Skocz do zawartości

Fantasy NFL Yahoo!


Kily

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje 22 kwietnia sierpnia sobota, o godzinie 10 rano, kucio nie swiruj ze swietujesz od 10 rano. Od 11 rano mozesz tez swietowac...

Jak nie będzie do końca tygodnia sprzeciwu to zostaje.

 

Gramy h2h? Z playoffami czy bez? Kiedy draft? Jaki roster budujemy (proponuję 1 QB, 2 WR, 1 RB, 1 TE, 1 RB/WR/TE, 1 K, 1 Defense/Special Teams i 6 na ławkę)?

 

W ogóle jak jest wowo to jest nas 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 1rb? Ostro sobie poczynacie, ale to dobrze, cos innego. Kto ma nawet niesmiale plany rezygnacji, nawet jak bedzie mial wynik 0-10 to niech od razy spada na drzewo i "powaznych" ludzi nie denerwuje, na takie podchody to ja nie mam czasu. Ustawic roster w FF to akurat 2 minuty.

Ps- wnioskuje komisyjnie zeby wowo usunal swoj podpis, bo co to czytam to leje, wlasnie malzonke obudzilem a jeszcze 7 rano nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15sek to za malo, czasami komp ci zwolni czy siec sie zawiesi jak przeskakujesz miedzy ikonami i powiedzmy masz gotowy wybor rb a tu typ jeden wybor przed toba ci go podbiera. Musisz skakac np na wr czy te i znalezc tego wlasciwego, jeden z twoich najgorszych pomyslow kucio na tym forum :) 30 sek to minimum.

Co do postu Ciszy to faktycznie male rostery i tylko 10 grajacych spowoduje ze bedziemy mieli super star teamy, przemyslcie to panowie wlodarze ligi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Nawet gdyby mieć picki na samym końcu draftu, to przy tym układzie szłoby zrobić sensowną ekipę. Więc widzę 3 opcje:

1) dodajemy do tego co jest (1 QB, 2 WR, 1 RB, 1 TE, 1 RB/WR/TE, 1 K, 1 Defense/Special Teams i 6 na ławkę) jednego fleksa;

2) dodajemy 1 WR i 1 RB;

3) 1 i 2 na raz.

 

Którą bramkę wybieracie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za małe te rostery, mało rookiech będzie branych pod uwagę, żadnych sleeperów itd. Willson podpisał kontrakt 87/4. Bobby Wagner dodał tweeta coś w stylu Can't keep everyone. Kam Chancelor także chcę hajsu, late picki grające dobrze naoglądały się Ballers z The Rockiem i chcą hajsu, ale akurat im się należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gramy w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski, 1qb, 2wr, 2rb, 2flexy, 1te, 1k, 3 ind defensorow, ale ja akurat wole cale defensywy. Tam jest 60sec na draft i wszystko sie w godzince zamyka pomimo 12 ludzi i dosc rozbudowanych rosterach. Ale mi pasi i 3wr i 2 flexy, ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie debiutujemy z tą ligą, więc wybieramy opcję łatwiejszą, czyli całe defensywy. Ew. za rok możemy pomyśleć o temacie indywidualnych defensorów.

 

1 QB, 3 WR, 2 RB, 1 TE, 2 RB/WR/TE, 1 K, 1 DEF/ST, 6 B - to jest ostateczna wersja draftu (jak ktoś chce protestować, to szybko i z argumentami)

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo draftu to 22 w sob prawdopodobnie bede mial I zmiane w robocie :neglected:

Draftujeny o 10 rano!

 

Skład się da ustawiać do przodu, ale nigdy nie wiadomo co kontuzje i inne niespodzianki przyniosą. Generalnie te kilka minut w każdym tygodniu warto poświęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.