Skocz do zawartości

Temat organizacyjny 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

Pomału będzie trzeba myśleć o końcu zapisów...

 

Oczywiście wszyscy są dołączeni do gry.

 

Wyślę jeszcze zbiorowego PW do pozostałych i będzie trzeba ogarniać skład lig.

 

Nie znam do końca zasad obowiązujących jak Mar to wszystko fajnie ogarniał, ale tak sobie myślę, iż np. w przypadku rezygnacji pierwszeństwo miała pierwsza drużyna nieawansująca z niższej ligi, dalej najlepszy ze spadkowiczów itd. Żeby uniknąć sytuacji, że np. 6 drużyna by wchodziła klasę wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaracje się to w miarę szybko ogarnąć, bo już mamy październik. Więc niby tylko/aż niecały miesiąc do startu ligi, a my tutaj jeszcze nawet nie znamy składów lig. Nie mówiąc o przyłączeniu się do ligi na yahoo, dograniu terminu draftu, itp.. Więc ruszajmy z tym, bo cały wrzesień czekamy na te deklaracje. Co uważam za lekką przesadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No toście tero ale wymyślili... a całe lato żyłem z nadzieją, że się utrzymałem w jedynce :/

 

Wycofała się osoba z ligi, czyli jakby na to nie patrząc... zajęła ostatnie miejsce w naszej grupie, czyli cała reszta przesuwa się o miejsce wyżej...

 

no, ale co ja tam przecież wiem...

 

edit:

i co ja patrzę dalej... dwie się wycofały... i oczywiście fuhrer mówi spadek, to spadek! i koniec.

 

aaaa i nie mówcie mi, że najpierw ustawiacie tabele po spadkach i awansach i z tego robicie potem dalsze korekty, bo akurat chytry zadeklarował o zaraz po zakończeniu sezonu, że go nie będzie!

Edytowane przez obi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzemo, MJ, ja wiem, jak było, pytanie tylko, czy tak być powinno...

 

Żeby nie było - napisałem do Mara tą propozycję, ale na razie zero odzewu.

 

Obi - rozumiem niezadowolenie, ale trochę luzu. Spadłeś sportowo. Poza tym z tym fuhrerem... nie wiem do kogo to było, ale radziłbym trochę opanowania. Zaiste teraz niewiele trzeba by rzucać podobnymi sformułowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie zmienia zasad w trakcie gry, do tej pory zawsze tak było, że awansowały drużyny z niższych lig niezależnie od tego, ile ich było. Przecież sam nie uważam tego za dobre rozwiązanie, powinna być zachowana pewna równowaga.

 

Jeszcze nie wiem jak zrobię, mam nadzieję, że Mar się odezwie i wspólnie coś uzgodnimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rozwiązanie archaiczne i mało racjonalne - piszę to jako użytkownik i mam do tego prawo.

 

Szkoda, że Mar napisał na forum, ale nie odpisał na PW, nie zapodał swojej argumentacji - piszę jako użytkownik i mam do tego prawo.

 

Natomiast oczywiście przyjmuję te zasady, nie będę się wychylał przed szereg i nawet nie chcę.

 

PW rozesłane do pozostałych, oczywiście ci, którzy chcieli się zgłosić, już się zgłosiły, ale tak dla formalności. Długo czekać już nie będę i zaczniemy ligi na dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.