Skocz do zawartości

Sezon 2015/16 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi I w sezonie 2015/16

Po zeszlorocznych wynikach w jej sklad wchodza [po myslniku nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

 

wiLQ [komisz] - woLF-Pack

Zodd - Ferajna

pumeks - NEVERWINS

Masud/Artur - Zdunia Squad

Evitacre/Pablo - Holy Grail

mac - Anthony mac Randolph

Benon - BasketBoli

marcos - Unstoppables Bulls

Slawekmroz - Florida Pensioners

--------- awansowali ----------

fluber - Six Sigma

grubs/Berdziu - Berdjusza

Chicken2/Chicken Team - Chicken Team

sooobi/Bartek - sama-sama

MKA/Marcin - MKAllstars

matek/Mateusz - Underrated

 

[gogalq bylby w tej lidze gdyby dal znak zycia w trakcie organizacji, a tak zostal zastapiony grubsem].

 

W lidze jest w sumie 15 GMow z czego w tym sezonie najnizszych 6 miejsc spada na poziom II drzewka

[ktory zostanie wymieszany na podstawie zajetych miejsc zgodnie z pytaniem 25 regulaminu].

Dodatkowo wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

 

Ustalony termin Draftu to 19.X. o 22:15. Wszyscy potwierdzili, ze im pasuje.

 

Link do ligi na Yahoo - E-NBA Roto 15/16 Liga I

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grubs się do draftu dostosuje?

Na szczescie tak.

Co prawda bedzie musial sobie poprzestawiac sprawy, ale zapewnial, ze nie ma opcji zeby go nie bylo i na 100% bedzie.

 

Oby wszyscy w rozgrywkach mieli takie podejscie to ustalenie wspolnej daty byloby duzo latwiejsze ;-)

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde późno troche ten draft, jeszcze gdyby to był wąż to nic, ale tutaj pewnie trzeba się nastawiać na jakieś 3h, nie dalo by się tego przesunąć na wcześniejszą godzinę?

Nie daloby sie bo Slawek konczy o 22. A innych terminow nie ma. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w wyznaczonych przez mnie cenach zarezerwujecie mi Kurę i Antoniego D. to możemy się umówić, że zaczniecie wcześniej a ja dołączę.

Tak z ciekawosci, jakie to bylyby ceny? Bo jesli caly budzet to mozna sie zastanowic, ale pewnie krzykniesz sobie takie promocje, ze wtedy nie bedzie powodu by zaczynac wczesniej ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[gogalq bylby w tej lidze gdyby dal znak zycia w trakcie organizacji, a tak zostal zastapiony grubsem].
wat?
czekałem na zapisy, ale rozwin ten watek plz
Troche nie fair sie zachowales, zadnego pw nie dostalem. Zagladalem tutaj raz na jakis czas, lecz nie mialem tyle czasu zeby czytac wszystkie watki. Wracam miesiac przed rozpoczeciem sezonu i juz nie ma dla mnie miejsca :) super

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[gogalq bylby w tej lidze gdyby dal znak zycia w trakcie organizacji, a tak zostal zastapiony grubsem].

wat?

czekałem na zapisy, ale rozwin ten watek plz

Troche nie fair sie zachowales, zadnego pw nie dostalem. Zagladalem tutaj raz na jakis czas, lecz nie mialem tyle czasu zeby czytac wszystkie watki. Wracam miesiac przed rozpoczeciem sezonu i juz nie ma dla mnie miejsca :smile: super

Jak się nie czyta maili (osobiście wysłałem), nie czyta forum i olewa system, to tak się to kończy. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie czyta maili (osobiście wysłałem), nie czyta forum i olewa system, to tak się to kończy. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie.

Maili nie czytam to fakt, natomiast sprawdzałem co jakiś czas forum lecz tyle jest tych wątkow ze najzwyczajniej nie zauwazyłem tematu z zapisami. Liczyłem tez z będe miał chociaż jakieś powiadomienie na koncie a tu nic. Teraz sprawdzając widać że byłem uwzględniony w wiadomościach prywatnych jednak trzeba było w nie wejsc, bo powiadomienia nie było. Trochę przykro że tak po prostu mnie wywalacie zwłaszcza że gram tutaj co roku i brałem udział oraz pomagałem w organizacji pierwszej edycji, a przez to ze miałem cięzki miesiąc, cale starania z zeszłego roku poszły na marne. 

Czyli co, jeśli chce zagrać to muszę zaczynać od 4 ligi? Nie ma możliwości dodać mnie po prostu dodatkowo do ligi, bez wyrzucania grubsa? Do daty draftu oczywiście się dostosuje. Spędziłem prawie cały poprzedni miesiąc w pracy pracując na dwa etaty i zapomniałem żeby wejść na forum potwierdzić udział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialem juz na privie, ale skoro temat jest i tutaj...

