Skocz do zawartości

[Liga E-NBA H2H] MASTER LEAGUE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

To może zróbmy jeszcze jedną ankietę już tylko z tymi dwoma terminami i ta data która zostanie wybrana będzie wiążąca, mi osobiście czwartek totalnie nie pasuje, ale nie znaczy to że będę kwestionował wybór większości. Jest jeszcze trochę czasu, może osoby, które do tej pory nie brały tych dat pod uwagę tym razem się zastanowią i wybiorą dla nich mniejsze zło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnego terminu nigdy się nie znajdzie. Trzeba do iść na ustępstwa.

W tej lidze akurat protonowana 20 jest dla mnie idealną, ale tydzień później będę miał 2.15h później draft i po prostu w pracy będzie trzeba jakoś dzień przeżyć :)

Najważniejsze by możliwie najwięcej gmów było online na drafcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że udało się już 9 osobom zaznaczyć opcję , ewidentnie bardziej pasuje czwartek 22.10 co jest o tyle dobre że będzie to już blisko do rozpoczęcia sezonu :) 

 

Nie napisałem do kiedy można głosować - jestem za tym aby to było maksymalnie do wtorku 22.09 do godziny 20:00 :)

Uznam też że osoby które do tego czasu nie zagłosują po prostu dostosują się do większości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje fluber , choć chciałem dać czas poza weekendem dla osób które nie są wtedy na forum :)

 

Dobra, teoretycznie może być remis, choć jest to prawie niemożliwe więc ustalamy termin draftu na :

 

22.10 od godziny 20:00

 

niech każdy zapisze i sie postara być lub w ostateczności znależć zastępstwo . A w najgorszym wypadku przynajmniej ustawić liste kolejności aby totalnego automatu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.