprawa ze musiałem z irlandzkiego konta na polskie więc biorę to całkowicie na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie (no dobra, tylko Panowie) chciałbym oficjalnie ogłosić, że bilety do Rzymu zostały właśnie kupione! Dziękujcie mi i kumplowi Mirkowi, który użyczył nam karty i musiał dwa razy do mnie samochodem po 22 śmigać, żebyśmy to zrobili ;) Ale do rzeczy...

 

Bilety dostaną: Fartman, Qba, Ignazz + kumpel, Monty oraz Piotrek z kumplem (oboje spoza forum, ale oni tylko sobota i inne miejsca). Czyli nas będzie pięć osób i mamy miejsca w sektorze B27 rząd F krzesełka 10-14. Wybrać nie było można, przypominam, żeby nie było na mnie ;) A wspomniana dwójka ma sektor C12 rząd F i G krzesełko 19.

 

Potwierdzenie dostałem na maila, wydrukuje sobie, żeby nas nie oszukali czasem ;) Odbiór biletów nie wcześniej niż 2 godziny przed meczem w kasach, na mój dowód. Więc będzie się trzeba spotkać wcześniej wszyscy razem, ale to już obgadamy przy kombinowaniu z noclegiem kiedy sie okaże, ile osób się pisze na wspólny pokój/namiot.

 

Podaje jeszcze rozkład miejsc (tutaj) i screen z rachunkiem (tutaj). Za jakieś pół godziny zedytuje post i dokładnie napiszę kto ile musi dopłacić i dlaczego.

 

 

 

 

CZARNA LISTA DŁUŻNIKÓW

czyli mało przyjemny edit na koniec ;)

 

Jak widzicie bilety nie kosztowały 120 euro tylko 122 (a te drugie 32 zamiast 30). Do tego doszło 50 euro opłaty (fee web) dla tych złodziei za zamówienie, o czym już wspominałem przy próbie pierwszego kupna biletów. Wyszło 7 biletów, czyli 50 : 7 jest 7.14 euro. Czyli każdy musi dopłacić za każdy jeden bilet który zamówił 2 euro + za każdy jeden bilet, który zamówił, 7.14 euro co daje razem 9.14 euro. Euro stało wtedy po 3.85 złotego. Niektórzy (ignazz) zapłacili więcej, inni (Qba, Piotrek) mniej więc dokładnie rozpisuje kto ile jest winien. Prosze wszystkich o przelanie tej kwoty na moje konto. Jeśli ktoś w tej chwili nie ma tyle kasy bo się nie spodziewał dopłaty (sam się nie spodziewałem) to niech mi na PM lub maila napisze, że zapłaci mniej więcej w takim i takim terminie. Nie ma problemu i termin dowolny, ale to tylko dla tych co nie mają teraz.

 

 

 

Piotrek z kumplem:

32+32+7,14+7,14=78.28e x 3,85zł = 301zł (zapłaciłeś 215, dopłata 86zł - na głowę 43zł)

Ignazz z kumplem:

122+122+7,14+7,14=258.28e x 3,85zł = 994zł (zapłaciłeś 950, dopłata 44zł - na głowę 22zł)

 

Qba

122+7,14=129,14e x 3,85zł = 497zł (zapłaciłeś 450zł, dopłata 47zł)

Fartman

122+7,14=129,14e x 3,85zł = 497zł (zapłaciłeś 462zł, dopłata 35zł)

 

 

 

 

PS. Wszystko chyba jasne i jawne, ale sprawdźcie jeszcze bo nikt nie jest nieomylny. Nocleg zacznę szukać po weekendzie bo najadłem sie sporo stresu z tymi przelewami, brakująca kasą i awarią strony i teraz muszę się odstresować. Chętnych do pomocy przy szukaniu zapraszam na GG, ale po niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAKWATEROWANIE

 

Czas zacząć szukać noclegu, chyba, że śpimy w namiocie lub pod mostem. Po pierwsze chciałbym, żeby wszyscy chętni na wspólne zakwaterowanie zgłosili się. Fartman, Qba i ja jesteśmy w trójkę. Ignazz napisz czy dołączasz do nas z kolegą czy szukacie coś na własna rękę, do Piotrka też napisałem. Trzeba to na wstępie ustalić żeby wiedzieć ilu osobowego pokoju szukać bo to też z ceną i dostępnością jest związane.

