Skocz do zawartości

[2015/16] Keeper League


air_mj

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj yahoo otworzyło sezon fantasy NBA i nie tracąc czasu odnowiłem naszą ligę.

Proszę Was o potwierdzenie uczestnictwa i o zalogowanie do ligi.

Gdyby ktoś chciał odpuścić niech szybko da znać to poszukamy następcy.

 

Wybieramy 10 keepers do końca września, draft ustalimy pewnie w pierwszej dekadzie października.

 

Zapraszam do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za. Kiedyś była taka opcja i moim zdaniem była fajna. W ostatnim sezonie w jednej z drużyn miałem jednocześnie 5 kontuzjowanych graczy i żadnego pola manewru. Możliwość przesunięcia kogoś na IL i dobrania w tym czasie jakiegoś FA daje pewien luz w takich sytuacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw dodatkowemu slotowi na kontuzjowanego gracza. Na 13 ludzi w składzie, mamy aż 3 na utilu i 5 na benchu, chyba nie musimy już sobie zabawy ułatwiać. Ja cały zeszły sezon grałem bez PG. Jeśli się zadba, żeby skład mieć w miarę szeroki i w takiej sytuacji można wykręcić dobry wynik.

Edytowane przez Andrew23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw, szczególnie że nasza liga to keeper i albo ktoś walczy o pudło albo zbiera polamancow i tankuje. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko.

Jestem przeciw, szczególnie że nasza liga to keeper i albo ktoś walczy o pudło albo zbiera polamancow i tankuje. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciw, szczególnie że nasza liga to keeper i albo ktoś walczy o pudło albo zbiera polamancow i tankuje. Nie można mieć ciastka i zjeść ciastko.

A ja uważam, że właśnie w keeperze dodatkowy slot jest przydatny, bo w normalnej lidze, jeśli ktoś z Twoich graczy złapie kontuzję wykluczającą go do końca sezonu, to po prostu wywalasz go i bierzesz kogoś innego. W keeperze, jeśli to dobry zawodnik, nie pozbędziesz się go. Jeśli coś takiego przydarzy się kilku zawodnikom, jesteś ugotowany. Ja tak miałem w zeszłym sezonie, gdy na dobre połamali się Noah i Jennings, a na dłuższy czas wypadli Westbrook i Gay. W tym samym czasie któryś z mniej ważnych graczy też się popsuł i zostałem z ośmioma sprawnymi zawodnikami. Nie upieram się, że dodatkowy slot musi być, ale moim zdaniem zwłaszcza tu mógłby być przydatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W lidze widzimy się w komplecie z zaszłego sezonu :smile:

Do końca września proszę o zaznaczenie keepers na yahoo.

Termin draftu ustawiłem na środę 7 października o 21:30.

Dajcie znać gdyby Wam nie pasował to zrobię ankietę.

Edytowane przez air_mj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.