Skocz do zawartości

Co dobrego na Youtube ?


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ten filmik ma 300 tys wyświetleń ? Przemek ?

 

Ładnie piszesz o wartości filmu, napisz proszę (ale niezbyt górnolotnie proszę) jaka jest wartość tego filmu i gdzie jest ta nieuchwytna dla mnie warstwa humorystyczna ?

 

Ależ oczywiście. 

 

Jeden Pan gra tu typowego Ala Paczino po koksie, a drugi typowego Boba Deniro (pamiętasz, że jestem z Bobem na Bob nie?) na zejściu który próbuje uspokoić tego pierwszego, ale niestety nie mogą oprzeć się pokusie tańczenia i śpiewania sparafrazowanego tekstu piosenki pod wpływem napojów wyskokowych i pewnie innych substancji...

 

Miłego dnia i mam nadzieję, że pomogłem!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ten filmik ma 300 tys wyświetleń ? Przemek ?

 

Ładnie piszesz o wartości filmu, napisz proszę (ale niezbyt górnolotnie proszę) jaka jest wartość tego filmu i gdzie jest ta nieuchwytna dla mnie warstwa humorystyczna ?

 

Nieuchwytna z jednego powodu, mianowicie wszedłeś do DŻANGLI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie imprezuję z koksem więc pewnie stąd mój brak zrozumienia. Tak to jest. Nie znam kontekstu i myślę, że patrzę na dwóch kretynów, potem poznaję kontekst i okazuje się... że nie jestem tolerancyjny i oceniam ludzi, bo dalej patrzę na dwóch kretynów. Długa droga przede mną

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie imprezuję z koksem więc pewnie stąd mój brak zrozumienia. Tak to jest. Nie znam kontekstu i myślę, że patrzę na dwóch kretynów, potem poznaję kontekst i okazuje się... że nie jestem tolerancyjny i oceniam ludzi, bo dalej patrzę na dwóch kretynów. Długa droga przede mną

 

Nigdy nie byłeś "w stanie nieważkości" i nie robiłeś głupot? Nie mówię o wrzucaniu tego do sieci, ale tak prywatnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłeś "w stanie nieważkości" i nie robiłeś głupot? Nie mówię o wrzucaniu tego do sieci, ale tak prywatnie? 

Zdarzało mi się robić różne rzeczy w stanie nieważkości i dlatego przestałem do tego stanu doprowadzać, nie służy mi to. Ale nie mam nic przeciwko, jeśli ktoś lubi to może nawet i w moim towarzystwie.

 

Ale to co Ci Panowie uprawiają nie rozbawiłoby mnie nawet gdybym sam był w stanie nieważkości. Nie czuję kontekstu więc z tej strony mnie nie wezmą, talentów aktorskich/scenicznych mają na minusie więc z tej strony również. Oglądanie patologii przestało mnie bawić jakiś czas temu, chyba w momencie w którym koledzy pokazali mi przedstawienie się uczestników pierwszej edycji Warsaw Shore, a utwierdziłem się w tym po obejrzeniu wywiadu lufy z bonusem BGC.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.