Skocz do zawartości

słucha ktoś metalu?


kaczor50

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2.06.2023 o 22:47, Wujek Wójcik napisał:

Ktoś śmiga do Łodzi na Pantere w poniedziałek? (cover band Pantery;) ale zacny)

Ręka w górę kto był!

Krótki recap...

  • Subterfuge - nie wiem, nie widziałem, stałem w kolejce po koszulę Pantery...
  • Flapjack - jak na early support zagrali całkiem fajny koncert - dużo energii, świetna oprawa wizualna
  • Illusion - na scenę wyszło trzech wujków Cześków z młodszym kolegą, którzy konkretnie roz(bej)ali - świetny koncert... było ***** ***, były dedykacje dla kurdupla i konfederatów; znajdzie się na forum grono userów, którzy z pewnością pobiegliby potem do sklepiku, żeby sobie kupić po koszulce zespołu
  • Crowbar - Kirk Windstein to jeden z moich bohaterów dzieciństwa i jeden z najlepszych riffmaister'ów wszech czasów... niestety wiek robi swoje - poruszał się jakby miał z 60 lat; koncert fajny, brzmienie super ciężkie, ale ogólnie grane było "w trybie supportu"
  • Hatebreed - jeden z tych zespołów, które są bardzo znane, a ja nigdy ich nie słuchałem... fenomenalny koncert - giga energetyczny; Jamie Jasta to fantastyczny frontman i jako jedyny z trójki głównych gwiazd zadał sobie trud, żeby nauczyć się kilku pozdrowień po polsku (na koniec nawet pozdrawiał Łódź).

No i potem na scenę wyszła PanterA... Mam na koncie naprawdę wiele koncertów z udziałem największych powerhorse w branży (Metallica, Slayer, Rammstein, Megadeth, Agnostic Front, Napalm Death among others), ale to był bez dwóch zdań jeden z najlepszych na jakim byłem. Phil Anselmo to frontman na miarę Lemmy'ego, Hetfielda, Osbourne'a, Halforda czy Dickinsona. Mimo że z uwagi na wiek i kontuzję kręgosłupa snuł się po scenie, miał fantastyczny kontakt z publicznością. Zakk zagrał jak Dimebag. Charlie Benante to klasa sama dla siebie. No i nawet Rex - który wyglądał jakby właśnie wyszedł z obozu jenieckiego, wypadł naprawdę dobrze. 

My personal highligths: Becoming, Suicide Note 2, This Love i War Nerve (zagrany na żywo po raz drugi lub trzeci raz ever). Phil oprócz krzyków i wrzasków świetnie zaśpiewał This Love i Planet Caravan (w tym drugim Zakk powinien zagrać na akustyku). Bardzo ładnie i subtelnie oddano cześć braciom Abbott - najpierw w szalonym intro pod Regular People, potem w nostalgicznym Planet Caravan.

Generalnie napiszę tak - PanterA to PanterA. Różni ludzie mogą (reip)dolić kocopoły że coverband etc. ale byłem, widziałem i fuck off...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka to była, co tu mowić bark nakurwia, kark też, gardło zdarte jak Sasha Grey w najlepszych latach, zajebioza. Phill dużo lepsza forma niż jak go widziałem w Wawie w 2008, perkman grał jak Vinnie (a ma 60 lat!), Rex i Zakk bez zarzutów, ten drugi nie gra tak tight jak Dime więc nie do końca bym powiedział, że zagrał jak Dimebag ale i tak grał zajebiście plus tez ma juz level superstara jesli chodzi o metalowa scene. Jeden z lepszych koncertów na jakich byłem i tak niech se gadaja, ze to cover band itp...trza było być w młynie to by zmienili zdanie.

Na minus organizacja całego festiwalu, jak juz sie raz wlazlo do hali to nie było opcji wyjścia, nalewac piwo ludzie po amputacjach lepiej by nalewali, momentami z nagłośnieniem różnie choc całościowo git. Ludzie z telefonami - jednak myślałem, że metalowa polska publika odpuści sobie teleofny i zabirze się do roboty, a sporo się zmienia, znak czasu, rozumiem fotka dwie ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jakby ktoś nie wiedział co kupić koledze metalowcowi pod choinkę, to w grudniu wychodzi oficjalna malowanka... Cannibal Corpse: https://eyesoremerch.com/pre-order-the-official-cannibal-corpse-colouring-book-release-date-1st-december-2023/

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to oto (uwaga, są tacy co mogą uznać to za drastyczne):

 

Cannibal_Corpse_colouring_page_1__94714.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.