Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że ten kanał ma pewne "atuty", które mnie zainteresowały. Nie wiem co było między początkiem, a końcem.

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCVWLT9xnO2V1dtdSe7S5aaw

Niestety ona ma tak dziwną i wkurwiającą manierę w gadaniu, że po 30 sekundach nie pozostaje nic innego jak wyłączenie filmiku.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, żebym grubo miał dojebać but:

1 mi z Cartmanem made in czajna wyjeżdża, co to albo śmieszny ma być albo ma zakamarki internetu zwiedzać. Darknet madafaka co to hakuje pentagon liczydłem

a drugi, maj fejwryt kucio, wrzuca top model z kasztanówą co to udaje, że w życiu czegoś tak dużego jak big mac nie widziała. jadąc gimbazą "by się odwróciła jak ją waliłem w dupę to by big mac jej nie dziwił"

 

2 girls 1 cup byśta wrzucili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Znacie Miecia? Obecnie nie znam nic lepszego na YT - gość jest k**** niemożliwy.

 

 

 

 

to tylko przykłady, acz zacne, ogólnie czeka Was xx godzin nieustannej beki(tak myślę) bo tego jest fhuj

 

 

Dla mnie jest to totalna beznadzieja. Koleś gada o nieistotnych rzeczach i w dodatku tak zamulony i bez ładu że klęska. 

Zastanawiam się co może być w tym zajebistego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No mnie też takie kanały nie kręcą. Serio, co to za pomysł - wziąć jakiś beznadziejny film i go zhejtować. Dno i kilometr mułu. 

 

Pomysł dobry jak każdy inny, tacy Fanboy Flicks czy Chris Stuckmann potrafią robić to z humorem. Nie dość, że ten cały Masochista nie ma nic ciekawego do powiedzenia, to na domiar złego przez fatalną dykcję tak naprawdę nie sposób go słuchać. Technicznie też jest słabo (echo).

 

Jeśli ktoś z Was, jak to mówią niedobitki dresiarzy z mojego osiedla, interesuję się grą w gitary, to polecam kanał CME. Kupa fajnego sprzętu prezentowana w ciekawy sposób.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich fanów Miecia; Miecio gotuje!!!

 

Reszta ludziów bez poczucia humoru niech scrolluje dalej i niech nie nabawia się bólu (czy jak kto woli bulu) odbytu...

 

https://www.youtube.com/watch?v=5iu3oD1qUWc

 

Edyta!!11!!!11!

 

Miała być zupa piwna Magdy G. ale mi się linki pojebały :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=pXQaqC9wUDo

Edytowane przez Przemek_Orliński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.