 

No i po drugie - szukanie. Napisałem już do matta z zapytaniem, gdzie oni śpią. Z tego co znalazłem na TEJ i TEJ stronie są całkiem ok oferty.

 

Znalazłem też stronę http://www.noclegrzym.pl/ tylko tu nie ma lokalizacji i dokładnych cen, wiec nie wiem czy pisać na podany adres mailowy bo w sumie powyższe propozycje są chyba ok? Qba też coś szukałeś, jak masz coś fajnego to dawaj. Dobrym pomysłem wg. mojego znajomego, którego wypytywałem, jest też pójście do Empiku i poprzeglądanie dobrego przewodnika po Rzymie bo tam ponoć są namiary na bardzo tanie spanie. Ktoś sie tego podejmie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We współpracy z Kubusiem znaleźliśmy kilka odpowiednich miejsc z dobrym dojazdem i najtańszymi cenami.

 

 

Bramka numer 1:

Hostel Termini

http://tinyurl.com/35yfjf

Dołączona grafika

 

 

Bramka numer 2:

Hostel Casa Olmata

http://tinyurl.com/3d7c7g

Dołączona grafika

 

Bramka numer 3:

Yellow House

http://tinyurl.com/3379lf

http://tinyurl.com/2wtss3

Dołączona grafika

 

 

Bramka numer trzy wygląda najkorzystniej cenowo i lokalizacyjnie, ale jeszcze im maila muszę wysłać z zapytaniem, czy mają łóżka tylko podwójne, czy zwykłe też ;)

 

Generalnie jakbyśmy w piątkę wszyscy pisali się na nocleg to wyniesie to ok 74 euro za trzy noce na głowę w Yellow House + ewentualne opłaty dodatkowe, które jak już wiemy z doświadczenia, lubią się pojawiać. Zabukować trzeba wcześniej płacąc przez net zaliczkę, która wynosi ok. 120 euro (na miejscu dopłaca się resztę całego rachunku).

 

Dlatego ignazz - daj znać czy z kumplem jesteście chętni, bo jak nie to my (Fart, Qba i ja) bierzemy trójkę, co nas wyniesie około 94 euro + oplaty bo sześcioosobowy pokój (pięcioosobowego nie ma) jest sporo tańszy niż trójka czy dwójka.

 

Dla zainteresowanych info o metro jeszcze: http://metro-stacja.com/rzym.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawa z hotelem wygląda tak: Dostałem wszystkie dane. Całkowity koszt trzech nocy w pokoju 6-osobowym wynosi 450 euro, jest nas pięciu czyli wychodzi po 90 euro na głowę. Z tego muszę zapłacić 210 euro zaliczki teraz, resztę płacimy na miejscu przy zameldowaniu.

 

Nie wykluczam znalezienie szóstej osoby, mam już nawet taką na oku ale to dopiero się wyjaśni krótko przed wyjazdem i najwyżej na miejscu będą zwroty kasy dla Was od tej osoby.

 

Proponuję taką opcję: ja teraz płacę za siebie 90 euro + 25 euro (bo wziąłem nockę dla siebie dodatkowo w jakimś pokoju dzielonym na piątek), jakaś osoba z Was też mi tyle przesyła za swój nocleg (ignazz?). To jest 205 euro. Pozostali na miejscu zapłacą każdy za swój nocleg, z czego ja biorę 5 euro, a reszte daje właścicielce i wszystko się zgadza.

 

Albo druga, jak wam nie pasi to każdy (ignazz + kumpel, Qba, Fartman) przesyłają mi teraz 90 euro i z właścicielką rozliczam sie tylko ja, a wy macie spokój.

 

A więc...? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysylam 1000pln co by stresu nie bylo reszte po przylocie

btw czy ktos chetny ma Mistrzostwa Europy w Hiszpani????

Yoyoyo jakie 1000pln? :shock: Jeszcze nie doszło, wiec jeśli nie wysłałes jeszcze to zapłać mi tylko 90 euro za siebie (345 zł po dzisiejszym kursie) lub podwój tą sume jak chcesz też za kumpla i jesteśmy kwita. A raczej za siebie przelej mi 340 zł bo ostatnio było o 5zł za dużo za bilety na mecz. A jak już przelałeś to dostaniesz zwrot, no chyba, ze reszta dla mnie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.