 

czekałem na zapisy, ale rozwin ten watek plz

Troche nie fair sie zachowales, zadnego pw nie dostalem.

to jest bzdura, dostales mnostwo PMow z forum. Na pewno masz w skrzynce "Organizacja rozgrywek i lig Roto" z 30 sierpnia [gogalq - Odczytano: dziś, 11:05 ] gdzie bylo 21 postow oraz "Przypomnienie" z 13 wrzesnia [gogalq - Odczytano: dziś, 11:04 ] z 4 postami, ktore bylo dokladnie tym o czego brak mnie oskarzasz.

 

Zagladalem tutaj raz na jakis czas, lecz nie mialem tyle czasu zeby czytac wszystkie watki. Wracam miesiac przed rozpoczeciem sezonu i juz nie ma dla mnie miejsca :smile: super

Nie wiem jak mozna zagladac do tego dzialu i nie zauwazyc kilkunastu watkow na sezon 2015/16...

 

Liczyłem tez z będe miał chociaż jakieś powiadomienie na koncie a tu nic. Teraz sprawdzając widać że byłem uwzględniony w wiadomościach prywatnych jednak trzeba było w nie wejsc, bo powiadomienia nie było.

Aha, czyli zbyt wiele oczekiwalem zakladajac iz wejdziesz w prywatna wiadomosc o zapisach do ligi... oraz w ta o przypomnieniu i automatycznych zastepstwach...

 

Ponadto jesli nie otrzymales informacji o tych wiadomosciach na maila to oznacza, ze wylaczales ta opcje bo ja wszystkie dostaje.

 

Czyli co, jeśli chce zagrać to muszę zaczynać od 4 ligi? Nie ma możliwości dodać mnie po prostu dodatkowo do ligi, bez wyrzucania grubsa? Do daty draftu oczywiście się dostosuje. Spędziłem prawie cały poprzedni miesiąc w pracy pracując na dwa etaty i zapomniałem żeby wejść na forum potwierdzić udział.

Przed chwila napisales, ze zagladales raz na jakis czas, a teraz, ze wcale... zdecyduj sie z ta linia ataku.

 

Problem co z tym zrobic jest skomplikowany bo kazda zmiana w I powoduje efekt w 8 ligach jednoczesnie...

wg mnie najlepsze co mozna wykombinowac to zebys zastapil kogos kto zrezygnuje/zniknie w nastepnym sezonie, a i to byloby czysta improwizacja, ktora trzebaby ustalic.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o atak, zaglądalem na forum przez całe wakacje i nic się nie działo. Potem najzwyczajniej nie miałem czasu zeby się porządnie wyspać i zapomnialem o forum. Dzisiaj mam wolny dzień od bardzo dawna więc i jestem. Nie sądziłem że będzie już po ptokach. 

 

Problem co z tym zrobic jest skomplikowany bo kazda zmiana w I powoduje efekt w 8 ligach jednoczesnie...
wg mnie najlepsze co mozna wykombinowac to zebys zastapil kogos kto zrezygnuje/zniknie w nastepnym sezonie, a i to byloby czysta improwizacja, ktora trzebaby ustalic.

Za rok... Tak jak pisałem, do rozpoczęcia sezonu nadal prawie miesiąc a Ty piszesz że nic nie da się zrobić. Odstawmy może emocje na bok, bo zdaje sobie sprawę że pewnie za mna nie przepadasz, najzwyczajniej bardzo chciałem tutaj zagrać wiem że trochę to teraz wszystko komplikuje jednak liczyłbym na jakiś wyjatek. Jestem z wami już 4-5? lat i w kazdym roku brałem udział. Szkoda ze tak szybko mnie skreśliliscie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem co z tym zrobic jest skomplikowany bo kazda zmiana w I powoduje efekt w 8 ligach jednoczesnie...

wg mnie najlepsze co mozna wykombinowac to zebys zastapil kogos kto zrezygnuje/zniknie w nastepnym sezonie, a i to byloby czysta improwizacja, ktora trzebaby ustalic.

Ale tu nie ma co improwizować. Procedura jest opisana tak jasno jak tylko się da. Punkty 26 i 29 regulaminu IMO wyczerpują temat. Deadline na potwierdzenie udziału upłynął 20 września, więc teraz wszelkie naginanie przepisów będzie otwieraniem furtki, której otwierać nie należy.

I tak jak szkoda mi gogalq, tak wolałbym żeby musiał mozolnie odpracować swój błąd niż żebyśmy co roku mieli organizować Sąd Koleżeński (oraz nasze ulubione ankiety), który będzie wyrokował w kolejnych wyjątkowych sytuacjach. Shit happens.

Za rok... Tak jak pisałem, do rozpoczęcia sezonu nadal prawie miesiąc a Ty piszesz że nic nie da się zrobić.

Nieznajomość prawa szkodzi.

