Skocz do zawartości

Buty na tartan dla pg


n1ko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałem się zwrócić do bardziej obeznanych osób w tym temacie a mianowicie poszukuje butów (do około 250zł) na tartan, zazwyczaj gram na pg/sg. Chociaż w 99% jest to "rozgrywający" dlatego poszukuje butów lekkich , przewiewnych no i wytrzymałych. Raczej jestem jednym z tych którzy stawiają na zwinność , przyspieszenie a niżeli siłowe i masywne rozwiązania dlatego poszukuje butów lekkich o dość mocnej przyczepności do podłoża. Znalazłem kilka modeli jednak nie wiele o nich wiem. Przeczytałem sporo tematów z tego forum jak i z innych ale ostatecznie nie odnalazłem dla siebie "idealnej pary butków" .

Dodam ,że mam dość małą stopę a mianowicie rozmiar 42 a wcześniej grywałem w zwyczajnych trampkach teraz postanowiłem zainwestować w buty do kosza .

 

Zaciekawiły mnie buty z serii "Team Hustle D7" od nike'a , wizualnie  wyglądają dość przeciętnie co bardzo mi odpowiada , staram się unikać wszelkich rodzajów dodatków , przywieszek , zaczepów itp. ale jedyne co udało mi się ustalić o tych butkach to to ,że są dla dzieci , chociaż na kilku stronach typu pro-baller, czy sklepkoszykarza widziałem moją rozmiarówkę. Dlatego czy na forum jest jakiś użytkownik takich butków? Jeśli tak to proszę o kilka słów na ich temat :)

Tutaj link do butków http://www.pro-baller.com/index.php?route=product/product&path=20_64&product_id=1085&sort=p.price&order=ASC

 

Kolejnym ciekawym produktem wydają się być butki od adidasa z serii D Rose'a Crazy Lighty oraz adizero tylko dziwią mnie te wielkie przeceny na te buty większość tych produktów jest przeceniona z np 400zł do 170zł i podobnie dlatego chciałem się spytać o co chodzi? Jakaś wakacyjna wyprzedaż czy po prostu te modele zwyczajnie nie schodzą ? Z forum dowiedziałem się o nich ,że potrzebują chwilkę czasu aby się rozbić i dopasować do stopy ale ogólnie są ok , stąd moje pytanie . Dlaczego jest taka przebitka cenowa tej serii ??

Tutaj pierwszy lepszy przykład : http://sklepkoszykarza.pl/?md=products&id_p=25157&name=butyrose-35& z prawie 700zł przecena na 180zł . 

 

Być może ktoś z Was ma jakieś inne modele godne polecenia spełniające w/w wymagania dla mnie? Jeśli tak to będę bardzo wdzięczny za wszystkie propozycje :)

 

 

PS: Z góry przepraszam za tą ścianę tekstu :) wiem ,że nie wszystkim chce się czytać kogoś wypociny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Miałem Crazy Light 2 but bardzo lekki dobre czucie podłoża ale w moim przypadku strasznie obcierał kostki, sprzedałem bo nie mogłem w nich grać, przed zakupem proponuję przymiarkę (ja brałem z allegro w promocyjnej cenie ok 180PLN). Najczęściej ostre przeceny dotyczą końcówek serii, modeli z lat poprzednich albo nietypowych rozmiarów, przeważnie tych na duże stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te Crazy Lighty prezentują się dość ciekawie :) tylko czy poradzą sobie na tartanie? Nie zetrą się za szybko? Słyszałem ,że butki od D.Rose'a są przeznaczone tylko i wyłącznie do gry na hali. A czy jest ktoś kto może powiedzieć kilka słów na temat tych Nike Team Hustle D7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.