Skocz do zawartości

Ligi Roto 2015/16 NOWE zgloszenia


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ze nie chce, trzeba sprobowac czegos nowego, po prostu zawsze gralem weza i czuje sie tu pewniej. Gralem jeden sezon na espn ale nigdy poprzez forum wiec teoretycznie to bylaby moja pierwsza przygoda

Nam najbardziej zależy na tym żebyś nie zniechęcił się w trakcie sezonu bo to psuje innym grę. Pisząc 

 

Chętnie bym dołączył. Istnieje możliwość dołączenia do ligi gdzie wybiera się nie poprzez aukcje? Jeśli nie to trudno dołączę do tej z aukcją :smile:

 

nie budujesz zaufania, że przetrwasz z nami cały sezon aktywnie, tym bardziej, że na sznurówce chcesz się dołączyć do ligi ze swoim ulubionym draftem snakeowym...obym się mylił bo miło byłoby mieć kolejnego aktywnego gracza.

 

...

 

zresztą sam zaczynałem tak jak Ty od wężyka, który wydawał mi się jedynym dobrym rozwiązaniem, aż nie spróbowałem aukcji:) 

Powodzenia.

Edytowane przez Lew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się ! Z chęcią zagram ;)

 

Zgłaszam się jak jest miejsce

Sprawdzcie skrzynke wiadomosci...

 

W zwiazku z tym mamy juz komplet! OD TEJ PORY ZAPISY SA NA LISTE REZERWOWYCH co daje nastepujace mozliwosci:

- w razie znikniec ludzi przed draftami bedziecie mogli ich zastapic,

- w przyszlym roku wysle prywatna wiadomosc z informacja o rozpoczeciu organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem nick air_mj w zapisach i juz sie ucieszylem, ze jednak dolaczyles ;-) A tu zwykle ogloszenie... buuuuuu!

 

A propos, mala aktulizacja organizacyjna bo niby zebralismy komplet, ale jedna osoba gdzies zniknela, wiec nagle ta lista rezerwowa zmienia sie w dalsze poszukiwania GMow... zapraszamy! ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczylem nick air_mj w zapisach i juz sie ucieszylem, ze jednak dolaczyles ;-) A tu zwykle ogloszenie... buuuuuu!

 

A propos, mala aktulizacja organizacyjna bo niby zebralismy komplet, ale jedna osoba gdzies zniknela, wiec nagle ta lista rezerwowa zmienia sie w dalsze poszukiwania GMow... zapraszamy! ;-)

Ok wiLQ, zrobię Ci tą przyjemność i zagram :smile:

Dopisz mnie do 5 ligi :smile: , ale w zamian oczekuję 3 zgłoszeń do FBL#2: http://www.e-nba.pl/...oorganizacyjny/

Edytowane przez air_mj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiLQ, zrobię Ci tą przyjemność i zagram :smile: Dopisz mnie do 5 ligi :smile:

Akurat do IV, ale serio piszesz czy zartujesz?

 

ale w zamian oczekuję 3 zgłoszeń do FBL#2:

Przeciez to nijak nie zalezy ode mnie czy ktos ma ochote na fantasy points czy nie...

natomiast co zalezy to, ze ogloszenie nie zostalo usuniete... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagram, mam tylko nadzieję, że mój występ nie okaże się żartem :smile:

Wow, to super niespodzianka ;-)

Tzn szkoda, ze sie zdecydowales przypadkiem i tak pozno bo technicznie to jestes na liscie rezerwowej...

A praktycznie sytuacja jest taka: jeden zapisany GM zniknal bez odzewu i dolaczenia do ligi, ma czas do czwartku o godzinie 13 i jesli do tego momentu sie nie pojawi wskoczysz na jego miejsce. Pasuje Ci draft 25 października o godz 21:30?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, to super niespodzianka ;-)

Tzn szkoda, ze sie zdecydowales przypadkiem i tak pozno bo technicznie to jestes na liscie rezerwowej...

A praktycznie sytuacja jest taka: jeden zapisany GM zniknal bez odzewu i dolaczenia do ligi, ma czas do czwartku o godzinie 13 i jesli do tego momentu sie nie pojawi wskoczysz na jego miejsce. Pasuje Ci draft 25 października o godz 21:30?

Nie chcecie grać ze mną w points to zagram z Wami w roto :smile:

25 w niedziele miałem mieć inny draft, ale zapowiada się na zmianę terminu, więc się dobrze złożyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze jest możliwośc zapisania się to chętnie zagram :smile:

Jasne, ale teraz to tylko na liste rezerwowa... co daje nastepujace mozliwosci:

- w razie znikniec ludzi przed sezonem bedzie mozna ich zastapic,

- w przyszlym roku wysle prywatna wiadomosc z informacja o rozpoczeciu organizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie mnie na rezerwę, jeśli przed draftem zdarzy się absencja - z chęcią rozpocznę wspinaczkę :smile:

Tak dla jasnosci, w tym momencie zeby kogos zastapic PRZED draftem to musialby sam zrezygnowac [na co bym raczej nie liczyl], wiec wg mnie realne szanse na zastepstwa pojawia sie dopiero PO drafcie danej ligi gdy ktos opusci wybieranie druzyny i nie da znac co sie stalo ani przed ani po.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.