Skocz do zawartości

Ligi Roto 2015/16 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W LIGACH JEST JUZ KOMPLET, WIEC ZAPISY SA NA LISTE REZERWOWYCH.

To daje nastepujace mozliwosci:

- jesli zbierze sie 15 osob [teraz jest 0] bedzie mogla powstac dodatkowa pelna liga,

- w razie znikniec ludzi po draftach bedziecie mogli ich zastapic,

- w przyszlym roku wysle prywatna wiadomosc z informacja o rozpoczeciu organizacji.

 

W tym watku niech sie zapisuja osoby zainteresowane dolaczeniem do wielopoziomowych rozgrywek fantasy NBA w formule Roto + Aukcja, ktore co roku trwaja od pazdziernika do polowy kwietnia. Na najblizszy sezon mamy w sumie 10 lig i 150 grajacych osob czyli w praktyce dolaczasz na poziom IV w przyjetej drzewkowej strukturze rozgrywek.

 

Jak ktos ma jakies pytania odnosnie gry czy rozgrywek niech najpierw sprawdzi czy nie ma odpowiedzi w FAQ dla debiutantow http://www.e-nba.pl/topic/3012-faq-dla-debiutantów-w-fb/] oraz Regulaminie [http://www.e-nba.pl/topic/3015-regulamin-lig-roto/], a jak nie ma to niech bez skrepowania zada pytanie w watku pod tym pierwszym podanym linkiem. Ten drugi jest istotny rowniez dlatego, ze dolaczajac zgadzacie sie na przestrzeganie zasad opisanych w regulaminie.

 

A tak poza tym, witamy i zyczymy dobrej zabawy ;-)

 

W 2015 dolaczyli do rozgrywek:

hermman89;2

johnnymnemonic;0

Slaw441;2

rk18tw;4

KapitanPlaneta;3

krisss;1

ArtZ;14

airmax;3

bartolTe;0

internista;0

adrian277;0

iglo13;0

Agnelll;0

Mikowal83;2

byme;0

MJ1;0

tmac1_81;3

ozzy110;0

armands;0

ksajd;0

jurass;0

sokolinek;0

striker27;11

Sachs;6

bankrut;0

Globson The Bulldog;0

andrzej_badgirl;3

czarek_d;3

kemizo;0

kubollowsky;0

immortal_87PL;2

maniejj;0

seether10;1

iverson12;0

Big Tree;0

Wojtas1989

Bors25

jacobsman13

cieglo

jared

sebasto

Szyman8

tomgrady

Falki

gramek

kwaball

szogo

eLJot

Regis

JaK

 

Lista Rezerwowa:

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się.

Pierwszy raz grałem w 2006 w head-to head i byłem 5-ty (po playoffach) na 10 drużyn.

W 2007 znowu grałem w lidze head-to-head i byłem 1-szy ale z tego co pamiętam gracze nie angażowali sie specjalnie w gre więc nie było trudno wygrać tą lige.

Od tamtej pory już nie grałem. W systemie Roto zwłaszcza z draftem na zasadach aukcji grałbym pierwszy raz.

Edytowane przez Mikowal83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.