 

 

Odstawmy może emocje na bok, bo zdaje sobie sprawę że pewnie za mna nie przepadasz, najzwyczajniej bardzo chciałem tutaj zagrać wiem że trochę to teraz wszystko komplikuje jednak liczyłbym na jakiś wyjatek. Jestem z wami już 4-5? lat i w kazdym roku brałem udział. Szkoda ze tak szybko mnie skreśliliscie :/

Przestań próbować robić z tego efekt jakiejś indywidualnej niechęci. To nie ma znaczenia. Spóźniłeś się i kropka. Powody mogą jedynie wywołać współczucie (co też czynią), ale to nie ma znaczenia dla konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o atak, zaglądalem na forum przez całe wakacje i nic się nie działo.

Organizacja ruszyla 30 sierpnia...

 

Za rok... Tak jak pisałem, do rozpoczęcia sezonu nadal prawie miesiąc a Ty piszesz że nic nie da się zrobić.

W 8 ligach jest zaklepany sklad i termin draftu. Co proponujesz zeby zrobic? To pytanie do wszystkich...

 

Odstawmy może emocje na bok, bo zdaje sobie sprawę że pewnie za mna nie przepadasz,

Moje osobiste opinie nie maja tu zadnego znaczenia, co najwyzej jestem rozczarowany, ze doszlo do takiej sytuacji.

 

najzwyczajniej bardzo chciałem tutaj zagrać wiem że trochę to teraz wszystko komplikuje jednak liczyłbym na jakiś wyjatek. Jestem z wami już 4-5? lat i w kazdym roku brałem udział. Szkoda ze tak szybko mnie skreśliliscie :/

Jak ten wyjatek mialby dzialac? 8 GMow musialoby zmienic lige do takiej, w ktorej nie wiadomo czy im termin draftu pasuje. Proponujesz zebysmy zaczeli organizacje niemal od nowa... Ba! Czy poparlbys ten sam pomysl gdyby sie pojawil ktos inny? Bo nie tylko Ciebie dotyczy automatyczne zastepstwo, np byly 2 osoby na poziomie II...

 

Plus nie nazwalbym miesiaca w typowym okresie organizacji i 20+ PMow jako "szybko"...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie czyta maili (osobiście wysłałem), nie czyta forum i olewa system, to tak się to kończy. Możesz mieć pretensje wyłącznie do siebie.

faktycznie, zalogowalem się teraz na yahoo i jest wiadomość od Ciebie. Dzieki tak czy tak że chciało Ci sie to napisać. Powodzenia w tym sezonie. 

 

Shit happens.

dzięki za wsparcie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 8 ligach jest zaklepany sklad i termin draftu. Co proponujesz zeby zrobic? To pytanie do wszystkich...

  

Jak ten wyjatek mialby dzialac? 8 GMow musialoby zmienic lige do takiej, w ktorej nie wiadomo czy im termin draftu pasuje. Proponujesz zebysmy zaczeli organizacje niemal od nowa... Ba! Czy poparlbys ten sam pomysl gdyby sie pojawil ktos inny? Bo nie tylko Ciebie dotyczy automatyczne zastepstwo, np byly 2 osoby na poziomie II...

 

Nie wiem, nie dałoby się po prostu dodać mnie do ligi nie ingerując w pozostałe? Czyli w pierwszej lidze byłoby jednego gracza więcej przez co spadałoby 7 osób zamiast 6 tylko w tym sezonie. Nie wiem, ew można by dodać regułę ze jęsli nei zajme miejsca w top5 to też spadam. 

Nie wiedziałem że były dwa takie przypadki w drugiej lidze, tamci też chcieli wrócic po czasie czy do tej pory nie ma kontaktu. To tez ma chyba znaczenie. 

Zdaje sobie sprawę że robie lekkie zamieszanie, jeśli reszta graczy po prostu nie chce dać mi szansy (leszczura "shit happens" nie liczę) to podkule ogon i sie stąd zawinę.

 

@edit

wybaczcie za double posta :/ strasznie muli mi to forum

Edytowane przez gogalq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając z boku – fatalna sytuacja, bardzo mi żal gogalqa, ale naprawdę nie rozumiem braku potwierdzenia od gracza, który mówi, że od 4-5 lat tutaj grywa. Sam się już wcześniej dziwiłem, że nie ma z Tobą żadnego kontaktu, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że nie ma teraz za bardzo innej możliwości, jak trzymanie się regulaminu, nie?

 

A zamiast "podkulać ogoń i się stąd zawijać", śmiało spróbuj sił w 4 lidze – nie będzie to dla Ciebie żadną ujmą, jeśli faktycznie lubisz fantasy NBA.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniając z boku – fatalna sytuacja, bardzo mi żal gogalqa, ale naprawdę nie rozumiem braku potwierdzenia od gracza, który mówi, że od 4-5 lat tutaj grywa. Sam się już wcześniej dziwiłem, że nie ma z Tobą żadnego kontaktu, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że nie ma teraz za bardzo innej możliwości, jak trzymanie się regulaminu, nie?

 

A zamiast "podkulać ogoń i się stąd zawijać", śmiało spróbuj sił w 4 lidze – nie będzie to dla Ciebie żadną ujmą, jeśli faktycznie lubić fantasy NBA.

Rozumiem, dzięki za opinię.

Ja faktycznie lubić fantasy :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.