Skocz do zawartości

Temat organizacyjny 2015/16


bulek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tylko właśnie jeśli tak jest, to dlaczego, ci, którzy już spróbowali aukcji, tak bardzo chcą snake'a?

 

Moze nie wszystkim on az tak pasuje jak Ci sie wydaje ;)

 

Generalnie no ja wybralem snake'a, bo skro gram w to iles lat i zawsze gralem tym systemem, wkoncu doszedlem do fb1 (no w sumie az tak dlugo to nie zajelo :P ) to dziwne zebym sobie wybral nagle aukcje w ktorej nie uczestniczylem, w zasadzie kopiac sobie grob w tym momencie ;)

I nie mowie ze aukcja nie jest lepsza, kiedys pewnie sprobuje i kumam ze snake jest prostszy ale gadka o tym ze losowanie ustawia lige jest smieszne dla mnie, zwlaszcza ze poziom zawodnikow sie wyrownuje, teraz nie jest pewne ze jak masz Lebrona to wygrywasz bo rownie dobrze teraz gra Westbrick, davis, Harden...wymieniac dalej? i to tylko pierwsza runda, dalej tez jest wyrownanie; jest inaczej niz jeszcze ze 3-4 lata temu. A to ze ktos nie umie wygrac z 9-10 pickiem to dla mnie wynik tylko i wylacznie slamazarnego managerowania. No prosze Was, nikt mi nie wmowi ze jak mam 9 pick to jest po mnie.

Tak ze wszystko super, aukcja moze i jest lepsza, ja z oczywistych powodow jej nie wybralem bo nie po to awansowalem zeby od razu spasc (jeszcze dwie ligi aukcja-snake mialaby jakis sens, ale komu sie chce w to bawic). Jednak co do tego ze los/draft ustala kolejnosc na koniec to nie moge sie absolutnie zgodzic, zwlaszcza ze roznice w poziomie zawodnikow zacieraja sie zkazdym kolejnym rokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Oczywiście, że tak! Chciałem już sam założyć temat organizacyjny, ale zauważyłem, że rok i dwa lata temu pojawiał się mniej więcej w ten nadchodzący weekend, więc odpuściłem i może ktoś z właściwych ludzi to ogarnie.

 

No worries!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.