Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2015/16


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest stan na dzień dzisiejszy? 16 na zielono i 3 niezdecydowane osoby... minimum jednego rookie trzeba koniecznie znaleźć.

 

Wysłałem maile do Szulima, dr_kosy i Maćka9020....

Znalezienie 1-2 nowych graczy nie będzie problemem, bardziej martwię się brakiem odzewu od ms9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek z tego co pamiętam napisał, że kończy grę.

 

Odezwu od ms9 raczej nie będzie, a nawet jak będzie to nie będzie chciał być kolejny rok komiszem.

Taka jest moja opinia, bo jak widać nie ma na to czasu.

 

Proponowałbym się już teraz zastanowić nad wyborem nowego komisza.

 

Proponuję Marca albo jakiegoś uchodźcę z afryki. Poziom obsługi ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Dzięki za zaufanie ale wolałbym aby ligę prowadził ktoś innny - mac, piotreksuper bądź antek.
Mam mało czasu na zabawę a komishowanie wymagać będzie paru chwil więcej przy kompie:>

Nie pozwolę jednak by liga upadła także jeżeli nie będzie chętnych do kierowania ligą to pokróluję,

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z wielką niechęcią muszę wyjść na poszukiwanie wymian, bo po wywaleniu zbędnego bagażu i tak jestem 0,95 nad kreską. Więc kogoś z mojego srebrnego składu będę musiał wywalić.

 

Schroder, Gallo, Lawson, DeRozan, Iggy -> kogoś na pewno się pozbędę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ms9 , w fbx2 po prostu go wymienilismy nie mogac doczekac sie odpowiedzi od niego. nie chce nic sugerowac, ale niech komisz pomysli nad tym :smile:

 

@obi, poczekaj z wymianiami aż nowy zrobia mini draft :smile: moze wtedy sie za kogos dogadamy ;)

 

ms9 to ikona Fb i Fbx-a więc zaczekałbym jeszcze parę dni. Czy mini draft nie przeciągnie nam rozpoczęcia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko fppg


 


 


4) Gorgui Dieng 42,00


5) Donatas Motiejunas 33,60


8) Terrence Ross 23,00


12) Derrick Williams 17,70


 


na handel. 


 


za wszystko. znudziły mnie ich ryje i "lepsza zła zmiana niż żadna" więc z każdym pohandluje, popisze ale maks 2-3 posty bo po przeżyciach z balugraną moje zszargane nerwy nie wytrzymają.


albo deal albo nara


Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego w pierwszym poscie nie ma składów wszystkich drużyn? ;d

 

 

btw. mam miejsce w salary, przyjmę gosci wartosciowych w kwiecie wieku i młodych.

NIe zdażyłem ogarnąć wszystkich drużyn..... ale to zajmę się tym dzisiaj wiczorem:>

 

 

ms9 to ikona Fb i Fbx-a więc zaczekałbym jeszcze parę dni. Czy mini draft nie przeciągnie nam rozpoczęcia??

 

Ja także jestem za tym by poczekać na ms9.... Mam nadzieję, że wróci głodny gry i komiszowania.

Pomagam w sytuacji kryzysowej ale nie mam czasu by angażaować się w grę ponad kierowanie swoją drużyną i wypowiadanie się w sprawach dotyczących ligi.

 

Moim zdaniem powinniśmy zrobić tak:

Czekamy na odpowiedź kosy i ms9. Kosę dopadnę bo działam w tej sprawie na kilku frontach:> a w międzyczasie trzeba zwerbować chętnych do gry.

Po decyzji kosy i wyliczeniu picków draftowych możnaby zrobić młodym menago mini draft.... Dałoby to ms9 ddodatkowe godziny na odzew (jego drużynę bym zostawił i najwyżej za 2-3 tygodnie przejmie ją ktoś), nowi dzięki temu że sami wybrali sobie ludzi mieli by większą chęć do gry a my dealowalibyśmy sobie do woli:>

Po mini drafcie zrobilibyśmy rookie draft a jeżeli do swojego wybory ms9 nie odezwałby się dostałby gracza z autopicku i po sprawie.

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.